Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Blu-ray predvajalnik - Kateri?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 09, 2009 19:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Kaj pa ĆØe imaÅ” kot v mojem primeru Å”e star zarjaven stereo ojaĆØevalec? Laughing


Vse je odvisno od napajalnega kabla... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 09, 2009 20:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po procesu samooĆØiÅ”ĆØenja in preobrazbe se povsem strinjam! Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 09, 2009 22:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa novi blue-ray LG BD 390? Je že kdo to sprobal?



VeĆØ tukaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 12, 2009 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NavduÅ”enja nad PS3 kot predvajalnika DVD oĆØitno ravno vsi ne delijo.Na www.hometheaterhifi.com je objavljen zelo izĆØrpen primerjalni test, PS3 pa je ocenjen katastrofalno.Å e sam sem nekaj razmiÅ”ljal v smeri PS3(ĆØeprav me igranje ne zanima), ker se da ponekod dobit res ugodno, a me je definitivno vse minilo!Ne gre zgolj za test(bo kdo zopet ugotavljal, da so vsi pristranski), temveĆØ za slabosti že v osnovni tehniĆØni specifikaciji!
Verjetno se bom sam odloĆØil kar za "navadni" Oppo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MBWINNERS



Pridružen/-a: Ned Nov 2009 23:58
Prispevkov: 5
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 00:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jenx je napisal/a:
PS3 je v vsakem primeru super nakup. ImaÅ” DVD player, Blu-ray player, lahko igraÅ” igre, lahko je media server, tudi DVD-upscaling ima bojda na precej visokem nivoju, v glavnem meni ni žal za nakup, Å”koda le, da nimajo brezplaĆØnega upgradea na slim varianto =)

LP,
jenx


Tudi jaz razmiÅ”ljam v isti smeri za nakup. Zanima me le ali bere vse doma posnete CD-je in DVD-je ? Ker Sony je znan po tem da ima zaÅ”ĆØiten sistem za ne originalne oziroma presnete medije? Za igre vem da morajo biti original, ne vem pa kako je z glasbenimi ali filmskimi posnetimi CD-ji?
Hvala za odgovore,
LP

P.S. Kaj svetujete glede reciverja? Kaj kupiti za zmerno ceno (200-400 eur)?
Ali je Sony primeren? Ali svetujete kaj drugega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040801290
robibrk



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Lendava

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 11:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem se odloĆØil za PS3. Bere vse razen .mkv fajlov. Moram povedat, da sem izjemno razoĆØaran, ker (zaenkrat) ne podpira teh .mkv fajlov (to so blu-ray ripi). Sem pa reÅ”il stvar tako, da streamam prek raĆØinaĆØnika na PS3, vendar nekateri filmi se zatikajo zaradi velike koliĆØine podatkov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 14:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MBWINNERS je napisal/a:
jenx je napisal/a:
PS3 je v vsakem primeru super nakup. ImaÅ” DVD player, Blu-ray player, lahko igraÅ” igre, lahko je media server, tudi DVD-upscaling ima bojda na precej visokem nivoju, v glavnem meni ni žal za nakup, Å”koda le, da nimajo brezplaĆØnega upgradea na slim varianto =)

LP,
jenx


Tudi jaz razmiÅ”ljam v isti smeri za nakup. Zanima me le ali bere vse doma posnete CD-je in DVD-je ? Ker Sony je znan po tem da ima zaÅ”ĆØiten sistem za ne originalne oziroma presnete medije? Za igre vem da morajo biti original, ne vem pa kako je z glasbenimi ali filmskimi posnetimi CD-ji?
Hvala za odgovore,
LP

P.S. Kaj svetujete glede reciverja? Kaj kupiti za zmerno ceno (200-400 eur)?
Ali je Sony primeren? Ali svetujete kaj drugega?


Za 400ā‚¬ si omisli Onkyo TX-SR607 Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 02:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PS3 kupi SAMO, ĆØe misliÅ” igrati igrice! DrugaĆØe raje kupi Blu Ray komponento.
ƈe želiÅ” podporo za vse možne mkv, divx, ipd. fajle kupi LG-ja. ƈe pa želiÅ”
odliĆØno sliko in zvok pa kupi Sony, Pioneer ali Panasonic. Dobrega dobiÅ” za cca 300ā‚¬.
Playstation 3 je namreĆØ v prvi vrsti igralna konzola in ne toliko AV komponenta. ƈeprav me je (vsaj prva) generacija po sliki navduÅ”ila. Za to novo verzijo PS3 pa ne vem zakaj jo eni pljuvajo, je Å”e nisem osebno sprobal.
Povem ti lahko samo, da ima moj poceni Sony 350 bluray player malenkost ostrejŔo BD in DVD sliko in boljŔi zvok kot (prejŔnji) PS3 (ki ni niti znal streamati HD zvoka). Znanec je imel oba doma in je potem prodal PS3 in obdržal BDPS350.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robibrk



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Lendava

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 07:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

frodo je napisal/a:
PS3 kupi SAMO, ĆØe misliÅ” igrati igrice! DrugaĆØe raje kupi Blu Ray komponento.
ƈe želiÅ” podporo za vse možne mkv, divx, ipd. fajle kupi LG-ja. ƈe pa želiÅ”
odliĆØno sliko in zvok pa kupi Sony, Pioneer ali Panasonic. Dobrega dobiÅ” za cca 300ā‚¬.
Playstation 3 je namreĆØ v prvi vrsti igralna konzola in ne toliko AV komponenta. ƈeprav me je (vsaj prva) generacija po sliki navduÅ”ila. Za to novo verzijo PS3 pa ne vem zakaj jo eni pljuvajo, je Å”e nisem osebno sprobal.
Povem ti lahko samo, da ima moj poceni Sony 350 bluray player malenkost ostrejŔo BD in DVD sliko in boljŔi zvok kot (prejŔnji) PS3 (ki ni niti znal streamati HD zvoka). Znanec je imel oba doma in je potem prodal PS3 in obdržal BDPS350.

LP



Da te malo popravim, na PS3 se igrajo igre in ne igrice Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 09:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

frodo je napisal/a:
PS3 kupi SAMO, ĆØe misliÅ” igrati igrice! DrugaĆØe raje kupi Blu Ray komponento.
ƈe želiÅ” podporo za vse možne mkv, divx, ipd. fajle kupi LG-ja. ƈe pa želiÅ”
odliĆØno sliko in zvok pa kupi Sony, Pioneer ali Panasonic. Dobrega dobiÅ” za cca 300ā‚¬.
Playstation 3 je namreĆØ v prvi vrsti igralna konzola in ne toliko AV komponenta. ƈeprav me je (vsaj prva) generacija po sliki navduÅ”ila. Za to novo verzijo PS3 pa ne vem zakaj jo eni pljuvajo, je Å”e nisem osebno sprobal.
Povem ti lahko samo, da ima moj poceni Sony 350 bluray player malenkost ostrejŔo BD in DVD sliko in boljŔi zvok kot (prejŔnji) PS3 (ki ni niti znal streamati HD zvoka). Znanec je imel oba doma in je potem prodal PS3 in obdržal BDPS350.

LP
Zakaj? Jaz sem ga kupil v osnovi za gledanje filmov, in takrat za ta denar ni bilo znatno boljÅ”ega playerja, najcenejÅ”i Sony je bil cenejÅ”i nekih 30ā‚¬. Kakovost slike mi je pomembna in me ta zadeva ĆØisto zadovoljuje.
Verjamem pa da se trenutno dobi za isti denar boljŔi player, ni pa PS3 takoj za odpis.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem za 200 Eur nabavil Samsung BDP2500, to je masina prejsnje generacije uporablja Reon video procesor, ima pa tudi komplet analognih izhodov, z notranjim dekodiranjem tako Dolby TrueHD kot DTS MasterAudio.
Sem zelo zadovoljen.

LP
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa se ena novica:
trenutno je v teku akcija, tu v Italiji, Philips BDP3000 + paket 20BLuray plosc, za 199 Eur.

Lp
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Goran_82



Pridružen/-a: Pet Jul 2008 21:35
Prispevkov: 79
Kraj: Ŕtajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Akcijo Blu-Ray playerjev ima pri nas tudi BB.
Ob nakupu LG ali PHILIPS LCD televizorja, lahko kupiÅ” LG BD350 ali Philips BDP2500 za 99,99 EUR.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 12, 2009 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

test pioneer
http://www.avforums.com/reviews/Pioneer-BDP-LX52-Blu-ray-Disc-Player-Review.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mpm



Pridružen/-a: Čet Mar 2010 20:47
Prispevkov: 43
Kraj: lJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 20:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OdloĆØam se za nakup blu-ray plajerja. Ker ga bom uporabljal tudi kot kvaliteten predvajalnik glasbe iz CD in SACD, me zanima, kateri bi dal boljÅ”i zvok. V ožji izbor sem uvrstil dva: OPPO 93, ki stane 649 ā‚¬ in MARANTZ 7006, ki naj bi priÅ”el v prodajo pri nas ĆØez kaka dva meseca in naj bi stal med 700 in 750 ā‚¬. Verjamem, da ni veliko takih, ki bi preizkusili oba modela, zato me zanima vsaj glede na znamko in primerjavo prejÅ”nih modelov, komu je bolj za zaupati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 2 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe