Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojačevalec - kaj kupiti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 41, 42, 43  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 451
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 12:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nel Audio, Vrhovci c.17/10, 1000 Ljubljana
tel. 031 495 794
Zastopanje:XTZ, Paravincini, Kronzilla
boris.breskvar@amis.net

Če stvar še obratuje, dandanes se mi zdijo vsa podjetja brez spletne strani precej shady. Wink
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2282
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Boris nima več tega E-maila. Mislim, da ima sedaj @telemach.net Mobitel je pa pravi.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 980
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2014 14:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala za info...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 980
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2014 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ima mogoče kdo za posojo Vincent SV-233 ali pa SV-236MK?

LAhko na ZS..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 980
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 21, 2014 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo za info : v sredo sem v NEL AUDIO poslušal XTZ A100 D3 z XTZ 93.23 bookshelfi.....zeloo dobro res, sploh za ta denar Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 980
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 08, 2014 21:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ima kdo izkušnje z Cyrus 8xpd?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Danni



Pridružen/-a: Čet Jul 2010 10:38
Prispevkov: 41
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 09, 2014 15:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
Ima kdo izkušnje z Cyrus 8xpd?


A ti ni bil Cyrus nekoč grd?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 980
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 09, 2014 16:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danni je napisal/a:
simon740 je napisal/a:
Ima kdo izkušnje z Cyrus 8xpd?


A ti ni bil Cyrus nekoč grd?


Haha...časi ko sem poslušal z očmi so mimo Cool Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dani8



Pridružen/-a: Pet Avg 2010 16:33
Prispevkov: 51
Kraj: ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 25, 2014 15:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem tik pred nakupom Audiolab 8200A ga tudi poslušal ,zveni mi kirurško sterilno natančno kar mi je všeč, zvočnike imam MA BX2 zanima me še vaše mnenje o tem integrircu in priporočilo kateri zvočniki mu najbolj ležijo.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 659
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 25, 2014 17:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

-prešvoh,da karkoli dobro požene in nenaraven zvok..meni ni bil všeč.Kupil na slepo in prodal po malo več kot mesecu..zvočniki so bili Kef XQ serie-samostoječi in ni in ni šlo skupaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
ivan01



Pridružen/-a: Sob Okt 2010 20:32
Prispevkov: 6
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2014 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ga že prodajaš?

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/ojacevalci/integriran-ojacevalnik-audiolab-8200a-1294153976.html?aclct=1405925355
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dani8



Pridružen/-a: Pet Avg 2010 16:33
Prispevkov: 51
Kraj: ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2014 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

neobvezno je v prodaji(sem zadovoljen glede zvoka) imam pa namen it na lampaša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2801
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2014 13:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dani8 je napisal/a:
neobvezno je v prodaji(sem zadovoljen glede zvoka) imam pa namen it na lampaša


Dobro se pozanimaj in informiraj preden karkoli kupiš, če "paše" na tvoje zvočnike. Še posebej lampaša boš moral dodobra preučiti in pred nakupom tudi preveriti, če se ujema z zvočniki ali ne.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 980
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 22, 2015 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

kaj priporočate za Opera Prima zvočnik ? Sedaj imam Rega Brio R.
Max 1500€....predvsem rabljeno.

LP,
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mise



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 21:56
Prispevkov: 51
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 23, 2015 19:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
Pozdravljeni,

kaj priporočate za Opera Prima zvočnik ? Sedaj imam Rega Brio R.
Max 1500€....predvsem rabljeno.

LP,
Simon


Pozdrav!

Jaz ti priporočam, da kupiš ojačevalec Unison research. Imel sem podobno zadevo doma (zvočnike Opera Seconda ojačevalec Unison research nuovo).
V tej kombinaciji je zadeva igrala super. Pa še firmi sodelujeta skupaj.
Za več informacij pa se obrni na Audio Galerijo.

Lp!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 41, 42, 43  Naslednja
Stran 16 od 43

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe