Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

East of Eden
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 18, 2010 00:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
jernejc, na linku, ki si ga podal, sem naroĆØil par stvari, ki se jih res veselim in Å”e po zelo ugodni ceni!Pa za povrhu Å”e brez poÅ”tnine! Very Happy
Med drugim par CD-jev od Alice Coltrane, par CD-jev, ki so mi Å”e manjkali od Jana Garbareka in Terje Rypdala, plato, ki sem jo že nekaj ĆØasa iskal od Peter Hammilla, pa dve od Netrbko, pa nekaj koncertnih DVD-jev...
East of Eden bodo pa naslednjiĆØ, ker bo treba malce dlje poĆØakat.
Å e enkrat hvala! Exclamation
Žal pa dotiĆØne plate od Kirka nimajo, a vse tudi ne more biti!Tisto bom paĆØ naroĆØil pri Amazonu!

pa si pazil, da ne prekoraĆØiÅ” vsote 22 evrov? ƈe ne, bo pela carina ..

Krokar, ĆØe naroĆØaÅ” samo eno plato, je glede poÅ”tnine cenejÅ”i od Amazona tudi angleÅ”ki www.hmv.co.uk . Tam daÅ” za vsako plato (ali BOX !) 2.5 funta. Pomeni, da sem za box Hitchokovih 15 filmov dal za poÅ”tnino 2.5 funta.
Konkretno je plata ki jo iÅ”ĆØeÅ” 7 funtov +2.5 funta- okoli 11 evrov !
http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?sku=840352&ctx=280%3B-1%3B-1%3B-1%3B-1

Pri angleŔkem nakupu moraŔ k ceni dodati Ŕe 5%. Njihov davek je samo 15%, naŔ pa 20% !
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 18, 2010 09:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda sem gladko pozabil, da gre za Å vicarsko firmo! Embarassed
Ampak plate, ki sem jih naroĆØil, so presenetljivo poceni(pa nisem gledal na ceno kot izkljuĆØno merilo!), že od 4,8ā‚¬ naprej, tako da se zaradi dodatnih dajatev tudi ne bom razjokal!Bom paĆØ v bodoĆØe naroĆØal bolj po malem naenkrat!Vsaka Å”ola pa nekaj stane!
jazz hvala pa tudi za ta dodatni link, ki si ga navedel!Bom tudi to izkoristil! Smile
No, ĆØe si nekaj želim, pa tudi ne gledam na vsak Euro, a ĆØe za isto stvar dobim nekje boljÅ”o ponudbo to rad izkoristim!Verjetno nisem izjema!?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 22, 2010 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo preseneĆØenje od Grooves!Kar sami mi bodo razbili poÅ”iljko na 3 ali 4 parcialn.Torej tisto, kar imajo na skladiÅ”ĆØu, prejmem takoj, kar pride tekom tedna malce pozneje(a se bil že po 3 dnevih obveÅ”ĆØen o odpremih že teh), na par pa jih bo potrebno Å”e malce poĆØakati.
Torej izhaja, da mi tudi dajatev ne bo potrebno kaj dosti plaĆØevat! Very Happy
na hmv.com pa bom poleg Kirka lahko naroĆØal tudi vrsto koncertnih dvd-je, ki ji imajo po res super cena!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 22, 2010 14:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Lepo preseneĆØenje od Grooves!Kar sami mi bodo razbili poÅ”iljko na 3 ali 4 parcialn.Torej tisto, kar imajo na skladiÅ”ĆØu, prejmem takoj, kar pride tekom tedna malce pozneje(a se bil že po 3 dnevih obveÅ”ĆØen o odpremih že teh), na par pa jih bo potrebno Å”e malce poĆØakati.
Torej izhaja, da mi tudi dajatev ne bo potrebno kaj dosti plaĆØevat! Very Happy
na hmv.com pa bom poleg Kirka lahko naroĆØal tudi vrsto koncertnih dvd-je, ki ji imajo po res super cenah!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 22, 2010 14:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Lepo preseneĆØenje od Grooves!Kar sami mi bodo razbili poÅ”iljko na 3 ali 4 parcialn.Torej tisto, kar imajo na skladiÅ”ĆØu, prejmem takoj, kar pride tekom tedna malce pozneje(a se bil že po 3 dnevih obveÅ”ĆØen o odpremih že teh), na par pa jih bo potrebno Å”e malce poĆØakati.
Torej izhaja, da mi tudi dajatev ne bo potrebno kaj dosti plaĆØevat! Very Happy
na hmv.com pa bom poleg Kirka lahko naroĆØal tudi vrsto koncertnih dvd-je, ki ji imajo po res super cena!

ƈe ti razdele na dve poÅ”iljki in obe padeta v sklop nad 22 evrov, potem boÅ” plaĆØal Å”e veĆØ- dvakratne dajatve carinske službe. Twisted Evil
To so meni enkrat naredili na angleÅ”kem Amazonu(takrat se je Å”e plaĆØeval davek na vse tuje stvari), sem jim pisal in so mi povrnili razliko.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 00:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse skupaj teĆØe kot po maslu!Dobil sem že 3 poÅ”iljke, ĆØetrta je od danes na poti .Potem je moje prvo naroĆØilo pod streho brez kakrÅ”nihkoli dajatev ali stroÅ”kov poÅ”iljanja! Very Happy
Ob vsaki poÅ”iljki dobim mail, da je bil paketek odpremljen in kaj je notri, ĆØez 2 dni je stvar pri meni s ĆØisto normalno poÅ”to.Idealno in priporoĆØam vsakomur!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Å kofija loka

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 08:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali niso Å vicarji tudi v Å”engenskem obmoĆØju?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 10:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Ali niso Å vicarji tudi v Å”engenskem obmoĆØju?

Vili Teli bodo vedno nekaj posebnega - lahk se zajebavajo k cel svet daje v njihove banke. Ko bo to enkrat zablokirano, poj bodo Ŕe prosili Laughing

Tole bi bolj spadalo v "Kultura, kam greÅ”?": Vsi ploÅ”ĆØki Å”vicarske avantgardne založbe Hat Hut sponzorirani s strani letalske družbe in bank.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 11:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne bi bilo dobro, da bi si kdo tale post od jazz narobe razlagal!
V mojem primeru gre zgolj za naroĆØanje glasbenih DVD-jev in CD-jev od distribucijske hiÅ”e Grooves.Imajo ogromno Å”tevilo naslovov, veliko cen je res zelo nizkih, veĆØina ostalih pa Å”e vedno zelo ugodnih, dobavnih rokov pa se veĆØ kot držijo.
Sam sem naroĆØil 13 CD-jev in DVD-jev, do sedaj so mi jih v treh poÅ”iljkah poslali 8, ostanek je na poti od vĆØeraj.
Glede poÅ”tnine sem navedel neresnico:ta obstaja in je za 2 CD-ja ali DVD-ja 3ā‚¬, za 4ali 5 pa 6ā‚¬, kar pa je vseeno malo!Je pa npr. izhodiÅ”ĆØna cena doloĆØenih jazz albumov založbe ECM smeÅ”nih 6,89ā‚¬! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PraviÅ”, da so ti pri Grooves zaraĆØunali poÅ”tnino?
ƈe je res, potem je to nekaj novega. Nazadnje sem naroĆØil januarja letos in je bilo vse brez poÅ”tnine.



...pa mi ni dalo miru in sem nametal par cdjev v koŔarico in voila...You have qualified for free shipping

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 27, 2010 15:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je pisalo tudi pri meni! Confused
Moji raĆØuni so znaÅ”ali 21,48ā‚¬(1xCD, 1xDVD)+3ā‚¬poÅ”tnina, 21,18ā‚¬(1xCD, 1xDVD)+3ā‚¬poÅ”tnina ter 21,96ā‚¬(3xCD, 1xDVD)+6ā‚¬poÅ”tnina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2010 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj reĆØem, da sem s servisem pri Grooves zelo zadovoljen, pa poÅ”tnina gor ali dol!
Tudi cenejÅ”i CD-ji in DVD-ji so brezhibne zvoĆØne kakovosti, ne pa kot kakÅ”no neposluÅ”ljivo sr.... iz koÅ”ar pri BB!
Moje toplo priporoĆØilo tudi vsem ostalim! Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe