Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojačevalci s HT bypass vhodom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 11:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Before. Huda zadeva, ze ko vidim tale traflc notr dobis respect. Sej vse lepo in prav, sam mislim, da je pa en problem in to je, da je mal predrag a ne Smile (UVP vidim, da je 2.700EUR). Verjetno ma Krell tudi kaksnega brez tega Ipod vmesnika, ali pa tudi ne, ker to ne potrebujem, ampak verjetno tudi te variante so drage kot zafran se vedno?!

fajn se mej, d.

No, kljub vsemu pa dajem Krell S-300i na listo ampov, ki to imajo.


Nazadnje urejal/a delfinus Sre Avg 15, 2012 17:19; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfincek je napisal/a:
Before. Tocno tako, to iscem! Huda zadeva, ze ko vidim tale traflc notr dobis respect. Sej vse lepo in prav, sam mislim, da je pa en problem in to je, da je mal predrag a ne Smile (UVP vidim, da je 2.700EUR). Verjetno ma Krell tudi kaksnega brez tega Ipod vmesnika, ali pa tudi ne, ker to ne potrebujem, ampak verjetno tudi te variante so drage kot zafran se vedno?!

fajn se mej, d.

No, kljub vsemu pa dajem Krell S-300i na listo ampov, ki to imajo.


UVP je res razmeroma visok, a po tej ceni ga ne prodaja skoraj nihče. Malo preglej cenike (spletnih) trgovin in videl boš, da prodajajo ta ojačevalec nekoliko ceneje. In čeprav bi bila cena takšna (2700 EUR), z nakupom tega Krella bi rešil problem stereo amplifikacije za zelo dolgo časa (vsaj kar se tiče integrircev). Stopnička više bi bila potem ločena pre-power kombinacija.

Kar se tiče i-Pod vhoda pa: zaradi njega ni ojačevalnik najbrž nič dražji, in če ti število vhodov zadostuje, v tem ne vidim problema. Je pa to edini aktualni Krellov integrirc tega ranga.

Madona, sam se zalotil, da pišem kot kakšen krellov dealer Laughing , a to ni moj namen. Le malo "pomagam razmišljati". Tudi sam sem namreč bil zelo ogret za ta ojačevalnik, a sem se na koncu odločil za pre-power kombinacijo.




_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje si sploh gledal?

lp, d.


Nazadnje urejal/a delfinus Sre Avg 15, 2012 17:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri nas se res lahko pozanimaš v Vklopu, morda pa ne bo tako huda cena. Kje pa bi lahko slišal kako to igra, to pa je težje. Morda pri kakšnem zastopniku v naši bližini (Austrija, Hrvaška,...), če ga imajo slučajno na demonstraciji.

Sicer pa, če pride ta Krell v tvoj najožji izbor, potem verjamem, da boš že našel pot in način... Wink Enako velja za vse ostale/morebitne ojačevalnike.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 13:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj stric, ki je nor na Krelle ga je kupil v Italiji za 1.700€. Ta ojačevalec zame ni več tisti stari pravi Krell-zvok me ne pritegne pa še kitajci ga izdelujejo.
Pred nakupom obvezno poslušaj-stestiraj!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 14:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sound je napisal/a:
Moj stric, ki je nor na Krelle ga je kupil v Italiji za 1.700€. Ta ojačevalec zame ni več tisti stari pravi Krell-zvok me ne pritegne pa še kitajci ga izdelujejo.
Pred nakupom obvezno poslušaj-stestiraj!


Vsekakor pa je za to ceno treba ojacevalec prej slisat. Zdaj kje slisat je en problem. Drug problem je pa ta, da tudi, ce ga slisis ni nujno, da bo tako dobro tudi doma, ker doma so drugi zvocniki, drugi kabli, drug CD. Torej s temi raritetami se ubadat in iskat bo dolgotrajno in zapleteno. Sploh pa zapleteno, ker taksnih reci skoraj nihce ne drzi. Ce ze drzi moras imet izjemno sreco, da kaj takega ulovis. Zadnja stvar, ki pa je tudi najpomembnejsa pa je, da ti ga posodi na test. Ampak okej, sej po svoje se mi nikamor ne mudi, ne Smile.

lp,d.


Nazadnje urejal/a delfinus Sre Avg 15, 2012 17:21; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 14:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S temi Krelli je podobno kot z Mercedesi:tule gre za A klaso, pomeni nič posebnega(razen imidža) in (pre)drago!
Za "pravega" Mercedesa pa moraš še bistveno bolj seči v denarnico!Tudi pri Krellu je za izpod 5000€ bolj malo muzike!
Je pa vse relativno, seveda!
Še vedno pa ponavljam, da mi ni povsem jasno, kaj bi s to kombinacijo AV receiverja in integrirca, na katerem bi koristil končno stopnjo! Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 15:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo se tri sem nasel, ki lahko delujejo tudi kot power amp.

Marantz PM-14 MKII
Marantz PM-17 MKII
Marantz PM-15 S2

P.S. Na prvi strani v prvem svojem postu bom objavil seznam vseh ampov, ki so bili identificirani, da bo bolj pregledno.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 16:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj pa ne kupiš kar "power ampa"(kot se rad izraziš), ampak integriran ojačevalenik, če itak predojačevalca ne boš koristil?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 16:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence, to sem pa ze tolikokrat napisal v tej temi, da zal ne morem vec ponavaljati. Prosim poglej moj post objavljen: Ned Avg 16, 2009 02:03 pa se ene 3x prej sem napisal zakaj.

lp, delfin.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 17:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfincek je napisal/a:
Pestilence, to sem pa ze tolikokrat napisal v tej temi, da zal ne morem vec ponavaljati. Prosim poglej moj post objavljen: Ned Avg 16, 2009 02:03 pa se ene 3x prej sem napisal zakaj.

lp, delfin.

Opa, sem pregledal temo, pa sem spregledal..

Mogoče ti bo problem predstavljalo to, da pri večini ojačevalcev boš moral za koriščenje funkcije močnostnega ojačevalca premaknit mostičke, z čimer boš na žalost dosegel tudi to, da ti predojačevalec čisto nič ne pomaga.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Škofija loka

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 18:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

YAMAHA A-S2000 prvi svetovni integrirani ojačevalnik,ki omogoča popolen prenos in združuje močan ishodni signal s kakovostnim zvokom in nevrjetnim učinkom razmerja signal-šum.Samostojen tokokrog prvič omogoča popolen iskoristek analogne ojačitve,o samostojnem tokokrogu so sanjale generacije avdijofilov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 18:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:

Mogoče ti bo problem predstavljalo to, da pri večini ojačevalcev boš moral za koriščenje funkcije močnostnega ojačevalca premaknit mostičke, z čimer boš na žalost dosegel tudi to, da ti predojačevalec čisto nič ne pomaga.


Pestilence ne ne, iscem taksne, kjer je to reseno ali s pritiskom na tipko ali pa stikalcem. Fizicno premikanje ne pride v postev. Ti tukaj objavljeni na prvi strani so taksni.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 20:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
YAMAHA A-S2000 prvi svetovni integrirani ojačevalnik,ki omogoča popolen prenos in združuje močan ishodni signal s kakovostnim zvokom in nevrjetnim učinkom razmerja signal-šum.Samostojen tokokrog prvič omogoča popolen iskoristek analogne ojačitve,o samostojnem tokokrogu so sanjale generacije avdijofilov.


??? Shocked Shocked Shocked

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 17, 2009 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

2 nova na listi:

Denon PMA-1500AE
Denon PMA-2000AE
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Naslednja
Stran 3 od 20

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe