| Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
| Avtor |
Sporočilo |
Bwaze

Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59 Prispevkov: 451 Kraj: Kamnik
|
Objavljeno: Sob Feb 01, 2014 12:17 Naslov sporočila: |
|
|
Nel Audio, Vrhovci c.17/10, 1000 Ljubljana
tel. 031 495 794
Zastopanje:XTZ, Paravincini, Kronzilla
boris.breskvar@amis.net
Če stvar še obratuje, dandanes se mi zdijo vsa podjetja brez spletne strani precej shady.  _________________ Pezzer Ritter Wenne Knecht! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
nek_do

Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22 Prispevkov: 2282 Kraj: Ljubljana
|
Objavljeno: Sob Feb 01, 2014 12:46 Naslov sporočila: |
|
|
Boris nima več tega E-maila. Mislim, da ima sedaj @telemach.net Mobitel je pa pravi. _________________ Lep je dan |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Sob Feb 01, 2014 14:05 Naslov sporočila: |
|
|
| hvala za info... |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Ned Feb 02, 2014 11:32 Naslov sporočila: |
|
|
Ima mogoče kdo za posojo Vincent SV-233 ali pa SV-236MK?
LAhko na ZS.. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Pet Feb 21, 2014 19:27 Naslov sporočila: |
|
|
Samo za info : v sredo sem v NEL AUDIO poslušal XTZ A100 D3 z XTZ 93.23 bookshelfi.....zeloo dobro res, sploh za ta denar  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Ned Jun 08, 2014 21:50 Naslov sporočila: |
|
|
| Ima kdo izkušnje z Cyrus 8xpd? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
Danni
Pridružen/-a: Čet Jul 2010 10:38 Prispevkov: 41 Kraj: Maribor
|
Objavljeno: Pon Jun 09, 2014 15:31 Naslov sporočila: |
|
|
| simon740 je napisal/a: | | Ima kdo izkušnje z Cyrus 8xpd? |
A ti ni bil Cyrus nekoč grd? |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Pon Jun 09, 2014 16:16 Naslov sporočila: |
|
|
| Danni je napisal/a: | | simon740 je napisal/a: | | Ima kdo izkušnje z Cyrus 8xpd? |
A ti ni bil Cyrus nekoč grd? |
Haha...časi ko sem poslušal z očmi so mimo  |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dani8
Pridružen/-a: Pet Avg 2010 16:33 Prispevkov: 51 Kraj: ptuj
|
Objavljeno: Sre Jun 25, 2014 15:11 Naslov sporočila: |
|
|
sem tik pred nakupom Audiolab 8200A ga tudi poslušal ,zveni mi kirurško sterilno natančno kar mi je všeč, zvočnike imam MA BX2 zanima me še vaše mnenje o tem integrircu in priporočilo kateri zvočniki mu najbolj ležijo.
lp |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
aleksander

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47 Prispevkov: 659 Kraj: Ajdovscina
|
Objavljeno: Sre Jun 25, 2014 17:04 Naslov sporočila: |
|
|
| -prešvoh,da karkoli dobro požene in nenaraven zvok..meni ni bil všeč.Kupil na slepo in prodal po malo več kot mesecu..zvočniki so bili Kef XQ serie-samostoječi in ni in ni šlo skupaj. |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
ivan01
Pridružen/-a: Sob Okt 2010 20:32 Prispevkov: 6 Kraj: Maribor
|
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
dani8
Pridružen/-a: Pet Avg 2010 16:33 Prispevkov: 51 Kraj: ptuj
|
Objavljeno: Pon Jul 21, 2014 11:46 Naslov sporočila: |
|
|
| neobvezno je v prodaji(sem zadovoljen glede zvoka) imam pa namen it na lampaša |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23 Prispevkov: 2801 Kraj: Ruše
|
Objavljeno: Pon Jul 21, 2014 13:57 Naslov sporočila: |
|
|
| dani8 je napisal/a: | | neobvezno je v prodaji(sem zadovoljen glede zvoka) imam pa namen it na lampaša |
Dobro se pozanimaj in informiraj preden karkoli kupiš, če "paše" na tvoje zvočnike. Še posebej lampaša boš moral dodobra preučiti in pred nakupom tudi preveriti, če se ujema z zvočniki ali ne. _________________ Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.
Audiohedonist |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
simon740
Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59 Prispevkov: 980 Kraj: MARIBOR
|
Objavljeno: Sre Jul 22, 2015 15:25 Naslov sporočila: |
|
|
Pozdravljeni,
kaj priporočate za Opera Prima zvočnik ? Sedaj imam Rega Brio R.
Max 1500€....predvsem rabljeno.
LP,
Simon |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
mise

Pridružen/-a: Sre Jul 2012 21:56 Prispevkov: 51 Kraj: Nova Gorica
|
Objavljeno: Čet Jul 23, 2015 19:56 Naslov sporočila: |
|
|
| simon740 je napisal/a: | Pozdravljeni,
kaj priporočate za Opera Prima zvočnik ? Sedaj imam Rega Brio R.
Max 1500€....predvsem rabljeno.
LP,
Simon |
Pozdrav!
Jaz ti priporočam, da kupiš ojačevalec Unison research. Imel sem podobno zadevo doma (zvočnike Opera Seconda ojačevalec Unison research nuovo).
V tej kombinaciji je zadeva igrala super. Pa še firmi sodelujeta skupaj.
Za več informacij pa se obrni na Audio Galerijo.
Lp! |
|
| Nazaj na vrh |
|
 |
|