Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

MAGNEPLANAR FAN KLUB
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matt, pozdravljen.

Ne gre drugaĆØe, kot ponoviti - težka bo s tisoĆØakom. Morda v oporo pri odloĆØitvi - zaĆØel sem podobno, kot ti (SMGa in potem SMGb), slednje sem zadovoljivo poganjal z Audio Research D200 (tranzistoji), po prehodu na MG 1,6 pa je ojaĆØevalcu priĆØela pojemati sapa. Takrat priÅ”el k hiÅ”i MC2 T-1000, ki je z lahkoto opravljal težaÅ”ko raboto. Gre za ojaĆØevalec, ki je znotraj tvojega proraĆØuna in bo - kot ti je pravilno napovedal Sully, in sem slednje izkusil tudi sam, pognal tudi veĆØje panele.

Obrni se na zastopnika za MC2, g.Robert LiĆØen (Lix Audio), izreden poznavalec, ki ti bo ojaĆØevalec zagotovo dal na preizkus in ti bo hitro postalo jasno kako in kaj.

Ventilatorje je moĆØ nadomestiti s tiÅ”jimi, na koncu niti ne predstavlja težave zvok ventilatorjv, temveĆØ pretok zraka. Se pa hrup z menjavo ventilatorjev drastiĆØno zniža.

Moj MC2 S 800, ki je nadomestil prej omenjenega T-1000 je nov dom naŔel pri - lastniku Magneplanarjev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matt



Pridružen/-a: Sre Apr 2022 9:13
Prispevkov: 7
Kraj: Dežela

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 17:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@berni, @sullly in @epic, hvala za tako hitre, izĆØrpne in koristne odgovore!
Imam obĆØutek, da ste "Magnepanci" nadpovpreĆØno voljni pomagati. Very Happy Cool

Ker potrebujem tudi izvor zvoka (to pa v drugi temi), bom za zaĆØetek iskal "moĆØ za sprejemljivo ceno".
Tole je bilo Å”e pred kratkim na voljo za 420ā‚¬ (seveda rabljeno):
https://www.img-stageline.com/products/pa-systems/pa-amplifiers/digital-pa-amplifiers/sta-2000d/
ƈe bi dodatno naredil 2x bridge (2x1000W), bi zanesljivo moralo delovati... Edino ne vem, ĆØe je to kaj bolje kot Behringer Confused

Vem, da je bilo že velikokrat povedano/napisano, da se splaĆØa poĆØakati in kupiti nekaj boljÅ”ega, a vseeno - jaz bi posluÅ”al že zdaj in ne Å”ele ĆØez leto ali dve. Raje potem ĆØez tri leta nadgradim s tistim boljÅ”im.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 18:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matt je napisal/a:
@berni, @sullly in @epic, hvala za tako hitre, izĆØrpne in koristne odgovore!
Imam obĆØutek, da ste "Magnepanci" nadpovpreĆØno voljni pomagati. Very Happy Cool

Ker potrebujem tudi izvor zvoka (to pa v drugi temi), bom za zaĆØetek iskal "moĆØ za sprejemljivo ceno".
Tole je bilo Å”e pred kratkim na voljo za 420ā‚¬ (seveda rabljeno):
https://www.img-stageline.com/products/pa-systems/pa-amplifiers/digital-pa-amplifiers/sta-2000d/
ƈe bi dodatno naredil 2x bridge (2x1000W), bi zanesljivo moralo delovati... Edino ne vem, ĆØe je to kaj bolje kot Behringer Confused

Vem, da je bilo že velikokrat povedano/napisano, da se splaĆØa poĆØakati in kupiti nekaj boljÅ”ega, a vseeno - jaz bi posluÅ”al že zdaj in ne Å”ele ĆØez leto ali dve. Raje potem ĆØez tri leta nadgradim s tistim boljÅ”im.



LP

Poglej tale oglas : http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=26667

To bi Ŕlo skupaj, ku "tata na mamo", rabiŔ Ŕe dober izvor in dobre kable Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SodeĆØ po meritvah, ki jih videvam je za Class D je najbolj ziher kaj z Purifi ali Hypex. ƈe si bolj skopuh, pa Behringer A800 tudi ni zaniĆØ.

Recimo dokaj ugoden (ceneje kot NAD) Purifi: https://www.audiophonics.fr/en/power-amplifier/audiophonics-hpa-s400et-amplifier-class-d-stereo-purifi-2x400w-4-ohm-p-14393.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 07, 2022 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Planarce - sploh vstopne modele - zaradi nizkega izkoristka - ni tak greh poganjati z bolj poceni ojaĆØevalci tipa Behringer.
Osovraženi crossover distortion - popaĆØenje pri prehodu iz ene polperiode v drugo - je bistveno manj sliÅ”en na zvoĆØnikih z nizkim izkoristkom.
OjaĆØevalci v takem delajo bolj v zgornjem podroĆØju velikih moĆØi, kjer se sliÅ”no bolje obnaÅ”ajo kot v spodnjem, na malih moĆØeh.
Za spodobno obnaÅ”anje v spodnjem podroĆØju malih moĆØi mora ojaĆØevalec biti bistveno bolj natanĆØen, imeti do daske spucano napajanje in Å”e in Å”e fines, ki podražijo aparate - vse tja do A klase in single ended-a, ki so popolnoma imuni na crossover popaĆØenja. Link do težjega spanja:
https://sound-au.com/tcaas/jlhab1.htm

IstoĆØasno je to tudi ena od 'skrivnosti' dobrega zvoka Maggijev, ki poleg konstantne rezistivne impedance, kar zelo paÅ”e ojaĆØevalcem, sploh cenenim - na njih ojaĆØevalci krepko bolje zvenijo kot na obiĆØajnih dinamiĆØnih zvoĆØnikih. Edini davek je potrebna velika moĆØ.
*******************
NeĆØesa sem se spomnil - v sosednji temi sem predlagal Pioneer R-N803. ƈe bi recimo dodal sub in rezal SMGjem base (ta model ima to opcijo regulacije), bi Å”el skozi za 870ā‚¬ ojaĆØevalca - vkljuĆØno s strimerjem in FM-AM tunerjem. Å e avtomatsko DSP ekvalizacijo preko mikrofona ima. MoĆØi je dovolj/160W4ohm).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matt



Pridružen/-a: Sre Apr 2022 9:13
Prispevkov: 7
Kraj: Dežela

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2022 11:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ajka - vsi piÅ”ejo, da zvoĆØniki potrebujejo res ogromno moĆØi, tvoj predlog pa je ojaĆØevalnik 2x80W. Zdaj sem pa malo zmeden... Confused

@epic - hvala za predlog. Bom kontaktiral lix-a takoj, ko se naberejo konkretni cekini tudi za audiofilijo...

@lightbit - hvala za uporabne predloge, Ne vem, ĆØe sem ravno skopuh - ampak otroci rastejo in potrebujejo veĆØje kolo, gojzarje, smuĆØe, rolerje,... Pa nadpovpreĆØno veliko jih je! Wink

@sullly - si me prav "pomiril" s svojo razlago. Tudi sam sem razmiŔljal v to smer. Že s sposojenim starim Sony-jem se mi je "odprla nova dimenzija zvoka", zato bom zaenkrat najbrž res startal z eno ugodnejŔo komponento D-klase.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2022 11:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matt je napisal/a:
Ne vem, ĆØe sem ravno skopuh - ampak otroci rastejo in potrebujejo veĆØje kolo, gojzarje, smuĆØe, rolerje,... Pa nadpovpreĆØno veliko jih je! Wink

No, jaz sem vĆØasih skopuh, zato sem tako napisal. Smile
Vsekakor ni bilo miÅ”ljeno niĆØ slabega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2022 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matt je napisal/a:
@ajka - vsi piÅ”ejo, da zvoĆØniki potrebujejo res ogromno moĆØi, tvoj predlog pa je ojaĆØevalnik 2x80W. Zdaj sem pa malo zmeden... Confused

@epic - hvala za predlog. Bom kontaktiral lix-a takoj, ko se naberejo konkretni cekini tudi za audiofilijo...

@lightbit - hvala za uporabne predloge, Ne vem, ĆØe sem ravno skopuh - ampak otroci rastejo in potrebujejo veĆØje kolo, gojzarje, smuĆØe, rolerje,... Pa nadpovpreĆØno veliko jih je! Wink

@sullly - si me prav "pomiril" s svojo razlago. Tudi sam sem razmiŔljal v to smer. Že s sposojenim starim Sony-jem se mi je "odprla nova dimenzija zvoka", zato bom zaenkrat najbrž res startal z eno ugodnejŔo komponento D-klase.



LP

Å tejejo kvalitetni W in ne tisti na papirju Wink Ta mala zver požene kar koli, tudi zato, ker operira v dinamiĆØni Aklasi in si lasti napajanje, ki zmore tudi dvakratno moĆØ.
Odlikuje ga velik 3D zraĆØni oder, mikro in makro dinamika, resolucija , vse tisto kar Magiji rabijo.
ƈe Magijem damo samo surovo moĆØ pokažejo samo polno nametanih instrumentov v zmedenem odru ...
Seveda, ĆØe je veĆØja in kvalitetna moĆØ na razpolago, ni da ni, sam potem cena je pol ohoho, tipo Krell itd. Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~


Nazadnje urejal/a ajka Ned Maj 08, 2022 18:39; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2022 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Planarni zvoĆØniki so specifiĆØni. Prvi vtis je nenadkriljiva prezentnost, ker paĆØ igrajo srednje tone iz flehe in jih je polna soba, npr. Diana Krall od stene do stene, brez telesa. Podrobno posluÅ”anje pokaže tudi znaten manjko nizkih basov, kar lahko nekako nadomestimo z subi. Najbolj moti neustrezna zvoĆØna slika, ki se vleĆØe med zvoĆØnikoma, pinpoint, globina, 3D, pozabi. Zelo je pogosto, da se lastnik in njegova percepcija na tak zvok navadi, potem prezira viÅ”je kategorije verne reprodukcije, deloma upraviĆØeno, ker pri ostalih vrstah zvoĆØnikov take prezentnosti (vstopanja muzike v prostor) ne najdemo. Na daljÅ”i rok se lahko posvetiÅ” izboljÅ”avi, ki ni enostavna ali menjavi za kaj klasiĆØnega, vrhunskega. ĆØe bi katerikoli kategorija zvoĆØniko dala ultimativne rezultate, bi že zdavnaj prevladala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2022 09:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Planarni zvoĆØniki so specifiĆØni. Prvi vtis je nenadkriljiva prezentnost, ker paĆØ igrajo srednje tone iz flehe in jih je polna soba, npr. Diana Krall od stene do stene, brez telesa. Podrobno posluÅ”anje pokaže tudi znaten manjko nizkih basov, kar lahko nekako nadomestimo z subi. Najbolj moti neustrezna zvoĆØna slika, ki se vleĆØe med zvoĆØnikoma, pinpoint, globina, 3D, pozabi. Zelo je pogosto, da se lastnik in njegova percepcija na tak zvok navadi, potem prezira viÅ”je kategorije verne reprodukcije, deloma upraviĆØeno, ker pri ostalih vrstah zvoĆØnikov take prezentnosti (vstopanja muzike v prostor) ne najdemo. Na daljÅ”i rok se lahko posvetiÅ” izboljÅ”avi, ki ni enostavna ali menjavi za kaj klasiĆØnega, vrhunskega. ĆØe bi katerikoli kategorija zvoĆØniko dala ultimativne rezultate, bi že zdavnaj prevladala.

Sorry, ampak to je popolnoma narobe . Ko bi sliÅ”al prave dipolne planarce, ki niso podhranjeni zadihati v veliki sobi(pa tudi v majhni imajo zaradi dipolne usmeritve manj problemov) bi verjetno izjavil kaj drugega. Telestnost je ravno nekaj kar imajo v veliki meri in brez popaĆØenj Å”katel.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2022 13:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SliÅ”al sem vse vrste dipolov in planarnih zvoĆØnikov, celo nekaj let sem posvetil raziskavam OB-jev. Primerjati moraÅ” v isti sobi na isto amplifikacijo. Je pa to težko izvedljiva zahteva.
ƈe se zvok Å”iri iz vira, kateri premer je veĆØji od valovne dolžine, to povzroĆØa izrazit beaming, raznorodni repi pa poslediĆØno Å”e jato odbojev. Popolnoma verjamem, da ste oĆØarani s fantastiĆØno prezentnostjo, ki jo poudarja ploskev, ni pa to to. Ali misliÅ”, da v katerem studiu meÅ”ajo na planarne zvoĆØnike?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2022 13:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:

...
LP

Å tejejo kvalitetni W in ne tisti na papirju Wink Ta mala zver požene kar koli, tudi zato, ker operira v dinamiĆØni Aklasi in si lasti napajanje, ki zmore tudi dvakratno moĆØ.
Odlikuje ga velik 3D zraĆØni oder, mikro in makro dinamika, resolucija , vse tisto kar Magiji rabijo.
... Rolling Eyes Wink

Sem izjavil, da za bolj 'umetniÅ”ke' kombinacije prepuÅ”ĆØam drugim besedo.
Ta je tak primer. --ajka že ve kaj govori, je imel Maggije dolgo doma, sedaj pa Unisone. Tako da ne gre dvomiti v dobrozvoĆØnost kombinacije.

OglaŔam se pa zato, ker imamo na voljo meritve in komentarje in bo verjetno zanimivo tudi drugim. Pa poglejmo kako se znajti v tem:
https://www.stereophile.com/content/unison-research-unico-primo-integrated-amplifier-measurements

Na prvo žogo je tisto kar se že iz specifikacij takoj vidi - naprimer max poraba ojaĆØevalca na 220volt prikljuĆØku z vsemi izgubami in za oba kanala hkrati je 250W.

Atkinson pred meritvami ogreje ojaĆØevalec tako, da eno uro dela na tretjini moĆØi 8ohm - torej na 27vatih. Po petnajstih minutah je vrglo ojaĆØevalec ven (termiĆØna zaÅ”ĆØita). To se obiĆØajno ne dogaja na testih.

...driving 27Wpc into 8 ohms. However, the amplifier turned itself off after just 15 minutes at this power level. The two green LEDs on its front panel were slowly flashing, which, according to the manual, meant that the amplifier's protection circuitry had detected thermal overload....

Jasno da ne gre za nabildan ojaĆØevalec. Na meritvah 4ohm je priÅ”el do 135W

...the amplifier clipping at 135Wpc (18.3dBW), which suggests that its power transformer is undersized. While performing this test, I noted that at levels above 20W or so the transformer audibly buzzed, which suggests the same thing...

Toda, nadaljevanje meritev pove kako se ta ojaĆØevalec obnaÅ”a v klinĆØu:
...graphs indicate that the THD+N level remains relatively constant over a wide range of powers, from 100mW to 10W, but that the amplifier becomes more linear as the output current increases.

Vse druge meritve kažejo na odliĆØno zveneĆØ ojaĆØevalec.

...The distortion signature at 1kHz and low powers appears primarily to be third-harmonic in nature (fig.9), but at higher powers, the second harmonic and higher-order odd harmonics make appearances (fig.10).

Ve se, da poveĆØanje druge harmonske komponente z glasnostjo daje vtis veĆØje moĆØi in glasnosti. --ajka ima torej prav, da bi to dobro zvenelo in da ĆØe nisi ravno razbijaĆØ, bi tudi z glasnostjo bil lahko zadovoljen.
Na sluŔnem testu opisanem pred meritvami je bil deležen pohval, tudi zelo Ŕirok stage ima.
****
Res pa je to v angleÅ”kem stilu -keeping the appareances- siliti malĆØka da glumi daso.
Je fascinantno tudi to, posebej ĆØe imaÅ” rad majhne dobro zveneĆØe zadevice.
Stvar okusa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2022 13:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
SliÅ”al sem vse vrste dipolov in planarnih zvoĆØnikov, celo nekaj let sem posvetil raziskavam OB-jev. Primerjati moraÅ” v isti sobi na isto amplifikacijo. Je pa to težko izvedljiva zahteva.
ƈe se zvok Å”iri iz vira, kateri premer je veĆØji od valovne dolžine, to povzroĆØa izrazit beaming, raznorodni repi pa poslediĆØno Å”e jato odbojev. Popolnoma verjamem, da ste oĆØarani s fantastiĆØno prezentnostjo, ki jo poudarja ploskev, ni pa to to. Ali misliÅ”, da v katerem studiu meÅ”ajo na planarne zvoĆØnike?

Doma imam oboje. Spodobne floorstanderje in planarce. Isti prostor isti jaz.
Ugani kaj posluŔam.
Tonalno in po razponu sta si zelo podobna, kar lahko pomeni samo da sta oba korektna - so pa druge razlike med njima in nekdo brez okusa za akustiĆØno glasbo bo brez trohice obžalovanja posegel po floorstanderjih. Nekdo ki ve kako godala zvenijo zares, pa saksofon, pa pozavna, pa .. obratno.
ZakljuĆØek si naredi sam. Ob tem, da OB ni velika folija nego Å”e vedno navaden woofer brez Å”katle in njenih problemov. A težka membrana ki se ne ustavi Å”e dolgo, premajhna povrÅ”ina ki terja dolge gibe in izgubi hitrost tranzientov zaradi tega...


Nazadnje urejal/a sullly Pon Maj 09, 2022 14:02; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2022 14:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
SliÅ”al sem vse vrste dipolov in planarnih zvoĆØnikov, celo nekaj let sem posvetil raziskavam OB-jev. Primerjati moraÅ” v isti sobi na isto amplifikacijo. Je pa to težko izvedljiva zahteva.
ƈe se zvok Å”iri iz vira, kateri premer je veĆØji od valovne dolžine, to povzroĆØa izrazit beaming, raznorodni repi pa poslediĆØno Å”e jato odbojev. Popolnoma verjamem, da ste oĆØarani s fantastiĆØno prezentnostjo, ki jo poudarja ploskev, ni pa to to. Ali misliÅ”, da v katerem studiu meÅ”ajo na planarne zvoĆØnike?

MeŔajo tudi na yamaho ns 10, pa mi ne govoriti o neki superiornosti.
Ok fiziĆØni bas je problem planarcev a ko sliÅ”iÅ” bobne, pauke ali oboa na velikih planarjih jih lahko otipaÅ”, ne pa da samo treskajo brezvze. In telo, ki ga producirajo lahko Å”katle samo iÅ”ĆØejo. Govorim za velike planarje, ker na majhnih res nisem doma, mg 20.1 recimo.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2022 14:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Planarci ne bodo nikoli dosegli velike popularnosti. Niso majhni, niso praktiĆØni, se jih ne da stlaĆØiti ob zid, ne bobnijo - ki smeÅ”no kot izgleda, novince ravno bobnenje privlaĆØi in tej bodo cel lajf prisegali na pressure in tresenje tal.
Ravno v sosednji temi z Magnati -beri nostalgiĆØnimi povratki- se avdiofil vpraÅ”a: saj res, zakaj je tako mala ponudba klasiĆØnih Å”irokih boxov. Vse je floorstandasto, ozko, v bistvu miceno kot bi mini zvoĆØnik dal na stojalo. Poplava modelov z dvemi, tremi mini wooferĆØki; 16cm je že veliko.
Trg noĆØe velikih panelov ki ti zasenĆØijo okna.

Ene razlage so naravnost smeÅ”ne in hkrati Å”okantno resniĆØne. Ena takih- po raziskavah v ZDA - zakaj ĆØrnci niso sprejeli CD formata? Ker je svetel, se svetlika in bleÅ”ĆØi.
Zadeve kadar gre za ŔirŔe trende lahko in tudi padejo na banalnostih.

ps: opazujte obnaŔanje ljudi na audio sejmih - ko se zasliŔi grmenje iz katere od sob, skupine obiskovalcev kar pospeŔijo, zaterajo proti tam Laughing Laughing
Na tem mestu je potrebno pojasnilo Laughing Laughing da grmenje ni povezano z nobenim zvokom nobenega glasbila. Grmijo samo zvoĆØniki v boxu Crying or Very sad Crying or Very sad
Pa imamo reÅ”itev in kozo živo: majhni zvoĆØniki + grmeĆØi subwooferji.


Nazadnje urejal/a sullly Tor Maj 10, 2022 08:43; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Naslednja
Stran 4 od 12

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe