| Avtor |
Sporočilo |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Avg 18, 2008 07:56 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
Indic, hvala za klepet !
Kaj sem hotel, sem vedel na začetku - poslušati (v dobri meri akustično) glasbo na standardni stereo HIFI na sobni jakosti in imeti pri tem poln, raje mehek, kot trši zvok ... |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Avg 17, 2008 20:34 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
Indic, tnx !
Kar pravi tvoj prodajalec v BB, je očitno res. Moj Yamaha receiver igra trdo in morda res preslabo poganja nizke frekvence. (Pre)mali Daliji, pa nimajo dovlj izraženih in mehkih nižin ... |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Avg 17, 2008 16:29 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
TNX za pouk !
Ja, saj to je problem, kot sem napisal v 1. mailu: moj Yamaha receiver nima izhoda za Sub, ker je običajni "stereo A+B speaker" (ni surround !).
Kakorkoli: Prej sem imel ... |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Avg 17, 2008 13:22 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
Hvala za vse informacije !
Seveda bi se rad tudi kaj naučil ! Še vedno mi ni jasno, zakaj ne morem priključiti subwooferja, ki ima že vgrajeno kretnico (pasivni - pasivno kretnico, aktivn ... |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Avg 17, 2008 09:14 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
Hvala, vsaka dobra ponudba je dobrodošla
Imam kakšno možnost z aktivnim nizkotoncem ? Ali ti imajo
vgrajeno kretnico ? Kaj pa speaker stereo izhod vhod ? Kako ga priključiti ?
B ... |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Avg 16, 2008 22:58 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
Krokar, TNX !
So me že opozorili, da slabo kaže. Ni mi za komplicirati. Čeprav me je prodajalec v Big bangu prepričeval, da s pasivnim subwooferjem ne bi smel biti problem (imajo stereo vho ... |
Tema: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
muzik
Odgovorov: 14
Ogledov: 24012
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Avg 16, 2008 19:43 Naslov sporočila: subwoofer na "B" speaker stereo izhod ? |
Pozdrav vsem !
Imam Yamaha stereo Receiver RX 496 (2x 75 W) ki ima dva para zvočniških izhodov. Žal nima posebnega izhoda za Subwoofer. Zvočniki: Dali Concept 2. Manjka nekoliko nizkih tonov. P ... |
| |