Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

RaĆØunalniÅ”ki zvoĆØniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se zdijo eni in drugi isto, tudi primerjajo jih, sem ravno bral. Na strani kjer imajo Audiengine ceno 125gbp, imajo ceno ti 99gbp.

VidiŔ Krokar, kako lahko trdiŔ da so te v redu drugi pa ne, sliŔal verjamem da nisi nobenih, potem se pa folk obregne vate, pa imaŔ težave.

Sicer sem jih pa naroĆØil, že zaradi firbca, mi ne dajo mira... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

0844Ales je napisal/a:


Behringerja lahko preizkusiÅ” v trgovini Glasbeni center ƈurin - BTC zraven big beng-a. PokliĆØi jih, ĆØe je na zalogi, s seboj prinesi prenosni predvajalnik glasbe, ki ti je vÅ”eĆØ in ga prikljuĆØi na monitorĆØke z ustreznim kablom.
Sem se ravno odloĆØil za drugo opcijo, sem bil tam pa jih ni imel prikljuĆØenih, pa tudi je rekel da jih ne more, mp3 playerja nimam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 15:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb, ce prav razumem si se pol za audioengine odlocil? Reviewjcic bo zelo dobrodosel, sploh, ce je v skladu z mnenju na stereophilu. Mogoce nekdaj tudi jaz kaj za v sluzbo nabavim.

lp, d. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, P1, zanalaÅ”ĆØ, pa tud kolikor uporabljam je 150ā‚¬ way too much. ƈeprav so me že mikali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 15:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sorry ampak toliko ĆØasa kot porabite za razmiÅ”ljanje kateri raĆØ. zvoĆØnike za 100e bi kupil in poti ,ĆØe bi hodil Å”e te hodil posluÅ”at bi lahko že vsaj dva razreda viÅ”je kupoval 200-300e, kjer bi pa že imel izbiro in tudi veliko boljÅ”e...
Pa ne razumet to kot provokacijo... malo heca ne Ŕkodi...
Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 16:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ti ni treba brat, v Ljubljani imamo, btw, vse te trgovine na kupu. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 16:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb, kaj ne more. Kupec je kralj in trgovec mora narediti vse kar stranka želi, drugaĆØe lahko kar zapre Å”tacuno ali (pa ne zamerit) pa tvoj pristop ni dovolj eleganten oz. mu nisi vÅ”eĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 16:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam, mogoĆØe ĆØe bi jih sliÅ”al bi jih vzel. DrugaĆØe pa kar hitro zapustim trgovino, ĆØe nima prodajalec interesa. Sploh sedaj ob vsej ponudbi iz tujine. Da pohvalim Å”e tega prodajalca P1, odgovoril je dvakrat v roku par desetih minut, zvoĆØniki gredo Å”e danes naprej...kar je tudi precej redna praksa ob nakupih online.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 18:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Meni se zdijo eni in drugi isto, tudi primerjajo jih, sem ravno bral. Na strani kjer imajo Audiengine ceno 125gbp, imajo ceno ti 99gbp.

VidiŔ Krokar, kako lahko trdiŔ da so te v redu drugi pa ne, sliŔal verjamem da nisi nobenih, potem se pa folk obregne vate, pa imaŔ težave.

Sicer sem jih pa naroĆØil, že zaradi firbca, mi ne dajo mira... Laughing

Torej, gospod numb, izgleda, da sva midva miselno na povsem razliĆØnih bregovih!Ravno ti si eden od treh ali Å”tirih tipov tule, ki bi me neizmerno radi prikazali kot idiota!Pri tebi se je to zaĆØelo približno takrat, ko sem pokritiziral namestitev subwooferja v tvojem sistemu in si se Å”el jokat k administratorju foruma! Evil or Very Mad
MIslim, da znaÅ” ĆØitat in boÅ” videl, da je poanta mojega pisanja, da za 60ā‚¬ neke posebne kvalitete ne moreÅ” priĆØakovati.To pa je cca cena(brez poÅ”tnine), po kateri bi dobil Connected Acoustic P1.Do njih je vodil link, ki si ga dal.Seveda teh Å”katel res ne poznam in me tudi ne zanimajo!In preberi si Å”e svoj zaĆØetni post, da se spomniÅ”, o kakem cenovnem izhodiÅ”ĆØu si govoril!Za ta denar boÅ” paĆØ dobil dva malce veĆØja satelita, pa brez wooferja.Dobra izbira, ĆØe ne znaÅ” suba poÅ”timat tako, da nebi bobnel!
Ah, Å”e to:kake težave naj bi imel?S tabo?No ja, ĆØe ne bo kaj hujÅ”ega, bom tudi to preživel!
Laughing
Sicer pa ti želim veliko užitkov ob tvoji novi pridobitvi!Ob vseh primerjavah in poizvedovanjih si se gotovo prav odloĆØil!Kateri so že to na koncu, kje si jih naroĆØil in koliko te bodo priÅ”li s poÅ”tnino? Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
George Luni



Pridružen/-a: Sob Avg 2008 13:49
Prispevkov: 117
Kraj: Druga vrata levo

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 18:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kako vam rata v vsaki temi, res...

Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, se tudi jaz spraŔujem! Smile
A je postala že tradicija, da se dotiĆØni gospod obregne ob skoraj vsak moj post.Ima stvar neko zgodovino, a pustimo to!Tudi jaz sem kriv, ker sploh na to reagiram! Embarassed
Bo pa tema dosegla svoj namen, ko bo možakar poroĆØal, ĆØe je s tistim, kar je nabavil, res zadovoljen.Morda mu bo potem Å”e kdo sledil, sam nimam niĆØ proti temu!
Tule se (kar se mene tiĆØe) konĆØuje z mojim mnenjem kot sem ga izražal v dosedanjih postih.Upam, da je bilo dovolj razumljivo za vsakogar, ki ga je hotel razumeti.Pa niĆØ veĆØ in niĆØ manj! Arrow
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 19:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zgolj sem te vpraÅ”al kako lahko za en model trdiÅ” da paĆØ igra 60ā‚¬ primerno, za drugega pa da govorimo ĆØisto o drugem viÅ”jem rangu in o resnem monitorju. Kje si jih videl ali sliÅ”al, zato ker tako piÅ”e v testu?

Razloži mi to, in se opraviĆØim za vsak moj post ki ni bil na mestu, ĆØeprav sem te zgolj vpraÅ”al na podlagi ĆØesa podajaÅ” take trditve.

ZapletaŔ se pa ti v skoraj vsaki temi in ne samo z mano, jaz se nisem Ŕe z nikomer.

Vabim te tudi da mi postaviÅ” ali nastaviÅ” sub na mojih Logitech x-210 da ne bodo bobneli, me zanima koliko ima to z mojim znanjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gpc17



Pridružen/-a: Pon Mar 2010 19:13
Prispevkov: 2
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2010 22:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav.
IÅ”ĆØem zvoĆØnike za raĆØunalnik... Veliko posluÅ”am glasbo zato bi se rajÅ”e odloĆØil za 2.1 sistem kot za 5.1 sistem, ker naj bi bil ta boljÅ”i za glasbo?

Me zanima katere zvoĆØnike priporoĆØate v rangu okoli 100ā‚¬.

Gledal sem tele : http://www.solo.si/racunalnitvo-10087/racunalniske-komponente-10088/zvocniki/altec-lansing/altec-lansing-mx5021e-2-1-thx-zvocniki/index.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
djpiky



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 20:55
Prispevkov: 59
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 01, 2010 23:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb prelagam da ne iÅ”ĆØeÅ” takÅ”nih odgovrov na "resnih" audio forumih. Poglej fantje tle resniĆØno vlagajo veliko znanja in predvsem veliko denarja v avdio opreme. Ti želiÅ” 100ā‚¬ dati za zvoĆØnike, fantje na tem forumu imajo samo kable dražje od 100ā‚¬. Bolj zadovoljive odgovre boÅ” dobil na kakÅ”nem "obiĆØnem" forumu, kjer se pogovarjajo o raĆØunalnikih. Pa ne v smislu da so na drugih forumih veĆØji poznavalci, ampak tam je paĆØ veĆØja gruĆØa takÅ”nih ali drugaĆØnih ljudi ki si te zvoĆØnike lastijo in vsak ti bo znal neki o njih povedat.

Za prave avdiofile je posluÅ”anje glasbe na takÅ”nih sistemih muka. Pa ne mislit da sem kakÅ”en avdiofil, daleĆØ od tega. Ubistvo imam en sistemĆØek niĆØ veĆØ kot za kakÅ”nih 600ā‚¬ vse skupaj, ampak za mene igra solidno.

Vse napisano je bilo v smislu predloga, da ne bo pomot!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 02, 2010 00:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo napisano in se ti zahvaljujem!ƈe bi napisal jaz, bi itak bilo vse narobe! Wink
numb, obiÅ”ĆØi malce www.racunalniske-novice.com/forum/ , obstaja posebej tema(tudi o nastavitvah! Razz ) o PC zvoku.Tam se lahko ponovno sreĆØava, da ne bova s plastiĆØnimi Å”katlami in nekimi osebnimi nesoglasji smetila na tem forumu! Idea
S tem z moje strani na tej temi zakljuĆØujem, bi pa bilo dobro, da tudi ti, saj si stvar že reÅ”il!Tako je bilo razumeti!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 3 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe