Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slovenske HI-FI trgovine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ

Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
WWW.CDANDLP.COM
Tole je pa dobra novica. Velika izbira, pa tudi precej nerealno zasoljene cene poštnine. Kaj Švabi še vedno ne vedo, kje se nahaja Slovenija? Doslej sem našel le eno dobro založeno prodajalno v USA, ki ima normalno poštnino in tu bom gotovo kaj naročil.

Odvisno, kaj kupuješ. Prav danes sem iz Rusije (preverjeni diler) naročil Kuryokhina(20 evrčkov), še dražji pa so bili Jazz Group Arkhangelsk, ki so res raritetni(nekaj je izdal le LEO records). So pa tako dobri in posebni, da bom reskiral 40 enot. Potem pa sem dobil še nekaj plat po 10 evrčkov.

Zadnjič pa sem nabavil Popularno Mehaniko: Insect Culture za borih 10 evrov s poštnino vred. In to skoraj novo plato...
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Soul audio demo salon mi na fotkah izgleda luštno. Takoj se vidi, da ima lastnik dosti izkušenj, saj zna s poceni doma izdelanimi rekviziti reševati probleme z akustiko sobe in se s prav tako poceni triki lotevati problema vibracij. Nimaš kaj, pohvale vreden pristop! Prvič ko se bom mudil v Ljubljani v času odpiralnega časa trgovine se z veseljem zglasim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.

Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je tu kdo ki je zaposlen v trgovini ali si jo lasti? Iščem zaposlitev za nekaj tedno ali mesecev.

Sicer sem zelo pesimističen, a bom vseeno poslal nekaj mailov okoli.
Drugače pa v big bang pralne stroje prodajat:/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmaugy

Pridružen/-a: Tor Maj 2010 12:15

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam sem kupil ojačevalec NAD C375 BEE in DAC Magic pri Video PC Center Damjan Ilinčič:

http://www.rtv-servis.net/

Vse naročeno je bilo korektno dostavljeno, njihov odnos zelo korekten in posloven, cene pa konkurenčne. Verjetno bom tam še kaj kupil v prihodnosti.
Nazaj na vrh
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 13:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upam na podobno izkušnjo kot jo imaš ti, saj sem tudi sam predvčerajšnjim nekaj naročil ravno v tej trgovini. Idea

Audiohedonist
Nazaj na vrh
audiomaniac

Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opa, vidim, da imajo v ponudbi tudi PSB zvočnike, ki jih že nekaj časa ''ogledujem'' ! Wink

me prav zanima, če je možno tudi kaj slišati !? Sad

pa tudi spletno stran imajo zelo korektno izvedeno ! sicer vizuelno mi ni najbolj všeč a imajo vse podatke s cenami itd. pohvalno ! Smile

Nazadnje urejal/a audiomaniac Pet Sep 03, 2010 14:15; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago67

Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Je tu kdo ki je zaposlen v trgovini ali si jo lasti? Iščem zaposlitev za nekaj tedno ali mesecev.

samo da ne boš mp3 predvajalnike z ojačevalci noter v pralne stroje montiru. Wink
saj veš ,da ne bi preveč "not " padu. Laughing
Nazaj na vrh
HIFRIK

Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zmaugy je napisal/a:
Sam sem kupil ojačevalec NAD C375 BEE in DAC Magic pri Video PC Center Damjan Ilinčič:

Vse naročeno je bilo korektno dostavljeno, njihov odnos zelo korekten in posloven, cene pa konkurenčne. Verjetno bom tam še kaj kupil v prihodnosti.

U bistvo ima vse kar ponuja Digitalija. Verjetno kakšno partnerstvo, kaj vem...
Drugače pa je nekoč bila... ena trgovinica v M.Soboti...ime ji je bilo... V-commerce. Odlična roba, krell, Audio physic... na žalost je prišel BB in ...

Lp
zmaugy

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 14:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saso68 je napisal/a:
zmaugy je napisal/a:

U bistvo ima vse kar ponuja Digitalija. Verjetno kakšno partnerstvo, kaj vem...
Drugače pa je nekoč bila... ena trgovinica v M.Soboti...ime ji je bilo... V-commerce. Odlična roba, krell, Audio physic... na žalost je prišel BB in ...

Lp

Poznam. Kolikor mi čas dopušča se za hobi ukvarjam z astronomijo (trenutno skoraj nič) in sem bil v kontaktu z Igorjem Vučkičem. Zelo korekten, ampak sem potem nabavil opremo direkt iz Nemčije, ker je bila takrat tam bistveno cenejša.
Nazaj na vrh
alenvprekršku

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 16:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
Pestilence. je napisal/a:

samo da ne boš mp3 predvajalnike z ojačevalci noter v pralne stroje montiru. Wink
saj veš ,da ne bi preveč "not " padu. Laughing

Objavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:53 Laughing
gash

Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ne odpiram nove teme bom tukaj vprašal. Kdo ve kje v ljubljani se da poslušat system fidelity (pa tudi malo pogledat in pobožat preden kupim). Zanima me cd-300 in sa300 pa jih na netu nikjer ne najdem.
Nazaj na vrh
trancedeejay
Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 22:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če bi vsaj malo pogledal po portalu, bi lahko videl, da se jih da poslušat v Corrado v KR, ki je tudi lastnik SF.
gash

Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kot vidiš sem napisal v ljubljani. vem da je corrado v kranju. to piše tudi na uradni strani SF in na internetni strani corado. Internetna stran corrado je žalost, zato tam ne dobim informacij, če imajo tudi kje v Ljubljani vsaj prodajo SF, če že ne demo sobe.
Naj torej tvoj post razumem da je potrebno peljati se do Kranja.

In kakšni so pogoji za ogled v kranju. ti poleg prodaje SF tudi kaj priklopijo, svetujejo?? Imajo zdeve na zalogi?
hvala
Nazaj na vrh
trancedeejay
Site Admin

Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 03, 2010 22:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda imajo zadeve na zalogi, ne gredo delat posameznega zvočnika po naročilu. V KR je tudi skladišče System Fidelity. Imajo manjši demo room kjer se da zadeve probat. Tam boš največ zvedel kako in kaj, kako so konstruirali enote in podobno. Ni boljšega kot da vse izveš pri proizvajalcu opreme.
LP
Admin
zmaugy

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 12:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri Corrado v Kr sem bil na poslušanju, od vseh znalcev, ki sem jih osebno srečal, sem tam dobil najboljši vtis o profesionalnosti in o realnosti predstavitve lastnega prodajnega programa (brez neke samohvale in pretiravanja).
Žal niso imeli ojačevalca takšne moči, kot bi ga želel, so pa na vrhu spiska ko bom menjava zvočnike - takrat drugam sploh ne bom šel.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 5 od 10

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu