Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz pm7003. Kje kupiti?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Tadej



Pridružen/-a: Pet Jan 2009 21:02
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 10:25    Naslov sporočila: Marantz pm7003. Kje kupiti? Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

me zanima če kdo slučajno ve kje bi se dalo dobiti ojačevalnik Marantz pm7003 v črni barvi. Po večini ga imajo samo v srebrni barvi, kar mi ravno ne ustreza. Pa kje bi se ga dalo kupiti po ugodni ceni? (Poznate kakšno zanseljivo spletno trgovino, ker je cena pri "specializiranih" trgovinah krepko čez 500€.

Hvala in Lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 11:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kdo sploh prodaja marantze v slo?, če odštejem big bang.

morda bi se lahko obrnil na mediamarket (kupuje v nemčiji), ima ugodne cene za av receiverje, verjetno lahko tudi zrihta ta ojačevalec, vprašaj ...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
statusquo



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 18:42
Prispevkov: 20
Kraj: Galicija

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 13:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mimovrste, samo je drago tam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/821-525
marko polo



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 20:38
Prispevkov: 17
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tadej,poslal sem ti zasebno sporočilo.l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041-644-468
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 13:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš še eno ZS

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Tadej



Pridružen/-a: Pet Jan 2009 21:02
Prispevkov: 52

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za predloge. Mediamarket in Mimovrste imata smo av sprejemnike, bom morda malo povprašal.

Marko polo, od tebe žal nisem dobil sporočila, tako da če lahko pošlješ še enkrat. Aleksander, tudi sam sem gledal ponudbo na PCgiga, je ugodna, ampak kolikor vem nimajo vsi prijetnih izkušenj. Najraje vidim da opravim nekaj klikov, pa je mir, dokler paket ne pride na dom Smile

Malo sem gledal ponudbo pri Bestshop.si, bo treba očitno poklicat. Je že kdo kaj slišal o spletni trgovini Av direkt? Na EnaA in Nakupovanje.net pa žal ojačevalnik v črni barvi ni dobavljiv Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe