Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kateri sub bi izbrali

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 12, 2009 20:42    Naslov sporočila: Kateri sub bi izbrali Odgovori s citatom

med temi:
- Velodyne CHT-15R
- KLIPSCH RT-10D
- MONITOR AUDIO RS W12

sub bo za treskanje pri filmu, in èisto malo pri muziki.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 12, 2009 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A poslušal jih pa ne bi? Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 10:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je vprašanje nagradno?
Cool

Nekaj malega sem njega dni testiral sube (REL, Velodyne), pa bi se sam odloèil v prid Velodyne-u. Moraš vedeti, da je Velodyne proizvajalec subov in ne ostale krame, zato fantje vedo kar delajo. Jim je pa seveda zategadelj ustrezno zrasla grba, zato se zna zgoditi, da za isti denar dobiš kje drugje tudi kaj boljšega. Ugibam, paè.

Za 2000€ iz druge roke, pa dobiš vrhunski sub Velodyne DD12 Smile.

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 11:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

moj budget bo ene 800 eur, tko da do 2000 je še daleè.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pojdi vseeno še v VKLOP. Tam vprašaj za REL. Ne vem toèno kateri model je, ampak stane pa cca. 800€ v piano finish barvi (je pa navidez malo bolj kompakten). Svoje èase si za ta denar dobil JMLab Chorus. Ni za spregledat. V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 16:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam doma zapakiranega demo MONITOR AUDIO RS W12. Lahko ti ga posodim za kak teden, pa boš najboljše ocenil èe ti ustreza.
Mater v bistvu imam doma en kup robe, za katero bo treba kakšen oglas spisat Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 18:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala za ponudbo, vendar si ne upam sposoditi wooferja. Malo sem razpet, tud sam ne vem kaj bi, ampak zapièil sem si v glavo, in sedaj bom nekaj vzel.
Je pa verjetno bolje da ima sub 12 ali 15 col driver kot pa nr 10??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 18:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Niti ni nujno da je premer nizkotonca veèji. Naèeloma gredo veèji driverji globje, ampak so tudi poèasnejši.. Ni pa to pravilo. Jaz pod 10" ne bi gledal, so pa nekatere desetice kar lepo igrale. Spet je bolj odvisno od samega modela, kot premera driverja.

Zanimivo je že to, da basisti igrajo na 10" zvoènike, solo kitaristi pa na 12" ali 15."
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.


Nazadnje urejal/a Pestilence. Tor Okt 13, 2009 19:50; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 13, 2009 18:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj si ga ne bi upal? Se bojiš da ti bo na nogo padel Laughing ? Brez kakršnihkoli obveznosti si ga lahko sposodiš...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 17, 2009 09:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SCHalko je napisal/a:

Mater v bistvu imam doma en kup robe, za katero bo treba kakšen oglas spisat Sad


Živjo.....Zanima me ali imaš morda med tem kupom robe kakšen dober CD player ki bi ga lahko posodil na slušni test ali pa kakšen zvoèniški kabel ? Razz
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 29, 2009 14:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

od danes naprej lastni Velodyne SPL-1000 Ultra.

popoldne ga priklopim, pa da vidimo èudo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DaniOcean



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 11:56
Prispevkov: 45
Kraj: Destrnik

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 30, 2009 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In vtisi o Velodynu?
LP
_________________
All around me are familiar faces Worn out places, worn out faces
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 30, 2009 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hm, ne vem še. vèeraj sem ga šele priklopil, in se malo igral z nastavitvami. Jutri si vzameme malo veè èasa, ter ga postavil na drugo mesto, malo nastavil, nato pa bom šele videl.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe