Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Blu-ray predvajalnik - Kateri?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
djvaso



Pridružen/-a: Tor Jan 2013 0:53
Prispevkov: 26
Kraj: Cittŕ contaminata

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2013 14:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mali broj plejera može puštati netaknuti Blu-ray rip (*.iso fajl ili BDMV omotnicu) a još manji broj meni diska što je bitno za ljude kojima je stalo do bonusa. Ja sam nabavio Pioneer BDP-440 koji sa besplatnim firmware-om pušta Blu-ray ripove sa tvrdog diska a sa plaćenim (košta skoro koliko i uređaj!) i preko mreže. Uređaj ima jednu mogućnost koju nisam čuo da ima i jedan plejer druge marke: dodavanje novog titla na Blu-ray. Dovoljno je u omotnicu gdje je iso fajl ili BDMV omotnica staviti srt fajl istog naziva kao i omotnica. Poželjno je da se prethodno titlovi centriraju sa jednim brazilskim programčićem. Plejer u toku reprodukcije omogućava pomjeranje titlova po visini, mijenjanje dužine trajanja, boje i veličine. Plaćeni firmware omogućava dodavanje do osamnaest novih titlova.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe