Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prvi resni zvočniki in ojačevalec?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
lokomotiva



Pridružen/-a: Pon Avg 2008 13:58
Prispevkov: 6
Kraj: MURSKA SOBOTA

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 07:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem zakaj ne deluje pošta v ZS. Mogoče ne vem kako se dela . pokliči 051 308 091
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če bi kdo imel nove Monitor Audio RS1 črne barve, mu jih lahko zelu ugodno zrihtam...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
djpiky



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 20:55
Prispevkov: 59
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 19:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo ga. Pa sem uspel nakupit kar sem želel. Pravkar poslušam glasbo na mojem novem sistemu onkyo505, jamo s606, creative x-fi titanium. Vsem, ki ste mi pomagal pri odločitvi in samem nakupu bi se zahvalil. Vem da se vam zdi ta sistemček bolj ali manj slab, ampak zato kolker js potrebujem je super. Zadeva špila meni osebno enkratno in upam da vam v prejšnjih postih nisem preveč težil. Vaš portal bom še zmeraj z velikim veseljem spremljal in ko bom bolj pri denarju sigurno dokupil še kaj konkretnega.

Zahvala pa gre tudi trancedeejay, ki mi je zrihtal reciever.

Lp djpiky
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 06, 2008 20:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

djpiky je napisal/a:
Evo ga. Pa sem uspel nakupit kar sem želel. Pravkar poslušam glasbo na mojem novem sistemu onkyo505, jamo s606, creative x-fi titanium. Vsem, ki ste mi pomagal pri odločitvi in samem nakupu bi se zahvalil. Vem da se vam zdi ta sistemček bolj ali manj slab, ampak zato kolker js potrebujem je super. Zadeva špila meni osebno enkratno in upam da vam v prejšnjih postih nisem preveč težil. Vaš portal bom še zmeraj z velikim veseljem spremljal in ko bom bolj pri denarju sigurno dokupil še kaj konkretnega.

Zahvala pa gre tudi trancedeejay, ki mi je zrihtal reciever.

Lp djpiky


Saj ni pomembno koliko naprave stanejo in kako (ne)kvalitetne se komu zdijo, pomembno je, da je človek zadovoljen s tem kar je uspel sestaviti z morda veliko odrekanja drugim stvarem (vsaj jaz sem tak!). In prepričan sem, da na tak način pridobljen sistem (ne glede na vrednost v denarju) nekomu pomeni več kot pa nekemu bogatašu na primer 100 kilogramski Krell, ki ga je kupil kar tako "by the way", ker je pač slišal nekje, da je to neke vrste statusni simbol na področju hifija.

Upam, da nam boš svoj hi-fi predstavil v še v galeriji. Very Happy
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 09, 2008 16:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Odločil sem se kupit neke nove zvočnike, imam star ojačevalec ki sem ga pred kratkim vzel iz omare technics SU-500 new class A, in gor priklopljene zvočnike od mini stolpa aiwa BMZ-K1. Zdaj pa rabim pomoč, rabim neke kvalitetne zvočnike predvsem za glasbo in film, dam okrog 300€, razmišlam da bi dal štiri zvočnike vsakega v en kot ali samo dva boljša zvočnika, v poštev pride samo stereo sistem, zanimajo me vaša mnenja in nasveti, edino kar hočem je da je zvok pol in močni bassi. Zdaj kako je z ojačevalcem, pomoje je dovolj močan? Soba je veličine 6x4m
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 09:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A pa hočeš met samostoječe al "bookshelf" zvočnike?
ampk za ta dnar ne boš dobil 4 zvočnike!

Za ta dnar mogoče kaki JBL, Heco serije Metas, Dali.

KEF bi bli že malce izven dosega s tem budgetom.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za poln bas, bi ti priporočal Jamo zvočnike. Trenutno imam doma Jamo E750, pri katerih dejansko ne potrebuješ subwooferja. Dali, System Audio, Monitor Audio ti ne bodo dali basa, ki bi ga recimo potreboval za elektronsko glasbo, bi pa mogoče briljirali kje druge. Torej glede basa je odgovor na dlani.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če potrebuješ dosti basa, mislim, da je moj oglas za zvočnike več kot primeren, pa še precej pod limitom:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=765
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gornja rešitev je sicer ena možnost.Sploh se pri zvočnikih zelo pogosto izplača odločit za rabljene.
Vseeno pa pri sobi 6x4m čudežev za vsega 300€ ne gre pričakovati. Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No glede na to da imam zdaj aiwa zvočnike od stolpa BMZ-K1 in so prek zadosti glasni, mislim da ne bi bilo problemov z močjo, drugače do 400€ bi se še lahko stegno, kaj več pa trenutno ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 17:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jst pa mislm da ni vse v glasnosti. Saj je fajn občutek ko naviješ da se vse trese, ampk je tut odvisno kaj vse lahko razločiš v tistem "hrupu"!

So bli cajti, ko sem tut jst na glasbeni stopl vezal še dodatne zvočnike (posledično tut skuril stolp Embarassed ) ampk glasno je pa blo ko sto hudičev. Nato sem kupil receiver in ene Pioneer zvočnike in sem mislu da sem v drugem svetu! Zdaj sm pa tut Pioneerje za Heco zamenjal. Za ta dnar odlični zvočniki in tut z zvokom v stereo načinu sem več kot zadovoljen!

MOgoče bi blo pametno razmislit tut o tem,d aše malo počakaš in kak ojro prišparaš in pol ubodeš neki s čimer boš res zadovoljen!!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 17:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja glede na to da še nisem nikoli imel nekih pametnih zvočnikov, bo do vsi ti velika razlika, zdaj ko sem gledal rabljene jamo E750 in, če še potem čez čas nabavim še dva zadna zvočnika, center in pa sub bi to znalo lepo špilat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lokomotiva



Pridružen/-a: Pon Avg 2008 13:58
Prispevkov: 6
Kraj: MURSKA SOBOTA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 07:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za receiver Onkyo 505 sem se odločil da nabavim prva sprednja zvočnika , ki bosta kasneje služila tudi v sistemu domačega kina.
Odločam se med
Jamo C 603
Infinity beta 20
Wharfedale Diamond 9.2
Kaj svetujete ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 07:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ss02 je napisal/a:
Ja glede na to da še nisem nikoli imel nekih pametnih zvočnikov, bo do vsi ti velika razlika, zdaj ko sem gledal rabljene jamo E750 in, če še potem čez čas nabavim še dva zadna zvočnika, center in pa sub bi to znalo lepo špilat.

Na technics bi bolj pasal Jamo kot B&W, preverjeno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 15:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja pol super sem se prav odločil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe