Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

tv samsung D8000 ali ES7000

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
arhec



Pridružen/-a: Čet Apr 2012 17:55
Prispevkov: 3
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2012 17:58    Naslov sporočila: tv samsung D8000 ali ES7000 Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Kupiti nameravam televizor in sedaj sem v dilemi. Najprej sem imel v mislih samsung d8000, sedaj pa je prišel vn nov model in sicer es7000 in es8000. In sedaj sem na internetu našel prodajalce, ki prodajajo te modele za nemški trg (7090 in 8090). Zanima me, glede na to, da jih prodajajo po nižji ceni, kot se prodajajo 7000 in 8000, v čem je finta? Smile ali mi kaj ne bo delalo? če ma kdo izkušnje na tem področju, bi prosil za pomoč.

Najlepša hvala za odgovore
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2012 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo,

navadno te varijacije v številkah pomenijo zgolj optične oz barvne razlike. Načeloma je notranjost (čreva) enaka. Je pa po moje pametno, da malo počakaš (mesec ali dva), da prodaja steče in da se pokažejo morebitne težave in razlike.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2012 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po mojih izkušnjah gre za identične izdelke, ki se po številki ločijo zgolj zaradi trga prodaje. Tudi sam sem lastnik Samsunga UE55C8790 narejenega za nemški trg in je defnitivno identičen kot ostali serije C8000. Mimogrede, sem dobil pri nas praktično isto ceno, kot so jo imeli ugodni prodajalci v Nemčiji, tako da predhodno dobro preveri pri naših prodajalcih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arhec



Pridružen/-a: Čet Apr 2012 17:55
Prispevkov: 3
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 06, 2012 10:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

igorm je napisal/a:
Po mojih izkušnjah gre za identične izdelke, ki se po številki ločijo zgolj zaradi trga prodaje. Tudi sam sem lastnik Samsunga UE55C8790 narejenega za nemški trg in je defnitivno identičen kot ostali serije C8000. Mimogrede, sem dobil pri nas praktično isto ceno, kot so jo imeli ugodni prodajalci v Nemčiji, tako da predhodno dobro preveri pri naših prodajalcih.


Hvala za odgovor. To sem želel slišat. Saj gledam na naših internetnih straneh ja. Hvala še enkrat Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arhec



Pridružen/-a: Čet Apr 2012 17:55
Prispevkov: 3
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 06, 2012 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Soundfreak je napisal/a:
Zdravo,

navadno te varijacije v številkah pomenijo zgolj optične oz barvne razlike. Načeloma je notranjost (čreva) enaka. Je pa po moje pametno, da malo počakaš (mesec ali dva), da prodaja steče in da se pokažejo morebitne težave in razlike.

LP


To je res, samo že tako dolgo odlašam z nakupom, da bo počasi že res zadnji čas, ker brez televizije je težko Wink hvala za odgovor
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
6ak



Pridružen/-a: Ned Apr 2010 11:47
Prispevkov: 73
Kraj: M. Sobota

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 20, 2012 11:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolikor je meni znano je razlika samo za kateri trg je model namenjen. Notranjost je enaka. Potem pa po drugi strani slisim od dejanskega experfa v teh zadevah, da so tole zadeve, ki so bile garancijsko popravljene racimo v Nemciji in potem poslane na drug trg recimo Slovenija.

Zdaj koliko je v tem resnice nevem in nobenega nocem obtozevati cesarkoli, da smo si na jasnem! Jaz ti svetujem vsekakor zelo dosti previdnosti pri tem! Koliko pa ti dajo garancije za tv? Meni so vsi "ugodni ponudniki" ponujali eno leto za samsunga, ceprav daje samsung uradno 2 leti garancije, sem imel ze lani namen kupiti led tv...

No hvala Bogu sem zbral toliko razuma ter pocakal tole eno leto, sedaj imam pa naročeno plazmo pa ce bo vse po sreci je drug teden pri meni doma...

Dobro premisli!

Lp
_________________
6ak

Panasonic TX-P55VT50E
Panasonic DMP-BDT320EG
Yamaha RX-V2700
DALI Icon 8
QED XT400
DALI Concept Center
DALI Concept 2 X 4
YAMAHA YST-W515
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe