Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

RaĆØunalniÅ”ki zvoĆØniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiourbis



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 20:34
Prispevkov: 122
Kraj: OBALA

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 14:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

precej basa, precej..... sem ostal zelo presenecen ko sem jih prvic slisal
neverjetno za tako male enote
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 14:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
OĆØitno Å”e nisi imel cenejÅ”ih 2.1 zvoĆØnikov. Te tudi nimajo ponavadi drugih prikljuĆØkov kot banane.

Jasno, da sem jih imel!In na drugem PC-ju jih imam Ŕe dandanaŔnji.
OK, vem, da meni ne boÅ” verjel, a tudi pri zvoku s PC-ja je tako, da iz niĆØ ni niĆØ!Res kakovostni monitorĆØki nekaj stanejo, basi ne bodo bobneĆØi, a jih prav veliko niti ne bo, zvok pa tudi sicer ne bo prida, ĆØe bo Å”el preko on board zvokovnega chipa kake stare in morda cenene matiĆØne ploÅ”ĆØe.
Velika veĆØina bo prav zadovoljna z Logitech Z-2300, ki se z malo sreĆØe dobijo za cca 140ā‚¬, za nekoliko bolj ekstravagantne pa so OK reÅ”itev že navedeni Harman Kardon.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2010 15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZvoĆØna je pa integrirana kakrÅ”na paĆØ je, kolikor sploh uporabljam raĆØunalnik odkar imam SB je že v redu. Imel sem predhodnike z-2300 pa mi ni bil vÅ”eĆØ bas, grozen mi je bil. Bom najbrž vzel kar z-10, ali neke studijske do tega budgeta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 09:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa je z Genius? Sem dobil par priporoĆØil, vendar jih nikjer ni za kupit. VĆØeraj sem Å”el po Ljubljani, nasploh nimajo nikjer veĆØ kot nekaj po veĆØini 5.1 sistemov in niĆØ priklopljeno. Cene za z10 so okoli 150ā‚¬, tako da ĆØe ima kdo kako informacijo glede Genius ali jih ima bi bila dobrodoÅ”la, ĆØe ne grem kupit kar Behringer.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 10:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe prostor ni ovira, kupiÅ” res kakÅ”ne studijske mini zadeve, nek poceni receiver s preoutom za sub, potem pa dodaÅ” Å”e sub. Sicer je budget preko stotaka, je pa razlika oĆØitna in kombinacija prekosi vse PC sisteme. Pa Å”e radio imaÅ”.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 10:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nimam prostora, ravno zato iÅ”ĆØem 2.0 aktivne, nekje max 15x20x25.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 11:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe vpiÅ”em v Google iskani pojem "aktivni monitorji", dobim že na prvi strani kar nekaj rezultatov, ki ustrezajo tvojim željam.Poskusi Å”e ti!
Marsikaj je pri teh odloĆØitvah seveda odvisno od tega, ĆØemu naj bi doloĆØena reÅ”itev služila !
ƈe se komu gre predvsem za ĆØisto in jasno reprodukcijo govora, je lahko reÅ”itev s temi mini monitorji OK.Za kaj veĆØ pa je potrebno ob takÅ”ni reÅ”itvi precej globlje seĆØi v žep(nekje od 400ā‚¬ navzgor!).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 11:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Youtube, kak mp3 in podobno, niĆØ posebnega, ne iÅ”ĆØem dobrega zvoka ampak hoĆØem kupit nekaj kar ne igra ravno najbolj grozno, kakor 2.1 sistemi katere sem imel 3 v službi. Kot sem pa že rekel se ne da nikjer niĆØesar posluÅ”at.

100ā‚¬ za 30 dag plastike vseeno ni malo in ne bi kupil maĆØka v žaklju, in bi prodajalci lahko poskrbeli da bi bilo to priklopljeno.

Sicer sem pa že skoraj odloĆØen, tole:

http://www.behringer.com/EN/Products/MS20.aspx

Ali tole:

Link

Pri prvih mi je vÅ”eĆØ ker imajo morje priklopov, so uporabni tudi za na teraso, morje...nimajo pa izhoda za sub, ĆØe bi kasneje konĆØali v kaki otroÅ”ki sobi ali podobno.

Drugi so mi vizualno zelo vÅ”eĆØ kot tudi moji dragi. Ugodna je cena, vendar vpraÅ”anje kako igrajo, pa Å”e to mi ni vÅ”eĆØ da ni knofa za regulacijo glasnosti na njih. Prodaja se tudi liĆØen sub kot komplet.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 11:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OdloĆØitev, da greÅ” v takÅ”nele poceni mini monitorĆØke, je seveda povsem tvoja, a bi te le opozoril na to, da ob ceni cca 60ā‚¬ pomeni, da je proizvajalĆØeva cena tam cca 30ā‚¬ in za ta denar moraÅ” dobiti vso embalažo, priložena navodila, 2 plasiĆØni Å”katli in prikljuĆØne kable.Lahko malce poraĆØunaÅ” koliko približno ostane za same zvoĆØniÅ”ke enote in 2 moĆØnostna ojaĆØevalnika, kretnico in prikljuĆØne terminale!!! Shocked
Torej ĆØudežev ne priĆØakuj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 11:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim da ni velike razlike v materialih kot pri studijskih za 100ā‚¬ pri nas, kjer si paĆØ dodatnih 40-50ā‚¬ marže vzame Å”e prodajalec. S tem da je notri Å”e dac in 3 priklopi oz. konektorji veĆØ, pa Å”e nekaj knofov in priklop za sluÅ”alke.

Connected Acoustics ima sicer na uradni strani ponudbo istih zvoĆØnikov za 70gbp, zasledil sem jih tudi že dražje. Prodaja pa tudi komplete s Squeezebox-om kar mi daje malo veĆØ zaupanja. ĆØe je pa to upraviĆØeno pa ne vem.

Sicer pa mislim da bodo eni ali drugi bolje opravljali nalogo kot Logitech za 50ā‚¬. Jih bomo pa gledal Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zgolj slucajno sem naletel na en review pred kratkim. Evo tole so nekaj norel na Stereophilu glede Audioengine 2 zvocnikov. KLIK. Cena na netu okrog 125GBP.
lp, d.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 12:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ImaÅ” link kjer stanejo toliko? Sem že bral o njih, ampak najceneje kar sem zasledil je bilo nekih 170ā‚¬.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo se link do ponudbe.
Trenutno kao out of stock, ampak jih je mozno narocit kakor berem.

Sicer pa je tule se 2 dni do konca licitacije.

Pa tule so 149EUR.


lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tile monitorĆØki so že nekaj drugega, vendar z njimi tudi že zapuÅ”ĆØamo prvotni cenovni okvir do 100ā‚¬ in prehajamo na cca 200ā‚¬(s poÅ”tnino).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
0844Ales



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 15:09
Prispevkov: 98
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2010 14:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Youtube, kak mp3 in podobno, niĆØ posebnega, ne iÅ”ĆØem dobrega zvoka ampak hoĆØem kupit nekaj kar ne igra ravno najbolj grozno, kakor 2.1 sistemi katere sem imel 3 v službi. Kot sem pa že rekel se ne da nikjer niĆØesar posluÅ”at.

100ā‚¬ za 30 dag plastike vseeno ni malo in ne bi kupil maĆØka v žaklju, in bi prodajalci lahko poskrbeli da bi bilo to priklopljeno.

Sicer sem pa že skoraj odloĆØen, tole:

http://www.behringer.com/EN/Products/MS20.aspx

Behringerja lahko preizkusiÅ” v trgovini Glasbeni center ƈurin - BTC zraven big beng-a. PokliĆØi jih, ĆØe je na zalogi, s seboj prinesi prenosni predvajalnik glasbe, ki ti je vÅ”eĆØ in ga prikljuĆØi na monitorĆØke z ustreznim kablom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 2 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe