Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

WD live HD TV player

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
King



Pridružen/-a: Čet Sep 2009 11:41
Prispevkov: 7
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 15, 2010 13:25    Naslov sporočila: WD live HD TV player Odgovori s citatom

Čau, imam problem, pisal sem že o mojem WD HD live TV playerju, da dela brez problemov... nakar včeraj, ko ga prižgem javi, da je našel nov firmwere in sicer verzijo 1.01.17. Po upgradanju sistema, mi je začel prekinjat in sicer kr za sekundo ali dve zmanjka slika in zvok...

in to kar naprej, ne morš gledat tega sra...

mal sem po netu gledal, pa sem vidu, da so ble težave z prejšnjim upgredom 1.01.12... za 17 pa nisem nč najdu...

kakšna pametna ideja?

lp
Andraž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 15, 2010 16:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne vem sicer kako je to rešeno pri wd ampak če gre naloži eno izmed prejšnih verzij firmware
če tudi to ne pomaga je morda res kaj narobe z napravo

nmt-ji imajo npr tudi opcijo deep clean s katero se odstrani vse naložene programe, jukeboxe....

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
King



Pridružen/-a: Čet Sep 2009 11:41
Prispevkov: 7
Kraj: Prevoje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2010 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

prejšnje verzije firmwera se ne da naložit, ker tud če dam nazaj na factory settings ostane naložen nov FM.

Sem poslal mail na WD customer support in so mi napisal nazaj, da če res dela tako, da bo potrebna menjava cele naprave... ker pa to traja, sem probu še edino varianto, ki mi je padla na pamet, pa čeprav se mi je zdela res trapasta.

Zamenjal sem HDMI kabel cenejšega (8€) z dražjim (50+ €) in kot kaže dela napravica BP. Kaj ma kabel z nadgradnjo FMja mi pa res ni jasn.

Dons še stestiram, če je to res to, pol pa ju3 v nabavo novga HDMI-ja...

Knap hvala za odg.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe