| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Avg 19, 2018 17:22 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Pregledal sem shemo čipa SSC9522S in opazil, da na pinu 2 ni napajanja, ki je potrebno za delovanje.
Na koncu sem povezal točki, označeni na sliki in zadeva sedaj deluje.
Očitno je napaka nekje na ... |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Sob Avg 11, 2018 15:02 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
OK, zadevo mi je ratal usposobit do te mere, da je sub always on.
Zaenkrat bom pač preživel ročno prižiganje.
Če koga zanima rešitev, naj napiše. |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jul 31, 2018 17:22 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
| 300v je na kondenzatorjih, ampak switcher pa ne dela. 5V je pa posebej usmernik, po vsej verjetnosti napaja vezje za auto power on. |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jul 31, 2018 09:40 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
| Saj ne dela, taka je situacija že od okvare naprej. |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jul 31, 2018 07:56 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Imam 300V na kondenzatorjih in stalnih 5V  |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Pon Jul 30, 2018 18:07 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
BTW, garancija ?
Sem prijavil ticket na njihov hd, pa so me gladko odpikal.
Malo bom še počakal z zunanjim napajalnikom, če se bo kaj pojavilo. Me je pa spravilo v slabo voljo, da so ... |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Jul 29, 2018 20:32 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Sem že razmišljal v tej smeri. Nekje v kleti se mi valja primeren toroid in če nikakor ne bo šlo, bom vgradil klasičen napajalnik.
Na Klipsch forumu sem prebral, da je model kupil novo elektroniko od ... |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Jul 29, 2018 19:39 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Andrej,
hvala za ideje in linke. Elkote raje kar odlotam iz vezja, če jih hočem preverit.
Sem pa pred Klipsch subom imel JBL-a s težavami - ob vklopu je povzročal čudne zvoke. JBL je na srečo izda ... |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Jul 29, 2018 14:46 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Nix,
slika je bila narejena brez flasha. Pravzaprav sem naredil 5 slik pod različnimi koti, ker se oznake sicer sploh ne vidi.
Slika napajalnega dela:
http://www.audio-kontakt.com/forum/nalozen ... |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Sob Jul 28, 2018 17:44 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Živjo lix,
300V na kondenzatorjih je prisotnih, switcher pa ne "zalaufa". Mogoče bi probal zamenjati čip, moram pa prej pogruntati kater je:
http://www.audio-kontakt.com/forum/nalozeno ... |
Tema: Klipsch R112SW se ne prižge |
Clash
Odgovorov: 23
Ogledov: 47495
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Čet Jul 26, 2018 18:31 Naslov sporočila: Klipsch R112SW se ne prižge |
Živjo,
kot je razvidno iz naslova, se SW kar naenkrat ne prižge več. Stalnih 5V pride do elektronike, potem pa težko spremljam, ker je velik del zalit s črno maso.
Mogoče kdo ve, kje bi bilo možno k ... |
Tema: Slušalkarski sistemi |
Clash
Odgovorov: 389
Ogledov: 502285
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Feb 12, 2016 16:40 Naslov sporočila: Slušalkarski sistemi |
O kakšnem cenovnem razredu govoriva ali kateri modeli so to?
lp |
Tema: Slušalkarski sistemi |
Clash
Odgovorov: 389
Ogledov: 502285
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Feb 12, 2016 10:26 Naslov sporočila: Slušalkarski sistemi |
Jaz imam DT990 (brez PRO), ki so tudi 600 ohmske, pa bi potreboval ojačevalec z zmerno ceno po možnosti z zvočno kartico in USB portom.
Nekaj sem sicer že iskal, vendar me zanimajo tudi vaši predlogi ... |
| |