| Avtor |
Sporočilo |
Tema: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
ljnkl
Odgovorov: 451
Ogledov: 317769
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 23:46 Naslov sporočila: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
| nasvidenje |
Tema: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
ljnkl
Odgovorov: 451
Ogledov: 317769
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 22:16 Naslov sporočila: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
| nasvidenje |
Tema: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
ljnkl
Odgovorov: 451
Ogledov: 317769
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 21:30 Naslov sporočila: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
| nasvidenje |
Tema: Katero iglo |
ljnkl
Odgovorov: 16
Ogledov: 23067
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 21:27 Naslov sporočila: Katero iglo |
| nasvidenje |
Tema: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
ljnkl
Odgovorov: 451
Ogledov: 317769
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 14:27 Naslov sporočila: audiofilstvo...debata o zvoku in še čem... |
| nasvidenje |
Tema: Kitajski stereo ojačevalniki |
ljnkl
Odgovorov: 40
Ogledov: 37528
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 13:38 Naslov sporočila: Kitajski stereo ojačevalniki |
| nasvidenje |
Tema: Kitajski stereo ojačevalniki |
ljnkl
Odgovorov: 40
Ogledov: 37528
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 13:22 Naslov sporočila: Kitajski stereo ojačevalniki |
| nasvidenje |
Tema: Kitajski stereo ojačevalniki |
ljnkl
Odgovorov: 40
Ogledov: 37528
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 11:50 Naslov sporočila: Kitajski stereo ojačevalniki |
| nasvidenje |
Tema: Kitajski stereo ojačevalniki |
ljnkl
Odgovorov: 40
Ogledov: 37528
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 01:15 Naslov sporočila: Kitajski stereo ojačevalniki |
| nasvidenje |
Tema: Katero iglo |
ljnkl
Odgovorov: 16
Ogledov: 23067
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Nov 17, 2013 00:55 Naslov sporočila: Katero iglo |
| nasvidenje |
Tema: Plasma is dead :( |
ljnkl
Odgovorov: 14
Ogledov: 44565
|
Forum: Video oprema Objavljeno: Sob Nov 16, 2013 17:20 Naslov sporočila: Plasma is dead :( |
| nasvidenje |
Tema: Ripanje cd-jev |
ljnkl
Odgovorov: 84
Ogledov: 186224
|
Forum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray Objavljeno: Sob Nov 16, 2013 17:16 Naslov sporočila: Ripanje cd-jev |
| nasvidenje |
Tema: Kitajski stereo ojačevalniki |
ljnkl
Odgovorov: 40
Ogledov: 37528
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Nov 15, 2013 18:59 Naslov sporočila: Kitajski stereo ojačevalniki |
| nasvidenje |
Tema: Kitajski stereo ojačevalniki |
ljnkl
Odgovorov: 40
Ogledov: 37528
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Nov 15, 2013 17:47 Naslov sporočila: Kitajski stereo ojačevalniki |
| nasvidenje |
Tema: Nova High-End trgovina |
ljnkl
Odgovorov: 89
Ogledov: 111198
|
Forum: HIGH-END AUDIO Objavljeno: Pet Nov 15, 2013 14:06 Naslov sporočila: Nova High-End trgovina |
| nasvidenje |
| |