Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalke
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 03:14    Naslov sporočila: Slušalke Odgovori s citatom

Kupujem slušalke v cenovnem razponu 100-150€.
Prosim za nasvet v stilu "best buy".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 11:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za 130 EUR skupaj s poštnino se dobi na ebayu Sennheiser 595. To je daleč najboljši nakup v tem cenovnem rangu. Je pa res, da brez ojačevlca za slušalke ta model (in pa noben drug v tem razredu) ne bo pokazal svojega polnega potenciala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Precej hvalijo tudi Shure SRH840, ki so v tvojem cenovnem razredu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 11:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koliko si rekel, da je tvoj budget?
3000€ ... no potem je tole zate Smile


Rasa Rocks by DJ Donna D'Cruz

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, kaj pa vem?
Pod prvo, ne skladajo se najbolj z barvo mojih oči, pa tudi pravega zaupanja nimam v te budget izdelke. Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AKG ali Grado Labs. Meni najbliže, ampak vsak ima svoj okus:)

Sennheiser se mi zdijo preveč mehke, umazane, Grado so malo temnejše.. AKG pa malo bolj odprte.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Orpheus999



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 9:44
Prispevkov: 127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na bolhi sem zanjič zasledil stax-e, budget entry level. Sicer je cena 180, ampak so realno vredne nekje 100€. LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2009 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolebam med Grado SR-80 in Beyerdynamic DT 770 Pro.

Še kakšen nasvet v tej smeri? Rabil bi jih seveda za poslušanje glasbe doma in ne v studijske namene. Všeč mi je ne pretemen zvok z mnogo detajlov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2009 18:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam Beyerdynamics DT 911 in so res odlične. Ob nakupu pred cca.15 leti so stale krepkih 500 dem. Novejši modell DT-990 imajo na e-bayu za ugodnih 149.- eur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 29, 2009 09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem naročil. Za isto ceno se dobijo tudi pri nas.
Hvala vsem za nasvete.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2009 12:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakšni vtisi o novih slušalkah?

Tole:
http://news.ecoustics.com/bbs/messages/10381/602537.html

Malo sem skleptičen, saj gre za njihove prve slušalke itn(ali pa se motim?), mi pa b&w zvok leži, tako da, mogoče..
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pzaksek



Pridružen/-a: Sob Jan 2010 0:08
Prispevkov: 2
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 09, 2010 01:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp
Sem totalni začetnik glede hi-fi sistemov, zato se obračam na vas, da mi mal pomagate. Rad bi imel Dolby Surround system,kaj točno je to niti ne vem, da bi bile prostorke... Uporabljal bi za filme,igre....
Probal sem samo slušalke SENNHEISER slušalke HD595 in so mi cool pa še dost jih priporočajo, ter seveda v mojem cenovnem rangu. Problem je, da bi na začetku uporabljal slušalke na laptopu in zato bi si kupil tudi tole zvočno kartico:
a je ta zvočna cool in če je sploh smiselen nakup......
http://audiopro.si/prodajni-artikli/m-audio/m-audio-sonica-theatre-3
Vsi svetujejo neke lapaše, k... ko niti ne vem kaj je to Very Happy Rolling Eyes , ampak bi še to kupu, ker sem veeeeeeeeelik filmoljub in občasni poslušalec glasbe.
100€ plus minus 20 €, če bi mi kdo naredu ojačevalec, pa da je to vse skupaj dokaj estecko, pa magar ta fora Laughing Laughing Laughing
slušalke bom definitivno kupu, ostalih komponent pa ne poznam, pa bi vas fullll prosu za svetovanje Question Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 09, 2010 01:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Omenjene slušalke niso surround slušalke, ampak navadne, stereo:)

Če želiš surround zadevo se obrni na kakšne bolj računalniške produkte, nekaj luštnih je bilo v 50€ rangu. Samo to je res strogo omejeno na igre in akcijske filme.

Mislim da bi ti običajne, stereo slušalke vseeno morale odgovarjat.

Torej, 120€ za slušalke in zvočno kartico skupaj?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pzaksek



Pridružen/-a: Sob Jan 2010 0:08
Prispevkov: 2
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 09, 2010 01:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MA zdaj sem pa zmešan ko kakšna kura Crying or Very sad Crying or Very sad
ne slušalke so posebej in te bi si rad kupu + omenjena zvočna kartica, napisano je , da je:
Zunanja zvočna kartica, USB povezava, omogoča vam predvajanje DVD-jev, iger in glasbe v surround zvoku do 7.1...
to se pravi da bi moral imeti druge slušalke za Dolby Surround system
dodal bi pa še ojačevalec za 100 €
sistem je potlej sestavljen iz :
SENNHEISER slušalke HD595,
zvočna zaokol 100€
ter še ojačevalec za okol 100€
prvo sem si hotel kupiti -.
http://www.mojcomp.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=3123&category_id=406&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=45&vmcchk=1&Itemid=45
Razer Megalodon 7.1 Surround Sound,ampak imajo usb vhot, pa jih ne morem uporabljat za na tV, mislim da sem z njimi omejen z uporabo
nevem kaj naj naredim.........
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 09, 2010 01:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tistih 7.1 pomeni da si boš lahko predvajal filme v 7.1 surround sistemu, ko boš imel 7.1 zvočnike, nič prej Smile Tiste sennheserce pa so običajni stereo.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Naslednja
Stran 1 od 17

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe