Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

KakÅ”no glasbo najveĆØ posluÅ”ate?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Izberi zvrst glasbe, ki jo najveĆØ posluÅ”aÅ”
Elektronska
13%
 13%  [ 5 ]
Jazz
32%
 32%  [ 12 ]
Rock
24%
 24%  [ 9 ]
Metal
8%
 8%  [ 3 ]
Pop
8%
 8%  [ 3 ]
Etno
8%
 8%  [ 3 ]
Klasika
5%
 5%  [ 2 ]
Narodno zabavna
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 37

Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 11:02    Naslov sporočila: KakÅ”no glasbo najveĆØ posluÅ”ate? Odgovori s citatom

Glasujete lahko ZDAJ!
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 12:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nisem se mogel odloĆØit med rockom ter metalom, pa sem metal pritisnil, se mi zdi da v zadnjem polletju prevlada Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
crush



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 10:05
Prispevkov: 18
Kraj: GoriŔka

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 17:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

^ sem bil v enaki dilemi, pa je prevladal rock. tko da povprecje drzi Very Happy
_________________
I quit the band and now I mostly play with myself.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem ali rock ali jazz. Ma bom kar rock.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 20:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

med rockom in jazzom ... pritisnil jazz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 21:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo


Ni opcije Crying or Very sad disco 80ta.To posluŔam. Laughing









LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 06:53    Naslov sporočila: pojasnitev glasu Odgovori s citatom

Svoj glas sem sicer dal za rock, a stvar je takÅ”na da posluÅ”am veliko najrazliĆØnejÅ”e glasbe, najveĆØ pa rock in jazz.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 07:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na CD playerju se vrti veĆØinoma klasika. Nekaj mainstream jazz-a, kake kitarske akustike in zanimiva glasba sveta. Tudi rock muzika, ĆØe je pravo razpoloženje, predvsem 60-70 leta (Eagles, Dylan, Neil Young) in pa kaki Straitsi dostikrat paÅ”ejo ... veliko zanimivega prihaja tudi iz ECM založbe (Jarret, Stenson, Garbarek ...)

Gramofon igra pretežno rock 70ies (Pink Floyd, Yes, Atomic Rooster, Lynard Skynard, Led Zeppelin ...)

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 29, 2008 08:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem ĆØuden tip. Doma najveĆØ uživam v akustiĆØni glasbi z veliko detajli, potem recimo v vokalni glasbi, lažjim jazzom ter raznimi etno variantami. VĆØasih pa ruknem gor tudi kakÅ”no dobro elektroniko - predvsem chillout & ambiental. Kar se tiĆØe ostalih zvrsti glasbe - rocka in klasike ne posluÅ”am ravno veliko, ravno tako tudi ne težkega "zateženega" jazza, metala pa praktiĆØno sploh ne.

V avtomobilu pa je stvar drugaĆØna. Tam mi najbolj paÅ”ejo aktualen pop, pop/rock in turbofolk z radijskih postaj, skratka niĆØ resnega. To nafuliram da seka in uživam.

Glede na to da v anketi ni akustiĆØne glasbe, sem glasoval za jazz.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Orpheus999



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 9:44
Prispevkov: 127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 04, 2008 22:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmm.. Doma najraje posluÅ”am klasiĆØno glasbo. Trenutno uglaÅ”ujem diy horn speakerje, ki sem jih naredil izkljuĆØno za uživancijo ob klasiki. Ko pa mi dopizdi umirjena klasika, pa dam gor kakÅ”en vinil od Maidnov,ali pa AC/DC.
V službi posluÅ”am veĆØinoma folk in etno, pred spanjem pa najraje kakÅ”no akustiĆØno glasbo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 05, 2008 13:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem simpatizer Laibacha,med drugim pa posluÅ”am house,ĆØrnuhe in pa kakÅ”en pop za sprostitev.
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 07, 2008 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz pa posluÅ”am veĆØinoma vse zvrsti glasbe, ker v vsaki se najde dober komad in podobno. Pri meni je to od npr. Paul van Dyk-a do Bacha (btw sem violinist), pa Sting, BregoviƦ, Etno, fajn so mi experimentalne scene - doma imam recimo posnetek kapnikov z eno zanimivo elektroniko, od akustike imam najraje Live posnetke, seveda pa doma ne manjka narodnozabavne scene, slovenske ljudske (spilam tut pri folklori), eden zanimivejsih violinistov mi je Alex Depue...
Vglavnem nisem omejen z zvrstmi.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SleepWalker



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 20:32
Prispevkov: 15
Kraj: Dreamland

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 25, 2008 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VeĆØinoma posluÅ”am Rock/Metal. Se pa ne branim tudi drugih zvrsti. Edino tisti nadležni bum-bum (techno, rap, house,...) mi nikakor ne gre v uho.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doberman



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 17:19
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2008 04:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PosluÅ”am raznovrstno glasbo, vendar po veĆØini blues, country, jazz. Vse je odvisno od razpoloženja. V vsaki zvrsti glasbe ti nekaj vsede v uho.... Very Happy Ker bluesa ni navedenega sem kolebal med jazz in country - kresnil sem potem jazz..... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2008 08:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj doberman!

ƈe imaÅ” par minutk ĆØasa, bi te lepo prosil za kakÅ”no dobro country priporoĆØilo. VĆØasih me pikne da bi to posluÅ”al cel dan. Prosil bi bolj v smeri modernih variant, tistega "kao" malo pocukranega pop/countryja ala Tim Mcgraw in podobno.

Lep pozdrav in hvala vnaprej!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe