Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najbolj živahen Audio forum !
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 07, 2009 21:22    Naslov sporočila: Najbolj živahen Audio forum ! Odgovori s citatom

Veseli me, da se je v zadnjem času pojavilo kar nekaj angažiranih, izkušenih in nič plahih audiofilov, ki jih je naše pisanje očitno pritegnilo do te mere, da so se izpostavili s svojim mnenjem. Exclamation

Lepo, da so našli primeren prostor za objavo svojih pogledov na audiofilsko tematiko, sprožili debato in živahno argumentiranje med vsemi. Wink

Verjetno se bo našel tudi kdo, ki bo v tej temi objavil imena drugih audio forumov, ki so živi in kjer potekajo živahne debate med audiofili. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 07, 2009 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja tudi mene veseli,da tukaj poteka kar nekaj živahnih debat. Sam se sicer bolj lene sorte in se mi vedno ne ljubi vključevat Embarassed ........je pa luštno debate spremljat Laughing

Lp,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 07, 2009 23:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdi pa se mi, da se zadnje čase kar hitro "vname" prepir... Predvsem se mi zdi, da je včasih krivo, da na nekaterih forumih poskušajo z izkušenimi uporabniki stvari o katerih teče tema tekmovati "zbiralci informacij" z interneta in tehničnih specifikacij in na podlagi tega podajati svoje mnenje. Takšno zadevo sem na primer zasledil na fotografskem forumu, včasih pa imam občutek, da se ta sindrom pojavlja tudi tule.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da je audio scena tako zanimiva pripomorejo tudi različni okusi nas uporabnikov in nikdar končana zgodba nadgrajevanja oz. izpopolnjevanja sistemov.
Izmenjevanje mnenj oziroma izkušenj na takšnih forumih pa je zlata vredna zadeva, saj se da z nekaj kliki in malo branja pridobiti nove informacije, ki ti lahko prinesejo svežino v sistem ali privarčujejo marsikateri euro.

Pri toliko članih, kot jih ima ta forum (po mojem mnenju največ na Slo sceni), se mi zdi popolnoma razumljivo, da pride tudi do kakšnega bolj ostrega izmenjevanja mnenj, vendar dokler to ostane na nekem nivoju dostojanstva in spoštovanja oz. priznavanja drugačemislečih to ne bi smel biti problem.

Sam sem poleg tega foruma še član:
- Audiodiy foruma, kjer sem se ogromno naučil o samogradnjah in osnovah audia ter
- Hiendfi foruma, kjer sem, med drugim, tudi pridobil nasvete in načrte za izdelavo zvočnikov, ki jih imam doma.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, pravkar je naju z Dragotom, prijazen gospod iz "najboljšega in najkvalitetnejšega" slovenskega audio foruma, izbrisal in bannal. Če bere tele vrstice, mu želim veliko uspehov v nadaljnjem življenju...
Komentar bom pa zadržal zase, ker se ne bom spuščal na njegov nivo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 12:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene tudi, mene tudi... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 12:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bosta pa zdaj več prisotna na temu forumu in na
www.audiodiy.org
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ejga deda. Dej preveri www server, ker imaš virus gor!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 13:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SCHalko je napisal/a:
Evo, pravkar je naju z Dragotom, prijazen gospod iz "najboljšega in najkvalitetnejšega" slovenskega audio foruma, izbrisal in bannal. Če bere tele vrstice, mu želim veliko uspehov v nadaljnjem življenju...
Komentar bom pa zadržal zase, ker se ne bom spuščal na njegov nivo...


WELCOME TO THE CLUB!!!!

Kaj je bilo pa vajino grešno dejanje?

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, saj Hiendfi admin je vsaj po spletu sodeč zanimiv možakar Smile

Pa dovolj o njem. Ta forum mi je pa kar prijeten Smile
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 18:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
SCHalko je napisal/a:
Evo, pravkar je naju z Dragotom, prijazen gospod iz "najboljšega in najkvalitetnejšega" slovenskega audio foruma, izbrisal in bannal. Če bere tele vrstice, mu želim veliko uspehov v nadaljnjem življenju...
Komentar bom pa zadržal zase, ker se ne bom spuščal na njegov nivo...


WELCOME TO THE CLUB!!!!

Kaj je bilo pa vajino grešno dejanje?

V.

Drago si je drznil imeti drugačno mnenje kot on... Jaz se mu dal malo podpore in EVOTIGANA...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 18:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SCHalko je napisal/a:
hi_musica je napisal/a:
SCHalko je napisal/a:
Evo, pravkar je naju z Dragotom, prijazen gospod iz "najboljšega in najkvalitetnejšega" slovenskega audio foruma, izbrisal in bannal. Če bere tele vrstice, mu želim veliko uspehov v nadaljnjem življenju...
Komentar bom pa zadržal zase, ker se ne bom spuščal na njegov nivo...


WELCOME TO THE CLUB!!!!

Kaj je bilo pa vajino grešno dejanje?

V.

Drago si je drznil imeti drugačno mnenje kot on... Jaz se mu dal malo podpore in EVOTIGANA...
In jaz...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 18:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prosil bi člane Audio Kontakt, da se izogibajo raznim trenjem.
LP
Audio Kontakt administrator
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 19:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dal si mi dobro idejo... Bi blo treba poklicati Uroša Slaka. Da ne bo samo oddaja Trenja polna politikov... Damo temo Hifi napajalni kabli ali kaj podobnega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Dal si mi dobro idejo... Bi blo treba poklicati Uroša Slaka. Da ne bo samo oddaja Trenja polna politikov... Damo temo Hifi napajalni kabli ali kaj podobnega?


ali pa delovanje pasivne membrane. Wink
psssstt ne klič hudiča. Wink Wink Mr. Green
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe