| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Sistem za večji prostor. |
Jeronimo
Odgovorov: 10
Ogledov: 9369
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Jun 28, 2010 08:04 Naslov sporočila: Sistem za večji prostor. |
| Pestilence - na stereo ne bi šel ker sta to dva kanala. In ker je prostor širok 11 metrov in visok samo 3 in pol, stereo ne bi odigral vloge ko je uporabnik na robu prostora. Oz. recimo da bi potem la ... |
Tema: Sistem za večji prostor. |
Jeronimo
Odgovorov: 10
Ogledov: 9369
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Jun 27, 2010 22:37 Naslov sporočila: Sistem za večji prostor. |
Hvala lepa jih bom kontaktiral.
edino bojim se, da imajo takšna specializirana podjetja tudi specialne cene.
Zakaj pa Hi-Fi zvočniki ne bi bili primerni?
LP
J. |
Tema: Sistem za večji prostor. |
Jeronimo
Odgovorov: 10
Ogledov: 9369
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Jun 27, 2010 19:22 Naslov sporočila: Sistem za večji prostor. |
Lepo pozdravljeni.
Sem nov na forumu in se oproščam če sem spregledal že kakšno podobno temo.
Rad bi ozvočil 3 velike prostore. Namemba prostorov - fitnes, telovadnica in ostala spremljajoča in ... |
| |