| Avtor |
Sporočilo |
Tema: "pregrevanje" ojačevalca |
berger
Odgovorov: 8
Ogledov: 9677
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Jun 13, 2010 15:07 Naslov sporočila: "pregrevanje" ojačevalca |
Postavljen je tako da ima levo in desno vsaj 20 cm prostora, nad sabo pa cca. 30 cm praznine. Pač zanimivo je to da so se visoke temperature pojavile pred kratkim, prej tega ni bilo (5 let).
Trafo j ... |
Tema: "pregrevanje" ojačevalca |
berger
Odgovorov: 8
Ogledov: 9677
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Jun 11, 2010 23:25 Naslov sporočila: "pregrevanje" ojačevalca |
Pozdravljeni!
Sem lastnik malce starejše marantzove zadeve : marantz SR5400
Nanj je priključen zgolj par tudi starejših Magnatovih zvočnih omaric.
Tehnični podatki zmoglivosti Marantza:
Power ... |
| |
| Stran 1 od 1 |
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|