Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slovenske HI-FI trgovine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 11, 2008 11:55    Naslov sporočila: Kdo pozna ? Odgovori s citatom

Ali morda kdo pozna oziroma ima kakršne koli izkušnje z to trgovino:

www.hifipimex.si

Hvala za morebitne odgovore!
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
senior



Pridružen/-a: Pet Sep 2008 14:24
Prispevkov: 117
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2008 14:46    Naslov sporočila: Re: Kdo pozna ? Odgovori s citatom

Jaz jih poznam. Ko sem se l. 2006 odločil, da kupim nov analogni gramofon Thorens (zdaj nemška firma s Thorensovo znamko), se mi je na Thorensovi spletni strani prikazalo, da so oni zastopnik za Slovenijo. Ker so ponudili ugodno ceno, sem naročil pri njih. Takrat so še uradovali v Slovenski Bistrici, vendar so že urejali prostore v Mariboru.
Na moje presenečenje se je novi Thorens kmalu pokvaril in je dvakrat romal v Nemčijo na servis. Tudi tu so se v Pimexu potrudili (tole je pa hkrati reklama in antireklama, pravzaprav za firmo Thorens, ki jo zastopajo).
S.


before je napisal/a:
Ali morda kdo pozna oziroma ima kakršne koli izkušnje z to trgovino:

www.hifipimex.si

Hvala za morebitne odgovore!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2008 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SOUL AUDIO

Audio studio, trgovina z dušo odpira svoja vrata. Dobimo se vsak torek in četrtek med 12h in 18h ali po dogovoru na tel 040 725 676. Po Novem Letu pa še v razširjenem urniku in tudi na tel .031 660 587. Kje : V Ljubljani na mirni lokaciji v Rožni dolini cesta II ; št 29 z več parkirišči na dvorišču. Izdelki v decembru po promocijskih cenah.
Predstavljeni modeli :
UNISON R. ~ UNICO PRIMO
UNISON R. ~ kabel SA 010
OPERA ~ CALLAS SP »LE DURMAST«
SILENT WIRE ~ model 16

Info tudi na www.audiogalerija.com ali dusan.hunjadi@telemach.net .
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 19:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Pa smo se končno dobili v Soul Audio. Povabilu g. Hunjadija sem se seveda odzval in v četrtek 5.3. sem se znašel v Rožni, kjer je sedaj bivša videoteka preurejena v HI-FI studio.

Evo nekaj slikc:











Na sliki tudi član portala Audio Kontakt Dzigi


Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lesinar



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 19:28
Prispevkov: 106
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Totalna Suša res .....tisti bingo bongo v kopru lahko zaprejo dobesedno tudi trgovci tehničnem oddelku so kot fjakarski konji eno in isto že od odprtja in verjetno do zaprtja....
bil je nekoč GONG mala specializirana preprosta trgivina na poti do titovega trga vse je imela samo plastiko ne ...se jo gdo spomni od obalčanov no sicer CD-jev niso imeli bogve kaj vendar......
eno temo mora gdo odpret čene jo bom jaz v prihodnjosti kje in kako kupiti dober vinil kje so te trgovine ....kaj moram čakat uni k..... sejem ali mi ostane samo internet in vedno 15 eurov poštnine....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 23:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mene pa zanima, ce se da dobit kaksen cenik omnimount opreme... Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 00:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
eno temo mora gdo odpret čene jo bom jaz v prihodnjosti kje in kako kupiti dober vinil kje so te trgovine ....kaj moram čakat uni k..... sejem ali mi ostane samo internet in vedno 15 eurov poštnine....


Mednarodni sejem plošč je bil že kar nekajkrat, prav tako so v Italiji.
V kratkem se pripravlja mednarodni online oglasnik plošč.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doberman



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 17:19
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 00:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam se pridružujem mnenju ostalih..BB v MB je daleč od hifi trgovine - zadeva gre zadnjih 5 let samo navzdol. Ama nič nimaš za poslušati - da ne bo pomote robe za do 500 eur kolikor hočeš s to razliko, da o novih modelih lahko samo sanjaš...Če hočeš poslušati ali pa vsaj videti kakšno boljšo kompomento tam nekje od 2000 eur navzgor pa lahko samo sanjaš. Trenutno imajo samo Yamaho. Izbira zvočnikov porazna - par Dalijevih modelov in se zaključi - ostalo zopet ropotuljice do 400 EUR. Sem se pogovarljal in so prodajalci rekli, da jih je sram kaj prodajajo, saj ne morejo nič konkretnega ponuditi. Imajo zvezane roke in jim marketing sili prodajati kinder jajčke - rajši sto modelov kiča kot par odličnih komponent..Pravijo recesija - nič ne sme biti na zalogi...pa dajte no - kaj pa naj kupcu sploh ponudiš - samo v revijo lahko gleda in se odpelje v Zagreb ali pa na internet....Zelo sem razočaran nad ponudbo. Kje so tisti dobri stari časi pred 8 leti, ko si lahko poslušal Bowerse, Marantza in tako dalje - še tega več ni - uradnega zastopnika za Slovenijo ni !!! oziroma pravijo, da so neresni. Postali smo kot mediamarket v Grazu - roba za široko potrošno - o kvaliteti ne duha in sluha...o kablih in interkonektih bore malo ali nič...skratka ena velika sramota - vsaj za moje pojme Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 01:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si samo eno uro oddaljen od Hi-End butika VKLOP v Ljubljani. Imajo vse kar ti srce poželi in če boš zaupanja vreden ti bodo z veseljem posodili tudi kakšno komponento. Lahko jih samo pohvalim za zelo profesionalen odnos do obiskovalcev in veliko srce ob organiziranju Hi-Fi kluba enkrat mesečno. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 08:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V BB, HarveyNorman, Media market ne moreš pričakovat, da dobiš izdelke tvojega ranga. Najdeš kvečjemu kak Onkyo, Yamaha, Dali. Za višji rang, so primerne posebej specializirane trgovine. Največ jih je v Ljubljani ter Kranju. Da ne delam reklame ti povem, da kar nekaj jih najdeš na tej spletni strani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 09:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Citiram:
eno temo mora gdo odpret čene jo bom jaz v prihodnjosti kje in kako kupiti dober vinil kje so te trgovine ....kaj moram čakat uni k..... sejem ali mi ostane samo internet in vedno 15 eurov poštnine....


Mednarodni sejem plošč je bil že kar nekajkrat, prav tako so v Italiji.
V kratkem se pripravlja mednarodni online oglasnik plošč.
LP
Admin

WWW.CDANDLP.COM
Ni da ni ! Če pri istem dilerju kupiš več plošč, je tudi poštnina čisto solidna.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

WWW.CDANDLP.COM

Tole je pa dobra novica. Velika izbira, pa tudi precej nerealno zasoljene cene poštnine. Kaj Švabi še vedno ne vedo, kje se nahaja Slovenija? Doslej sem našel le eno dobro založeno prodajalno v USA, ki ima normalno poštnino in tu bom gotovo kaj naročil.

Veliko jazz klasik je dobilo ponovno izdanje (Blue Note, Impulse itd.). Poizvedbe o teh ploščah se da dobiti tudi v Big Bangu. Če plošče obstajajo na spisku slovenskih dilerjev, potem bodo dobavljive po precej konkurenčnih cenah.

Aja, zadnji "Trst" tudi menda ni bil tako dobro založen.

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 11:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:




Ne bi rad bil pameten, ampak kaj pomenijo tiste naglavo obrnjene posodice pod hifi rackom?

Gre za kak now tweak Shocked

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 12:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Citiram:
eno temo mora gdo odpret čene jo bom jaz v prihodnjosti kje in kako kupiti dober vinil kje so te trgovine ....kaj moram čakat uni k..... sejem ali mi ostane samo internet in vedno 15 eurov poštnine....


Mednarodni sejem plošč je bil že kar nekajkrat, prav tako so v Italiji.
V kratkem se pripravlja mednarodni online oglasnik plošč.
LP
Admin


Tudi pri Mateju se da dobiti kar nekaj LP-jev !

http://www.jazzandbluesweb.com/shop/

Laughing
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 16:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
trancedeejay je napisal/a:




Ne bi rad bil pameten, ampak kaj pomenijo tiste naglavo obrnjene posodice pod hifi rackom?

Gre za kak now tweak Shocked

Vili


LP

Enostavna in poceni rešitev za"dobre vibracije" !!!


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 4 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe