Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Rotel RA1060 in B&W 683

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2009 19:08    Naslov sporočila: Rotel RA1060 in B&W 683 Odgovori s citatom

Zanima me,èe ima kdo kakšno izkušnjo s to kombinacijo..Predvsem me zanima,èe ima omenjeni Rotel RA1060 dovolj moèi za poganjat B&W683 glede na to,da so kar zahtevni za poganjat..

Hvala

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: MiklavĹľ na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 08, 2009 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam imam na 683 povezan Onkyo A 9711 z 2 x 80 W in igra èisto kul.
Ne vem zakaj eni mislite, da je finta v wattih? Sam sem recimo slišal Marantza PM 17Ki, ki ima samo 2 x 50 W na B&W 804 Nautilus (ki so kao izredno zahtevni) in je tudi igralo odlièno, precej bolje kot pa Marantzov 7 x 110 W receiver.
Kvaliteta zvoka ni povezana z watti. Sigurno bo dober 10 W lampaš lepše zvenel kot pa en poceni 7 x 150 W AV receiver, tudi na "zahtevnih" zvoènikih.
Za sobno jakost ti je dovolj Ĺľe par Wattov.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 09:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še kako imajo watti veze z kvaliteto zvoka, drugo je seveda kaj piše na raznih receiverjih, in za B&W še posebej. Lampaši so pa èisto druga zgodba, kajne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: MiklavĹľ na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 01:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, seveda, vse je v wattih..
Torej igra recimo Yamahin 2 x 155 W AX-592 bolje kot 2x60W Marantz PM 17 ???
Wati ti ne povedo bolj ali manj niè o kvaliteti zvoka.

Sem slišal že toliko komponent, da sploh veè ne gledam koliko Wattov ima
katera naprava - me sploh ne zanima veè. Zanima me samo, kako se obnese v praksi.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 09:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oèitno ne razumeš kaj hoèem povedat, moè je pomembna, ni pa pomembno kaj pišena komponenti. Koliko so kje verodostojni podatki je pa druga zgodba.
In brez moèi te zvoèniki ne bodo igrali.
O lampaših pa oèitno ne razmišlja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe