Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prvi resni zvoĆØniki in ojaĆØevalec?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
lokomotiva



Pridružen/-a: Pon Avg 2008 13:58
Prispevkov: 6
Kraj: MURSKA SOBOTA

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 07:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem zakaj ne deluje poÅ”ta v ZS. MogoĆØe ne vem kako se dela . pokliĆØi 051 308 091
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi kdo imel nove Monitor Audio RS1 ĆØrne barve, mu jih lahko zelu ugodno zrihtam...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
djpiky



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 20:55
Prispevkov: 59
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 19:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo ga. Pa sem uspel nakupit kar sem želel. Pravkar posluÅ”am glasbo na mojem novem sistemu onkyo505, jamo s606, creative x-fi titanium. Vsem, ki ste mi pomagal pri odloĆØitvi in samem nakupu bi se zahvalil. Vem da se vam zdi ta sistemĆØek bolj ali manj slab, ampak zato kolker js potrebujem je super. Zadeva Å”pila meni osebno enkratno in upam da vam v prejÅ”njih postih nisem preveĆØ težil. VaÅ” portal bom Å”e zmeraj z velikim veseljem spremljal in ko bom bolj pri denarju sigurno dokupil Å”e kaj konkretnega.

Zahvala pa gre tudi trancedeejay, ki mi je zrihtal reciever.

Lp djpiky
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

djpiky je napisal/a:
Evo ga. Pa sem uspel nakupit kar sem želel. Pravkar posluÅ”am glasbo na mojem novem sistemu onkyo505, jamo s606, creative x-fi titanium. Vsem, ki ste mi pomagal pri odloĆØitvi in samem nakupu bi se zahvalil. Vem da se vam zdi ta sistemĆØek bolj ali manj slab, ampak zato kolker js potrebujem je super. Zadeva Å”pila meni osebno enkratno in upam da vam v prejÅ”njih postih nisem preveĆØ težil. VaÅ” portal bom Å”e zmeraj z velikim veseljem spremljal in ko bom bolj pri denarju sigurno dokupil Å”e kaj konkretnega.

Zahvala pa gre tudi trancedeejay, ki mi je zrihtal reciever.

Lp djpiky


Saj ni pomembno koliko naprave stanejo in kako (ne)kvalitetne se komu zdijo, pomembno je, da je ĆØlovek zadovoljen s tem kar je uspel sestaviti z morda veliko odrekanja drugim stvarem (vsaj jaz sem tak!). In prepriĆØan sem, da na tak naĆØin pridobljen sistem (ne glede na vrednost v denarju) nekomu pomeni veĆØ kot pa nekemu bogataÅ”u na primer 100 kilogramski Krell, ki ga je kupil kar tako "by the way", ker je paĆØ sliÅ”al nekje, da je to neke vrste statusni simbol na podroĆØju hifija.

Upam, da nam boŔ svoj hi-fi predstavil v Ŕe v galeriji. Very Happy
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 09, 2008 16:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

OdloĆØil sem se kupit neke nove zvoĆØnike, imam star ojaĆØevalec ki sem ga pred kratkim vzel iz omare technics SU-500 new class A, in gor priklopljene zvoĆØnike od mini stolpa aiwa BMZ-K1. Zdaj pa rabim pomoĆØ, rabim neke kvalitetne zvoĆØnike predvsem za glasbo in film, dam okrog 300ā‚¬, razmiÅ”lam da bi dal Å”tiri zvoĆØnike vsakega v en kot ali samo dva boljÅ”a zvoĆØnika, v poÅ”tev pride samo stereo sistem, zanimajo me vaÅ”a mnenja in nasveti, edino kar hoĆØem je da je zvok pol in moĆØni bassi. Zdaj kako je z ojaĆØevalcem, pomoje je dovolj moĆØan? Soba je veliĆØine 6x4m
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 09:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A pa hoĆØeÅ” met samostojeĆØe al "bookshelf" zvoĆØnike?
ampk za ta dnar ne boÅ” dobil 4 zvoĆØnike!

Za ta dnar mogoĆØe kaki JBL, Heco serije Metas, Dali.

KEF bi bli že malce izven dosega s tem budgetom.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za poln bas, bi ti priporoĆØal Jamo zvoĆØnike. Trenutno imam doma Jamo E750, pri katerih dejansko ne potrebujeÅ” subwooferja. Dali, System Audio, Monitor Audio ti ne bodo dali basa, ki bi ga recimo potreboval za elektronsko glasbo, bi pa mogoĆØe briljirali kje druge. Torej glede basa je odgovor na dlani.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe potrebujeÅ” dosti basa, mislim, da je moj oglas za zvoĆØnike veĆØ kot primeren, pa Å”e precej pod limitom:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=765
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gornja reÅ”itev je sicer ena možnost.Sploh se pri zvoĆØnikih zelo pogosto izplaĆØa odloĆØit za rabljene.
Vseeno pa pri sobi 6x4m ĆØudežev za vsega 300ā‚¬ ne gre priĆØakovati. Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No glede na to da imam zdaj aiwa zvoĆØnike od stolpa BMZ-K1 in so prek zadosti glasni, mislim da ne bi bilo problemov z moĆØjo, drugaĆØe do 400ā‚¬ bi se Å”e lahko stegno, kaj veĆØ pa trenutno ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 17:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jst pa mislm da ni vse v glasnosti. Saj je fajn obĆØutek ko navijeÅ” da se vse trese, ampk je tut odvisno kaj vse lahko razloĆØiÅ” v tistem "hrupu"!

So bli cajti, ko sem tut jst na glasbeni stopl vezal Å”e dodatne zvoĆØnike (poslediĆØno tut skuril stolp Embarassed ) ampk glasno je pa blo ko sto hudiĆØev. Nato sem kupil receiver in ene Pioneer zvoĆØnike in sem mislu da sem v drugem svetu! Zdaj sm pa tut Pioneerje za Heco zamenjal. Za ta dnar odliĆØni zvoĆØniki in tut z zvokom v stereo naĆØinu sem veĆØ kot zadovoljen!

MOgoĆØe bi blo pametno razmislit tut o tem,d aÅ”e malo poĆØakaÅ” in kak ojro priÅ”paraÅ” in pol ubodeÅ” neki s ĆØimer boÅ” res zadovoljen!!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 17:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja glede na to da Å”e nisem nikoli imel nekih pametnih zvoĆØnikov, bo do vsi ti velika razlika, zdaj ko sem gledal rabljene jamo E750 in, ĆØe Å”e potem ĆØez ĆØas nabavim Å”e dva zadna zvoĆØnika, center in pa sub bi to znalo lepo Å”pilat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lokomotiva



Pridružen/-a: Pon Avg 2008 13:58
Prispevkov: 6
Kraj: MURSKA SOBOTA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 07:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za receiver Onkyo 505 sem se odloĆØil da nabavim prva sprednja zvoĆØnika , ki bosta kasneje služila tudi v sistemu domaĆØega kina.
OdloĆØam se med
Jamo C 603
Infinity beta 20
Wharfedale Diamond 9.2
Kaj svetujete ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 07:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ss02 je napisal/a:
Ja glede na to da Å”e nisem nikoli imel nekih pametnih zvoĆØnikov, bo do vsi ti velika razlika, zdaj ko sem gledal rabljene jamo E750 in, ĆØe Å”e potem ĆØez ĆØas nabavim Å”e dva zadna zvoĆØnika, center in pa sub bi to znalo lepo Å”pilat.

Na technics bi bolj pasal Jamo kot B&W, preverjeno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 15:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja pol super sem se prav odloĆØil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe