Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

RaĆØunalniÅ”ki zvoĆØniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 27, 2010 18:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

novi logitech zvoĆØniki z thx...

http://www.thx.com/consumer/home-entertainment/partners/logitech-partner-profile/



http://www.maximumpc.com/article/reviews/logitech_speaker_system_z623_review
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 27, 2010 20:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Klikni na sliko, ni, da ni. Kompletki samo ĆØakajo, da jih nekdo upikne hehehe. Laughing

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pajac



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 13:04
Prispevkov: 23
Kraj: PeĆØe

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 29, 2010 14:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je kdo sliÅ”al igrati raĆØunalniÅ”ke zvoĆØnike Focal XS? Kako zvenijo? Recimo da dobim nove za 40-45% polne cene.. Ali za tak denar mogoĆØe kaj drugega? Morda kakÅ”en rabljen ojaĆØevalec kot je Rotel RA-930AX + rabljeni zvoĆØniki za 100ā‚¬?
_________________
lp, Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dj



Pridružen/-a: Pet Nov 2010 15:16
Prispevkov: 9
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2010 13:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e moja izkuÅ”nja pri iskanju "malo boljÅ”ih" raĆØunalniÅ”kih zvoĆØnikov. Na koncu sem se odloĆØil za M-AUDIO STUDIOPHILE AV 40 aktivne monitorje za cca. 100ā‚¬ ĆØe se prav spomnim in moram reĆØi, da sem z njimi zelo zadovoljen. Igrajo tudi v veĆØjih prostorih idealni pa so kot monitorji, za bližnje posluÅ”anje, ker je fokus precej ozek.

Se mi je odprla nova dimenzija v posluÅ”anju... Å”ele sedaj sliÅ”im kakÅ”na je razlika med stisnjenimi in nestisnjenimi posnetki. In to na audio izhodu integrirane zvoĆØne kartice. Ta izkuÅ”nja mi je tudi dala vedeti, da je moj stari hi-fi sistem za v ****. Trenutno testiram v studiu pasivni sistem z rabljenim Cambridge Audio A5 in QAcoustics 2020, ker me zanima malo Å”irÅ”a zvoĆØna slika, bolje sliÅ”na na veĆØ lokacijah v sobi. Polnost je boljÅ”a, basi mesnati, a manjkajo monitorski detaili. Pol je priÅ”el za v dnevno rabljen Naim XS, iz UK Å”e ĆØakam DacMagic, zvoĆØniÅ”ke kable... se moram prav žlajfat...

Aja, Å”e od AV40. Malo me moti le stikalo za vklop, ki je na zadnji strani in rahel 'pop' iz zvoĆØnikov ob izklopu. So 'rear ported', tako da niso prav za ob zid in viÅ”ina tweeterjev mora biti na uÅ”esnem livelu.


Nazadnje urejal/a dj Čet Dec 02, 2010 20:05; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2010 14:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz z svojimi potrebami ĆØisto dobro shajam z temile:



Solidno igrajo v frekvenĆØnem obmoĆØju, kjer se dogaja glasba. Igerc ne igram, tako da ni potrebe po wooferju (veĆØina njih, "raĆØunalniÅ”kih", itak le bobni) in tudi ne po dodatnem prostoru, ki ga pri raĆØunalniÅ”ki mizi niti nimam.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2010 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Enaki JBL! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejan20



Pridružen/-a: Pon Jan 2011 8:44
Prispevkov: 1
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 14, 2011 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zdravo se zanimam za nakup avdioegine a5 pa med m-audio av 40 ka kej priporoĆØate lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 14, 2011 14:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MogoĆØe tudi Genelec 6010 ne bi bila slaba izbira. Meni so za hitro preverjanje popolnoma zadovoljivi. Za potrebe raĆØunalniÅ”kih "Å”pilov " ja tak nakup definitivno potrata denarja.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sandi



Pridružen/-a: Sob Jan 2011 22:39
Prispevkov: 96
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 13, 2011 22:44    Naslov sporočila: raĆØunalniÅ”ki zvoĆØniki - po mojem obstajajo tri varijante Odgovori s citatom

po mojem obstajajo tri varijante zares odliĆØnih raĆØunalniÅ”kih zvoĆØnikov:

1. BOSE COMPANION 5 400eur PREDRAGO
2. BOSE COMPANION 3MM-II 250 eur cenovno skrajno sprejemljivo
3. Harman Kardon Soundsticks II 120 eur zelo sprejemljivo ODLIƈNA IZBIRA kar se tiĆØe denarja in zvoka (slednje imam sam doma in so resniĆØno zelo zelo dobri, edina manjÅ”a pomankljivost je ta da so delno usmerjeni. (pomebna je viÅ”ina in usmeritev zvoĆØnikov - odliĆØna za dve osebi pred raĆØunalnikom, malo manj pa za ostale osebe na kavĆØu ali sedežni - na drugem koncu sobe).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GiovanniTheX



Pridružen/-a: Tor Apr 2013 14:28
Prispevkov: 71
Kraj: godiĆØ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 19, 2013 01:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Zgolj sem te vpraÅ”al kako lahko za en model trdiÅ” da paĆØ igra 60ā‚¬ primerno, za drugega pa da govorimo ĆØisto o drugem viÅ”jem rangu in o resnem monitorju. Kje si jih videl ali sliÅ”al, zato ker tako piÅ”e v testu?

Razloži mi to, in se opraviĆØim za vsak moj post ki ni bil na mestu, ĆØeprav sem te zgolj vpraÅ”al na podlagi ĆØesa podajaÅ” take trditve.

ZapletaŔ se pa ti v skoraj vsaki temi in ne samo z mano, jaz se nisem Ŕe z nikomer.

Vabim te tudi da mi postaviÅ” ali nastaviÅ” sub na mojih Logitech x-210 da ne bodo bobneli, me zanima koliko ima to z mojim znanjem.


za 60ā‚¬ pojdi v Å”tacuni pa si kup logitech x230 in daj mir
_________________
Lep pozdrav,
Janez Zabret
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040214489
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 19, 2013 08:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da bi bil odgovor vsaj malo relevanten si zamudil skoraj tri leta Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 19, 2013 08:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vintagesonic je napisal/a:
MogoĆØe tudi Genelec 6010 ne bi bila slaba izbira. Meni so za hitro preverjanje popolnoma zadovoljivi. Za potrebe raĆØunalniÅ”kih "Å”pilov " ja tak nakup definitivno potrata denarja.



Take Genelec s 'subwooferjem' ki je videti kot ekonom lonec so testirali v reviji Suono in padli v nezavest kaj ta kombinacija nudi za tisti denar!
To mi je bilo zanimivo brati, ker sem do sedaj sliÅ”al samo kritike na raĆØun Geneleca- OĆØitno ima ta firma svoje zveste 'zaniĆØevalce'.
Ko tako prebereÅ”, mi nehote pride na misel stara domaĆØa, da 'se za dobrim konjem praÅ”i'.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 19, 2013 09:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

imam že kar nekaj ĆØasa to zadevo:

http://www.behringer.com/EN/Products/MS40.aspx

http://www.head-fi.org/t/231301/behringer-ms-40-review
http://www.amazon.com/Behringer-Speaker-MS40-Digital-Monitors/product-reviews/B000IKSIOM/ref=pr_all_summary_cm_cr_acr_txt/184-4274503-7734736?ie=UTF8&showViewpoints=1
...





in lepo igrajo, niso pa seveda najboljÅ”i zvoĆØniki na svetu Wink

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gash



Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40
Prispevkov: 291
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 29, 2013 13:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da iskoristim to temo kaj pa aktivni zvocnik visjega ranga? Do 400 evrov. Sevda z usb in koaksial vhodi. Hvala za predloge. Kdo ve za kaj rabljenega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 29, 2013 16:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
imam že kar nekaj ĆØasa to zadevo:

http://www.behringer.com/EN/Products/MS40.aspx

http://www.head-fi.org/t/231301/behringer-ms-40-review
http://www.amazon.com/Behringer-Speaker-MS40-Digital-Monitors/product-reviews/B000IKSIOM/ref=pr_all_summary_cm_cr_acr_txt/184-4274503-7734736?ie=UTF8&showViewpoints=1
...





in lepo igrajo, niso pa seveda najboljÅ”i zvoĆØniki na svetu Wink

LP


Tile zvoĆØniki so fini, ker imajo precej vhodov. Jaz imam manjÅ”e MS20 in sicer sem jih uporabljal, da sem na en kanal priklopil PC na drugega pa izhod iz kitarskega multiefekta pol pa lahko jam-aÅ” zraven backing trackov. Cool Zvok je pa recej analitiĆØen za tako male zvoĆØnike.
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 6 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe