Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tube vs. SS

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mihamusic

Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 29, 2022 21:48    Naslov sporočila: Tube vs. SS Odgovori s citatom

Hoj:

Prvič sem se resno srečal s tem - v domačem okolju - pod "kontroliranimi pogoji" - žena si zaželela Tubes - pa dal za RD Wink -,.... Zaključek - po ene 100 urah utekanja - primerjava 450W SS vs. 150W Tube (McIntosh) - popolnoma neverjetno !!! B&W še v življenju nisem slišal (imam jih od 1987) tako špilat !!! Od sedaj naprej - SAMO TUBE !!! Globina/prostor/"življenskost"/xxxx Neprimerljivo !!!
Čisto Navdušen !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79

Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 30, 2022 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo! Cool
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
ducar

Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 31, 2022 00:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iskrenost, pristno navdušenje, prvinski entuziazem, tega v FIFI-ju primanjkuje. Se mi dopade, da audiofil ne išče kaj mu ni všeč. Ostane samo še rolanje vama ljubih komadov.
benma

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 31, 2022 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gre za integrirc ali za končno stopnjo? V primeru drugega, bi bilo zanimivo izvedeti, če je preamp ss ali tube.
vojko

Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 31, 2022 22:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super truper!

Pozim je pa še lepše in bolj paše.....
Nazaj na vrh
kraljmatjaz

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 05, 2022 09:08    Naslov sporočila: Re: Tube vs. SS Odgovori s citatom

mihamusic je napisal/a:
Hoj:

Prvič sem se resno srečal s tem - v domačem okolju - pod "kontroliranimi pogoji" - žena si zaželela Tubes - pa dal za RD Wink -,.... Zaključek - po ene 100 urah utekanja - primerjava 450W SS vs. 150W Tube (McIntosh) - popolnoma neverjetno !!! B&W še v življenju nisem slišal (imam jih od 1987) tako špilat !!! Od sedaj naprej - SAMO TUBE !!! Globina/prostor/"življenskost"/xxxx Neprimerljivo !!!
Čisto Navdušen !

Kateri 450W s.s. ?
mihamusic

Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2022 00:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Gre za integrirc ali za končno stopnjo? V primeru drugega, bi bilo zanimivo izvedeti, če je preamp ss ali tube.

Pred in končna Tube - (pred je morda hibrid),...
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu