Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Popravilo B&W DM 601

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jamajka



Pridružen/-a: Pet Sep 2009 17:38
Prispevkov: 3
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 17:48    Naslov sporočila: Popravilo B&W DM 601 Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

imam B&W DM 601 in z otroÅ”kim prostom stlaĆØen visokotonec Sad

Kot sem zasledil na netu se ne da zamenjat samo visokotonca ampak pride visokotonec zraven s prednjo ploÅ”ĆØo. Tud sam sem odvil prednjo ploÅ”ĆØo in ni vidt da bi se ga dalo odstranit.
MogoĆØe kdo ve ĆØe se da zamenjat samo visokotonec in kje bi ga lahko kupil?
MogoĆØe se da tudi kako popravit....?

Hvala za pomoĆØ in lep pozdrav,

Grega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je potlaĆØen,probaj s sesalcem kapico ven potegnit
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
jamajka



Pridružen/-a: Pet Sep 2009 17:38
Prispevkov: 3
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 17:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobra ideja, sm ravnokar probal pa se je malenkost popravila, vendar je Ŕe kar vidno vdrta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 20:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem imel enak problem, eno jutro sem samo zasliŔal pok in sem takoj vedel, da je sineta premamil visokotonec na 602 S3.

Sedaj pa glede popravila oz. ureditve problema:

1. Visokotonec se da razstaviti, tako da dobiÅ” aluminijasto membrano popolnoma stran od ostalega dela in s prstom iz zadnje strani potisneÅ” zadevo navzven, vendar se bo kljub temu rahlo poznalo - na zvoku sam nisem imel razlike.

2. BoljŔa reŔitev:
kontaktiraj kateregakoli od B&W zastopnikov in naroĆØi nov visokotonec (moraÅ” si zabeležiti serijsko Å”tevilko, ki je na visokotoncu), cena pa ni omembe vredna - 25.- eurov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jamajka



Pridružen/-a: Pet Sep 2009 17:38
Prispevkov: 3
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trenutno se trudim poravnat membranao z moĆØnejÅ”im lepilnim tratok tako da prilepim na membrano in potegnem ven, se kar obnese samo je dolgotrajen postopek, ĆØe mi ne uspe do konca potegnit ven bom vseeno probar rastavit zvoĆØnik.

Uradnega zastopnika nisem najdu na netu, sem pa pred leti kupil zvoĆØnike v Big Bangu, verjetno se da tam izvedet kako je z dobavo.

Hvala za nasevte!

Grega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 12, 2009 08:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZaĆØni tukaj in sledi navodilom pa boÅ” dobil vse zastopnike po državi, ki si jo boÅ” izbral.

Cena so pa v okviru EU vse enake, razlika je samo v poŔtnini.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe