Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Računalniški zvočniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 30, 2013 10:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gash je napisal/a:
Da iskoristim to temo kaj pa aktivni zvocnik visjega ranga? Do 400 evrov. Sevda z usb in koaksial vhodi. Hvala za predloge. Kdo ve za kaj rabljenega?


za rabljene ne bi vedel, imaš pa tukaj veliko zvočniko višjega ranga,
razvrščeni od 400 do 500 eur - 38x :

link

morda kakšen dynaudio...



v tej trgovini sem tudi sam kupil...

LP[/url]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Surfer



Pridružen/-a: Čet Nov 2009 20:46
Prispevkov: 178
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 31, 2013 00:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne pozabit na te:

FOCAL XS Book...

Imam še dva para po izjemno dobri 2/3 ceni... Več na PM


_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +386 41 536 109
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 235
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 02, 2013 11:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prosim za nasvet kaj kupit do 100 evrov, da se dobi najbolje za ta denar. Punca hoče nove rač. zvočnike sistem 2.1, jas se na te "plastik fantaskik" zadeve ne spoznam. Dobrodošel vsak nasvet oz. predlog.
_________________
HI FI - balzam za ušesa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 02, 2013 11:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PURPLE je napisal/a:
Prosim za nasvet kaj kupit do 100 evrov, da se dobi najbolje za ta denar. Punca hoče nove rač. zvočnike sistem 2.1, jas se na te "plastik fantaskik" zadeve ne spoznam. Dobrodošel vsak nasvet oz. predlog.


Naj kar punca sama izbere takšne, ki ji bodo všeč! Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 235
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 02, 2013 11:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gleda v tej smeri:

http://www.mimovrste.com/artikel/1900002921/komplet-zvocnikov-genius-sw-g21-1250-31730980100#tech in

http://www.mimovrste.com/artikel/1900007017/komplet-zvocnikov-20-pioneer-s-f52-ql#galerija

ali se bolj splača pogledat za kakšnimi rabljenimi aktivnimi monitorji?
_________________
HI FI - balzam za ušesa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 02, 2013 14:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozabi plastik fantastik, sem imel in poskusil z veliko variantami. Zdaj imam Infinity HCS:

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/zvocniki/dvosistemski-zvocniki/infinity-hcs-zvocniki-1288437152.html


priklopljeno na manjši hifi ojačevalec. Poskusil sem tudi z mini ojačevalcem podobnim kot je ta:

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/ojacevalci/mini-ojacevalnik-1288190165.html?aclct=1373985610

Prinesel ga je sodelavec, dal je 25 EUR. Čista zmaga, igralo je tako, da sem dobil nasmešek, za ta denar seveda.
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 02, 2013 14:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zvočniki z wuferjem v sobi 15cm2 špilajo presenetljivo dobro. Jaz imam ene Altec Lancing http://www.itreviews.com/altec-lansing-vs4121/ in pa Logitech http://www.youtube.com/watch?v=CVEat8JgVgs

mislim,da so bili manj kot 50 evrov.


Evo jih Very Happy http://www.ebay.de/itm/Altec-Lansing-VS4121-Computer-Speakers-Subwoofer-/190879095007?pt=US_Computer_Speakers&hash=item2c7147d8df
Tele moraš slišat boš samo gledal Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mito11



Pridružen/-a: Sre Avg 2011 12:06
Prispevkov: 152
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 03, 2013 03:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če dobiš kje GIGABYTE GP-S7500, toplo priporočam. Na žalost jih ne delajo več.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041955456
steel



Pridružen/-a: Ned Nov 2013 1:56
Prispevkov: 35
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav
Pred kratkim sem nabavil aktivne zvočnike Audioengine A2, s katerimi sem zelo zadovoljen. Dogaja pa se, da pri večji glasnosti - predvsem pri bolj dinamičnih sekvencah kar naenkrat obmolknejo - tišina za kakšno sekundo dve. Preiskusil sem jih na dveh računalnikih; enem z integrirano Realtekovo in drugem z Asus Xonar DGX zvočno kartico. Kaj bi bil lahko vzrok?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
galop



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 15:05
Prispevkov: 536
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 14:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Premočen napajalnik Smile
_________________
vintage , Diy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
steel



Pridružen/-a: Ned Nov 2013 1:56
Prispevkov: 35
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 15:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če si mislil na računalniški napajalnik, naj povem, da je v obeh Corsair AX1200i.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 15:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

steel je napisal/a:
Dogaja pa se, da pri večji glasnosti - predvsem pri bolj dinamičnih sekvencah kar naenkrat obmolknejo - tišina za kakšno sekundo dve.

Verjetno se vklopi zaščita, ali tokovna, ali termična, ki je integrirana v ojač. zvočnika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
steel



Pridružen/-a: Ned Nov 2013 1:56
Prispevkov: 35
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 15:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo v informacijo; razlog za vse napake je tičal v napajaniku od zvočnikov. Servis oz. prodajalec izredno nefleksibilen - "butas" in sem moral sam dokazovati kje tiči napaka, takoj so mi zamenjali napajalnik in lahko rečem, da so Audioengine A2 res dober nakup.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 19, 2015 23:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Praktično identični zvočnikom Audioengine A2 na zunaj so zvočniki Audio Pro Adon Five, ki jih imam tudi sam doma. Imel sem tudi Audioengine A2. Med Audioengine in Audio Pro je veliko razlika v ceni, saj so slednji dejansko še enkrat dražji. Občutna je tudi razlika v zvoku. Audio Pro imajo bolj celovit zvok, bas gre globje in je bolj definiran. Torej Audioengine niso slabi a Audio Pro jih povozijo v vseh pogledh razen cene. Addon Five imajo že v osnovi upravljanje glasnosti (in drugew funkcije) preko daljinca, pri audioengine je to izvedeno s potenciometrom n zadnji strani.

Na sliki so zvočniki Audio Pro T8, ki so na zunanji pogled identični Addon six, ki so novi model, ki zamenjuje Addon Five.


_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 19, 2015 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Surfer je napisal/a:
Ne pozabit na te:

FOCAL XS Book...

Imam še dva para po izjemno dobri 2/3 ceni... Več na PM



Citiram še post od Surferja, ki je objavil sliko Focalovih računalniških zvočnov. To so res zvočniki na nivoju, tako po izdelavi, dizajnu kot tudi zvokovno. Zvok je poln, detajliran, edino kar pri teh zvočnikih lahko pogrešate je npr. pre-out za aktivni subwoofer. Vsekako jih priporočam!
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 7 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe