Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Izidi novih albumov
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2009 20:59    Naslov sporočila: Izidi novih albumov Odgovori s citatom

Odpiram novo temo, ki naj bi bila namenjena seznanjanju z izidi novih albumov, ki si po vašem mnenju zaslužijo omembo.
No pa začnimo:

Za 17. november 2009 je napovedan izid novega albuma Norah Jones, "The fall", ki je po napovedih glasbenih kritikov prelomen v avtoričini glasbeni karieri, saj je kar precej spremenila svoj glasbeni slog, presedlala je namreč z klavirja na gitaro. To bo še zanimivo...



Več o albumu tukaj:
http://www.elusivedisc.com/prodinfo.asp?number=BNCD69928&utm_source=email&utm_medium=special

In (vsaj zame Very Happy ) še pomembnejša napoved:
20. novembra 2009 izide peti album skupine Siddharta: "SAGA"
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Škofija loka

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2009 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Suprca imam tudi angleško verzijo Rh- omejena izdaja zaminiva ebalaža je v obliki tranfuzije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 09, 2009 22:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Suprca imam tudi angleško verzijo Rh- omejena izdaja zaminiva ebalaža je v obliki tranfuzije.


Poznam to - prvič sem videl na koncertu za bežigradom na mega koncertu (za slovenske razmere seveda, da smo pošteni) leta 2003. Kasneje sem kupil tudi angleško verzijo albuma Rh-, a ne te omejene serije. Poslušal pa sem ga vsega morda dvakrat. Angleška besedila ne sežejo niti do kolen slovenskim - nekako se ne morem vživet. Se bojim, da bo tudi na tem albumu kakšna "angleška" (sklepam na podlagi tega, da se pojavljajo na vsakem lihem albumu). Upam da se motim! Gre pa na osnovi dosedanjih štirih singlov, ki napovedujejo nov album, sklepati, da bomo dobili še en odličen izdelek.

Še 42x grem spat, pa bo! Very Happy
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 10, 2009 08:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super tema, ker zadnje čase res malo spremljam in bom z veseljem bral.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 10, 2009 23:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz pozdravljam tole temo... Ravno iz rubrike kaj poslušam trenutno, sem na primer izvedel, da prihaja nova plošča ta in ta... ker nimam časa, da bi prav iskal, kaj je novega izšlo od mojih 100 in več priljubljenih izvajalcev...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 17, 2009 16:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nisem vedel ali naj odprem novo temo ali naj se "nekam" priključim... Ampak ob obhodu trgovin sem opazil, da zadnje čase novi albumi dobivajo tudi nekoliko novejše, višje cene... Sedaj so tam okrog 20€. Ne zdi se mi normalno, ker se spomnim, da so bili leta nazaj tisti "most wanted" izvajalci oz njihovi novi albumi ca 33-35 DEM... (to je prenešeno v € nekako od 16,5 do 17.5€)... Seveda govorim o navadnih CD-jih, ne o tistih audiofilskih, pa vseeno... Ali se mi vse skupaj dozdeva?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 17, 2009 19:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Nisem vedel ali naj odprem novo temo ali naj se "nekam" priključim... Ampak ob obhodu trgovin sem opazil, da zadnje čase novi albumi dobivajo tudi nekoliko novejše, višje cene... Sedaj so tam okrog 20€. Ne zdi se mi normalno, ker se spomnim, da so bili leta nazaj tisti "most wanted" izvajalci oz njihovi novi albumi ca 33-35 DEM... (to je prenešeno v € nekako od 16,5 do 17.5€)... Seveda govorim o navadnih CD-jih, ne o tistih audiofilskih, pa vseeno... Ali se mi vse skupaj dozdeva?


Ne vem ali to drži ali ne, a jaz na to gledam pozitivno: Bom vsaj še malo bolj premislil, preden bom nek CD kupil in izbral resnično to kar mi je najbolj všeč in kar bom poslušal. Poslušal - ne le enkrat, dvakrat, potem pa se bo samo prah nabiral. In tako mi višja cena pripomore k žlahtnejši selekciji glasbenega materiala, ki ga bom kupil. Kupil in poslušal.

By the way, album Norah Jones je že zunaj, a ga bom kupil kasneje, ko izide še SACD ali LP, ali pa vsaj bolj luksuzno opremljena izdaja CD-ja, ki je sedaj skrajno nemarnega in ničvrednega izgleda - kot kakšen instalacijski CD za fotoaparat ali telefon... Evil or Very Mad .
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 17, 2009 19:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

He, he, he, before tudi sam sem prišel do tega zaključka... Ampak grenak priokus ostaja, da tisti redki zbiratelji, ki še kupujemo plošče pokrivamo izgube, ki jih ima glasbena industrija...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 17, 2009 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
He, he, he, before tudi sam sem prišel do tega zaključka... Ampak grenak priokus ostaja, da tisti redki zbiratelji, ki še kupujemo plošče pokrivamo izgube, ki jih ima glasbena industrija...


Če bi razmišljal koga vse z svojim delom in z svojimi nakupi podpiram... Mr. Green!
Bo treba razširiti paleto smeškov Twisted Evil .
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 17, 2009 22:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

4. Novembra je izšel novi album skupine Swallow The Sun, z naslovom New Moon. Sem zadnjič preposlušal, pa se mi kar dopade.

Je bilo pa leto 2009 kar produktivno. letos je izšlo vsaj 20, ali 30 albumov ki so mi bili všečSmile
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 13, 2010 17:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na prodajne police prihaja nov vrhunski izdelek pevke Sade Adu, Soldier of love



... komaj čakam!
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2010 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gil Scott Heron se po daljšem času zopet vrača na sceno. Prihaja novi album I'm new here.

Komad z novega albuma:

"Me And The Devil" **OFFICIAL HD VIDEO**

Več informacij tukaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 04, 2010 14:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tori Trio: Najin Dan
digipack, 12 stranska publikacija s slikami N.Mašukova
Še čisto sveže. Kogar zanima naj pošlje ZS (12 evrov).
Muzika je na: http://www.youtube.com/watch?v=kg1UFllVLI4

Promo koncert je v soboto v Zagorju.

_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 04, 2010 14:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Napovedano za 2010:

Dream Evil - In The Night
Gamma Ray - To The Metal*
Overkill - ironbount*
Blaze Bayley - Promise And Terror
Dark Tranquillity - We Are the Void
Scorpions - Sting In The Tail
Down - Diary of a Mad Band
1349 - Demonoir
Skyforger - kurbads
Exodus - Exhibit B: The Human COndition
Cynic - Re-Traced

*že izdano.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 07, 2010 22:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O promo koncertu Tori Tria so govorili tudi na TV:
http://tvslo.si/predvajaj/obzorja-duha/ava2.61835227/#ava2.61862602;;
(6 minuta 10s)
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Naslednja
Stran 1 od 15

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe