Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nekaj malega moči v avtu

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 15:20    Naslov sporočila: Nekaj malega moči v avtu Odgovori s citatom

Zdravo


Da ne bo tema prazna začnem z nekaj slikicami suba za v avto BMW ,nevem oznake vem samo to da je lastnika sezuval v njem .
Kaj več o tem projektu lahko pove AUDIOEXPERT (Boštjan) saj je bil to njegov projek,jast sem samo kišto delal.
Pa poglejmo kakšno sliko











LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 16:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ojla!

Zadnjič sem pri Boštjanu gledal en subwoofer za katerega si škatlo naredil ti, oziroma tvoj brat, ne spomnim se točno. Notri se nahaja basovec z napisom Chorus ali nekaj podobnega. Moram priznati, da sem kar zijal kako kvalitetno je škatla obdelana od zunaj. Takšne perfektno zaobljene robove ne vidiš kar tako. Vsaka čast!

Ko smo glih pri Boštjanu... zadnjič sem poslušal feršterkerijo v njegovem avtomobilu in me je skoraj odpihnilo. Dobesedno! Če to nima kakšnih 5 Kilowatov naj me koklja brcne. 200 metrov stran se na kafičih tresejo stekla, kafič majstri pa ga rotijo naj za božjo voljo utiša, saj stranke mislijo da gre za potres. Najbolj primerna beseda, ki mi v tem trenutku pade na pamet za opisat tole je mindblowing. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

Vem da ima tale kišta v sebi 2kw Shocked sinusne moči.Kar pa se tiče škatle pri boštjanu si najbrž gledal sub katerega sem naredil za fest na sosednjem forumu

Si ga mogoče uspel slišati ti povem da prav tako lepo špila kot izgleda Laughing


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 21:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

2 KW praviš, kaj si ja nor Shocked

Za to poganjat pa že rabiš orenk elektrarno Very Happy

Nažalost tistega vuferčka s Chorusom nisem slišal, upam da ga bom imel kdaj priliko. Sicer pa sem kar se tiče avto feršterkerije čisto out odkar imam otroke. Popolnoma me je pohodil čas in pojma nimam kaj se v zadnjih letih dogaja v tej sferi. Polj pa revež pridem k Boštjanu, me zvleče v tisto svojo raketo in našopa muziko da trga gate... da ti hudič ja naredi lušte in začneš grizit nohte ker si bil zadnje čase preveč v minusu in ti banka noče povečat limita. Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 21:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Avtoakustika... meni je všeč v mejah normale.

Sem pa zadnjič videl 5kW samo na subu. Ground Zero ojačevalci(plutonium serija), ter kup akumulatorjev. Taka elektronika mora veliko pokurit...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 05, 2008 09:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma ja,kot je bilo videti v Sinsheimu,gre trend spet v sound quality.Tudi naša ekupa je orientirana v to smer,samo pri avtih je druga scena.Vsak te sprašuje samo po wattih,ne vprašajo iz kakega materiala je tuljava,kak je tuljavnik,samo watti....
Firme to pridno izkoriščajo in pišejo enormne watte na škatle,ko pa prebereš RMS med vrsticami....No imaš pa tudi svetle izjeme,ki so pravi glasboljubci tudi v avtu.
Taki bolj ekstremni avti pa se delajo predvsem za showe in za promocijo blagovne znamke.Pri nas je zaenkrat še tako,da se bo nekdo obregnil vate samo,če bo asfalt trgalo,če narediš lepo montažo,poliester,lepe škatle bodo rekli,u kako lepo,kolk watow pa ima? Laughing
Drugače pa" SAMO DA SE DOGAJA !
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 05, 2008 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če pa slučajno koga zanima,kaj počnemo v naši sound garage !
http://foosa.vladster.org/KRANJEC%20AUDIO/galerija/
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe