| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
alko
Pridružen/-a: Sob Okt 2009 21:04 Prispevkov: 19 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Čet Nov 18, 2010 00:15 Naslov sporočila: |
|
|
| Kako je bilo z dodatnimi stroški pri nakupu (carina, poštnina) ? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Čet Nov 18, 2010 03:01 Naslov sporočila: |
|
|
Jakost osvetlitve se lahko zmanjša.
Z vsemi stroški nekaj čez 500€. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
glinik
Pridružen/-a: Pon Avg 2010 16:09 Prispevkov: 172 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Čet Nov 18, 2010 16:21 Naslov sporočila: |
|
|
Bi bilo fino primerjat to zadevo z DACom od CA
Lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Čet Nov 18, 2010 21:29 Naslov sporočila: |
|
|
| Lahko povem, da je boljši, vsaj zame. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:22 Naslov sporočila: |
|
|
| tromba je napisal/a: | | Lahko povem, da je boljši, vsaj zame. |
Kdo ali kaj? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:24 Naslov sporočila: |
|
|
| Aja, še to, menda se da dobiti v bližnji soseščini ali celo pri nas (moram preverit točno) Primare-ov prejšnji CD predvajalnik CD31 po ceni 1,5k... Nov seveda, originalno zapakiran, z dokumenti. To je ugodno, če jaz prav razumem, ali se motim? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:25 Naslov sporočila: |
|
|
| Emotiva od CA |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Pet Nov 19, 2010 11:26 Naslov sporočila: |
|
|
| In informacija, ki je menda že uradna: Intek ni več uradni zastopnik Primara ampak je to postal Vklop... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ambro

Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03 Prispevkov: 419 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Pet Nov 19, 2010 14:00 Naslov sporočila: |
|
|
| Vinylfan je napisal/a: | | Aja, še to, menda se da dobiti v bližnji soseščini ali celo pri nas (moram preverit točno) Primare-ov prejšnji CD predvajalnik CD31 po ceni 1,5k... Nov seveda, originalno zapakiran, z dokumenti. To je ugodno, če jaz prav razumem, ali se motim? |
Če je to res je super. Sporoči, če izveš kje je to. _________________ lp, Branko |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
tromba
Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37 Prispevkov: 741 Kraj: Okolica LJ
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 00:50 Naslov sporočila: |
|
|
To je super, da kdo kupi Primare za 1,5K€, ker je lep, kajti Emotiva za 500€ ga poje za šalo, ja, tudi poje lepše.  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ambro

Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03 Prispevkov: 419 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:50 Naslov sporočila: |
|
|
Me veseli, da si zadovoljen z Emotivo, vendar upoštevaj, da ima vsak svoj okus, mnenje in želje. _________________ lp, Branko |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Vinylfan
Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52 Prispevkov: 891 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:50 Naslov sporočila: |
|
|
| He, he, he... @tromba, je to še vedno val navdušenja ali si že opravil resna testiranja? Vzporedno? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ambro

Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03 Prispevkov: 419 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 12:58 Naslov sporočila: |
|
|
Vinylfan si mogoče kaj izvedel o Primare CD31? _________________ lp, Branko |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
glinik
Pridružen/-a: Pon Avg 2010 16:09 Prispevkov: 172 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Sob Nov 20, 2010 14:50 Naslov sporočila: |
|
|
Emotiva vs. Primare, po ceni bi moral veljati Primare za "boljši" player.
To ne bomo vedeli, dokler ne pade kak test
Lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ivann

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:48 Prispevkov: 24 Kraj: Celje
|
Objavljeno: Ned Nov 21, 2010 13:40 Naslov sporočila: Primare ugodno ... |
|
|
| ambro je napisal/a: | | Vinylfan si mogoče kaj izvedel o Primare CD31? |
Praznjenje zalog pred prihodom novih modelov se dogaja!
Na internetu se prodaja ugodno v paketu tukaj!
Primare I30 + I31 = 2275€ + poštnina?!
Pri nas se pa ve, kdo ima po novem roko čez Primare! _________________ Laž je resnica, ki je ne poznamo! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|