Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalke
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 13:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim,da je pri balansiranem načinu bistveno,da je naprava tudi zasnovana ''balansirano'' in ne,da ima samo možnost priklopa slušalk v balanced mode.Drugače je razlika samo v sami moči izhoda.Ali se motim?

AKG k812 naj bi bile zelo nevtralne tako,da bi ti morale bit ok.Sem jih imel v ožjem izboru pa se na koncu odločil za Focal Elear.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Clancy



Pridružen/-a: Sob Sep 2009 5:46
Prispevkov: 19

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 12, 2017 19:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ico je napisal/a:
Za 130 EUR skupaj s poštnino se dobi na ebayu Sennheiser 595. To je daleč najboljši nakup v tem cenovnem rangu. Je pa res, da brez ojačevlca za slušalke ta model (in pa noben drug v tem razredu) ne bo pokazal svojega polnega potenciala.
e bay netegi in nikoli ne veš kaj boš dobil,če sploh boš!e bay ne priporočam!razn če ti gre tako slabo...


Ne, jaz nabavljam, oziroma sem ta teden že nabavil, In-ear slušalke.
Ker tukaj nisem dobil nobenega odgovora, sem se moral pač odločiti po svoje, med Shure se215 in Sennheiser Momentum In-Ear.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2020 06:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp
Odločam se za nakup slušalk sedaj sem pa v dilemi. Doma imam slušalke akg q701,ki pa mi počasi razpadajo in sedaj bi imel nekaj podobnega vendar zaprtega tipa. Gledal sem med akg275, at m40x, bd hd770, v moda lp2....
Poslušam pa v glavnem rock muziko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Stran 17 od 17

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe