Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

FM transmitter
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 19:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NihĆØe pa Å”e ni omenil, da so FM transmitterji prepovedani Shocked Exclamation
Danes sem izpadel pravi bedak, ko sem v BigBangu prodajalca povpraŔal po tem izdelku. Embarassed Najprej me je debelo pogledal, mi povedal da jih nimajo, potem pa Ŕe pojasnil zakaj ne.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res? Zakaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pojma nimam - nisem vpraŔal, ker sem bil kar malo Ŕokiran! Morda zato, ker ima kar velik domet oddajanja in bi lahko motil FM sprejem v svoji okolici. Samo domnevam, morda je vzrok kje drugje.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 00:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Off the record... V naÅ”em V70 so Dynaudio zvoĆØniki... kakÅ”en pa je radio pa ne vem, vendar glede na tisto, kar reproducira, se mi zdi, da je precej prekaÅ”al mojega bivÅ”ega Esprita...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 07:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakega esprita?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 11:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo, V70 nima dynaudio možnosti med dodatno opremo? ƈudno je to vse skupaj Very Happy
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 00:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Kakega esprita?


Sony-a.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Samo, V70 nima dynaudio možnosti med dodatno opremo? ƈudno je to vse skupaj Very Happy


Glej, ko smo morali menjati zvoĆØnik na sovoznikovi strani, smo ga morali demontirati... In na njem je pisalo Dynaudio. Isti model je bil vgrajen nazaj. Kateri zvoĆØniki pa so v drugih modelih ne vem. Sicer pa je za to ceno, kot stane V70 T5 nekoliko bolj logiĆØno kot Yugo 45, a ne? Twisted Evil Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 08:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Numb je napisal/a:
Kakega esprita?


Sony-a.
Esprit v avtu? Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 08:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Pestilence. je napisal/a:
Samo, V70 nima dynaudio možnosti med dodatno opremo? ƈudno je to vse skupaj Very Happy


Glej, ko smo morali menjati zvoĆØnik na sovoznikovi strani, smo ga morali demontirati... In na njem je pisalo Dynaudio. Isti model je bil vgrajen nazaj. Kateri zvoĆØniki pa so v drugih modelih ne vem. Sicer pa je za to ceno, kot stane V70 T5 nekoliko bolj logiĆØno kot Yugo 45, a ne? Twisted Evil Twisted Evil

Saj razumem tvojo poanto. Ampak, cenik in nabor dodatne opreme pravi drugaĆØeVery Happy Sicer pa, možno da se je to vse skupaj že spremenilo.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 20:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Vinylfan je napisal/a:
Numb je napisal/a:
Kakega esprita?


Sony-a.
Esprit v avtu? Confused


Ne, ne, narobe sem se izrazil. Takrat, to je nekaj let nazaj, smo imeli doma Sony ES, ki je veljal za malo boljÅ”i "plastiĆØnjak"...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
NihĆØe pa Å”e ni omenil, da so FM transmitterji prepovedani Shocked Exclamation
Danes sem izpadel pravi bedak, ko sem v BigBangu prodajalca povpraŔal po tem izdelku. Embarassed Najprej me je debelo pogledal, mi povedal da jih nimajo, potem pa Ŕe pojasnil zakaj ne.

Pred nedavnim jih je sicer v akciji ponujal Interspar! Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 06, 2009 09:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ampak before, ali si prepriĆØan? Mi je jasno, da spada med oddajnike, vendar tudi pri postajah na primer je možno, da ĆØe ima oddajalnik moĆØ do toliko in toliko, je uporaba možna... Pri t.i. walkie talkie je moĆØ omejena do 0,5W.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 06, 2009 09:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Numb je napisal/a:
Vinylfan je napisal/a:
Numb je napisal/a:
Kakega esprita?


Sony-a.
Esprit v avtu? Confused


Ne, ne, narobe sem se izrazil. Takrat, to je nekaj let nazaj, smo imeli doma Sony ES, ki je veljal za malo boljÅ”i "plastiĆØnjak"...
Sistem v avtu igra bolje kot Esprit sistem? Pa sem spremljal slovensko avto sound quality sceno pa ne vem ĆØe bi verjel. Doma imam tudi Esprit in je za moj skromen okus dober sistem. Ne predstavljam si takega zvoka v avtu, sploh pa ne v fabriÅ”kem installu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 06, 2009 17:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Primerjati zvok v avtu in doma je kot ono famozno o jabolkah in hruÅ”kah!Pogoji so namreĆØ povsem razliĆØni!
Sicer pa je potrebno reĆØi, da so Å”tevilni tovarniÅ”ko vgrajeni sistemi akustiĆØno boljÅ”i od tistih razbijaÅ”kih, ki si jih fantje vgrajujejo, da potem z odprtimi Å”ipami križarijo po vasi!Z nekoliko zrelejÅ”imi leti jih to itak mine! Wink
Kar se prepovedi transmitterjev tiĆØe, je naĆØeloma sicer to možno, me pa ĆØudi, zakaj potem nekatere boljÅ”e navigacije niso prepovedane, saj tudi imajo vgrajene Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 3 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe