Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalke
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
steel



Pridružen/-a: Ned Nov 2013 1:56
Prispevkov: 35
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2016 02:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor.
Nagibam se k nakupu Sennheiser HD 600 ali 650. Bo moj receiver zadovoljivo poganjal te slušalke ali bo potreben še ojačevalec. In če, kateri cenovno ugoden?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2016 00:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbolje bo, da poskusiš, pa boš videl. Sicer, če bi želel izkoristiti polni potencial slušalk, potem je smiselna nabava ojačevalca v kombinaciji z DAC-om. Malo vrži uč na kitajske proizvajalce, ki ponujajo za denar zelo veliko.

V tem cenovnem rangu in če te zanimajo nevtralne slušalke, poglej še za Audio technica ath r70x, ali pa kakim hifimanom HE400s.

Moj sistemčič - sedaj vezan kar direktno na računalnik. V kombinaciji z Jitterbugom ne slišim razlike v primerjavi s CD-playerjem. Je pa občutna razlika, če slušalke priklopim na CD-player ali na direkten PC-audio izhod.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
amagr



Pridružen/-a: Sob Nov 2013 22:31
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2016 19:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo, ma kdo mogoče Philips Fidelio X2?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2016 19:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2016 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In kako si kaj zadovoljen?
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 15, 2016 21:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav

Poganjam jih z 4-5X dražjim Unison Research SH


Zelo topel-lampaški zvok..Srednji in visoki lepo vsklajeni mogoče samo na basu malo ''peša'' kar pa še zdaleč ne pomeni,da basa ni je pa mogoče malo premalo definiran.Lahko rečem,da za ceno 300€ boš težko našel kaj v tem rangu..Dvomim..?!
Prej sem jih nekaj časa imel direkt na zvočno od matične in mi ni bilo kaj preveč..Nekak kovinski zvok.(čeprav je zvočna kar solidna oziroma ne gre za poceni matično)
Tako,da bi kar priporočal ojačevalec praktično za vsake slušalke.
Menjal sem tudi kabel(made by mestnpu)
Primarno sem kupoval amp\dac-slušalke za gaming ker sem bolj pristaš normalnega stereo poslušanja pa kljub temu večkrat poslušam prek slušalk..Največkrat ob šahu itd. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2016 09:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko sem kupoval, sem imel tudi sam X2 v ožjem izboru, ampak po nekaj raziskovanja sem našel tole:

http://www.head-fi.org/t/723025/philips-fidelio-x2/8535

https://www.reddit.com/r/headphones/comments/3xhwmf/recent_philips_x2_buyers_beware_qc_issues/

V kratkem: gre se za to, da je Philips svoj WOOX zvočni oddelek prodal Gibsonu in je kvaliteta izdelave močno padla. Na drugi strani imamo trditve, da so reakcije pretirane, ampak se zaradi "Kaj pa če..." vseeno nisem odločil zanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2016 20:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem prebral ta link,ki si ga dal vendar pri mojih teh problemov ni.Vse zgleda tako kot bi moralo pri Wooxovih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2016 20:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi na embalaži piše WOOX..Verjetno je ta,ki piše o teh problemih dobil nek ponaredel ali nekaj podobnega..Tudi pisava,ki jo kaže tam z razmaki in podobno je na mojih popolnoma normalno in vse lepo simetrično kot je treba.
Ne izključujem pa tudi možnosti,da je to objavljeno iz strani konkurence ali kaj v tem smislu,ker slušalke so 1A.


Nazadnje urejal/a aleksander Sre Mar 16, 2016 20:32; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2016 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.newscenter.philips.com/main/standard/news/press/2014/20140428-philips-to-sell-woox-innovations-to-gibson-brands.wpd#.Vummf9LhDlk

http://www.bloomberg.com/research/stocks/private/snapshot.asp?privcapid=241502740
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 16, 2016 22:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aleksander: ocitno imas slusalke, ki so bile narejene se pod okriljem philipsa. Tezave so se pojavile pri slusalkah od sredine decembra 2015 naprej. Amazon je celo blokiral prodajo, ker je bilo toliko reklamacij.
Zvok naj bi bil sicer isti, ampak materiali pa ceneni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2016 07:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Pozdrav

Poganjam jih z 4-5X dražjim Unison Research SH


Zelo topel-lampaški zvok..Srednji in visoki lepo vsklajeni mogoče samo na basu malo ''peša'' kar pa še zdaleč ne pomeni,da basa ni je pa mogoče malo premalo definiran.Lahko rečem,da za ceno 300€ boš težko našel kaj v tem rangu..Dvomim..?!
Prej sem jih nekaj časa imel direkt na zvočno od matične in mi ni bilo kaj preveč..Nekak kovinski zvok.(čeprav je zvočna kar solidna oziroma ne gre za poceni matično)
Tako,da bi kar priporočal ojačevalec praktično za vsake slušalke.
Menjal sem tudi kabel(made by mestnpu)
Primarno sem kupoval amp\dac-slušalke za gaming ker sem bolj pristaš normalnega stereo poslušanja pa kljub temu večkrat poslušam prek slušalk..Največkrat ob šahu itd. Smile
Z predojačevalcem si zadel v polno. Sploh pa, kot bivši strasten šahist rad slišim, da šahiraš in poslušaš. Kabel je namreč zasnovan tipično šahovsko..Z kalkuliranjem zasnove kabla za vsaj 3 poteze vnaprej.. Wink
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2016 19:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koliko od vas uporablja monitorske slušalke oz. zaprte? Koliko vas ima predojačevalnik za slušalke? Kako pogosto sploh uporabljate slušalke? V kratkem se bo vejetno tudi moj slušalkarski kotiček malo posodobil. Zaenkrat razmišljam o Audeze, Hifiman. K Sennheiserju me nekako ne vleče, z Grado je enako.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
steel



Pridružen/-a: Ned Nov 2013 1:56
Prispevkov: 35
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 18, 2016 07:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sennheiser HD 650 naročene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 18, 2016 09:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa si jih uspel slisat? Kaj je tisto, kar je prevagalo tehtnico?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Naslednja
Stran 10 od 17

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe