Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ZvoĆØniki v kombinaciji z Yamaho RX-V557

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jerebp



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:32
Prispevkov: 10
Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 18:37    Naslov sporočila: ZvoĆØniki v kombinaciji z Yamaho RX-V557 Odgovori s citatom

Pozdrav vsem!

Sem nov na forumu in ja vem, da je bilo že veliko napisanega ter veliko sem že prebral, pa bi vseeno prosil za kak namig. Torej kupujem surround sistem 5.1 za rx-v557 receiver. Nisem nek zahteven uporabnik in me zanima, ĆØe bi dobil kaj spodobnega za maksimalno 500ā‚¬? Morda tudi kakÅ”en predlog, kje zvoĆØnike ugodno kupiti.

NajlepŔa hvala za odgovore, Primož!
_________________
Eppur si muove!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NjegoÅ”



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 18:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

indiana line
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NjegoÅ”



Pridružen/-a: Pet Feb 2010 16:31
Prispevkov: 331
Kraj: LUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 18:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://blog.stereophile.com/ces2008/011208indiana/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jerebp



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:32
Prispevkov: 10
Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 19:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha, hvala za predlog. Kje bi se pa to dalo dobit v SLO in kakŔne so kaj cene?

LP, Primož!
_________________
Eppur si muove!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 20:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tukaj imaÅ” temo indiana line
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=726&highlight=indiana+line

dobi se jih torej na ebay.it
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 17:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tule piÅ”eÅ”, da bi hotel 5.1 zvoĆØniÅ”ki sistem za najveĆØ 500ā‚¬?!Vsaj jaz razumem tako(torej ne le par prednjih!).
Nisem siguren, ĆØe se Indiana Line dobijo v tej konfiguraciji za to ceno!ƈe pa ima kdo ustrezen link, pa naj ga tule objavi!
Kot piÅ”eÅ” pa nisi posebno zahteven posluÅ”alec in ti tako utegne kar odgovarjati komplet Infinity Beta HSC, ki se na Bolhi prodaja pod 400ā‚¬.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 19:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za 500 eur jih ne dobiÅ”
najceneje so 675+ 39 eur

http://cgi.ebay.it/INDIANA-LINE-SISTEMA-5-1-HC-LOW-PROFILE_W0QQitemZ320447640466QQcmdZViewItemQQptZCasse_e_diffusori?hash=item4a9c2af392

Ŕe malo boljŔa in dražja konfiguracija
http://cgi.ebay.it/INDIANA-LINE-SISTEMA-5-1-HC-HIGH-PROFILE_W0QQitemZ320449230019QQcmdZViewItemQQptZCasse_e_diffusori?hash=item4a9c4334c3

do 500 eur dobiÅ” tudi jamo s506, s606 hcs3 komplet
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.bolha.com/oglas383782024/heco-victa-200-in-heco-victa-sub-zvocniki

hmm.. mogoĆØe tole.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.


Nazadnje urejal/a Pestilence. Ned Feb 14, 2010 21:11; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 20:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je cena ugodna, zakaj ne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jerebp



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:32
Prispevkov: 10
Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
http://www.bolha.com/oglas383782024/heco-victa-200-in-heco-victa-sub-zvocniki

hmm.. mogoĆØe tole.


Ola...

Spet jaz. Sem se malo pozanimal za te zvoĆØnike in bi jih dobil za solidno ceno v primerjavi z novimi. S tem, da nizkotonec in dva baje sploh nista igrala. Bi prosil Å”e za kakÅ”no mnenje glede ujemanja teh zvoĆØnikov z že omenjeno Yamaho.

Lp in hvala, Primož!
_________________
Eppur si muove!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2010 22:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To, da nista igrala, je en larifari!In kaj, ĆØe sta?ZvoĆØniki niso avto!Tako da to ni argument ne za ne proti!
Ni nobenega vidnega problema, da se z Yamaho nebi ujemali!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 00:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pomoje bi moralo it. Sicer pa igrali ali ne, res ni neke razlike. Jaz bi temu verjel samo ĆØe so zapakirani. Pa tudi ĆØe so igrali, ni to noben minus. ƈe dobiÅ” za dober denar, samo vzemi.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jerebp



Pridružen/-a: Sob Feb 2010 18:32
Prispevkov: 10
Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 22:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ola...

Fantje hvala za info in napotke. ZvoĆØnike sem samo vzel (4 x HECO VICTA 200 in sub). Neverjetno kako lepo ta stvar Å”pila Very Happy. Prodajalec mi bo prinesel Å”e center. Seveda primerjam s prejÅ”njimi in sedaj vidim, da so bili res en poden. Malo Å”e razmiÅ”ljam, no sem že prej, ĆØe se mi splaĆØa nabavit za spredaj samostojeĆØe 500 in dve 200 prodam. Tudi malo zaradi izgleda v sobi in ker sem te dobil dokaj poceni.

LP in hvala Ŕe enkrat, Primož!
_________________
Eppur si muove!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2010 22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V kombinaciji z subom in pri takem receverju nekaj veliko nimaÅ” priĆØakovat z veĆØjimi sprednjimi zvoĆØniki, nekaj pa bi zagotovo dobil. (ĆØe ne drugega pa estetsko zadovoljstvo)

kakÅ”ne barve pa so zvoĆØniki in koliko bi hotel za par? (ravno kupujem nekaj za k raĆØunalniku, samo da je 2way, kvaliteta mi je na tretjem mestu, na prvem in drugem pa velikost in cena. Lahko tudi na PM).

EDIT: Nevermind, pregloboki.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe