Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

B&O HT
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bolj kot boŔ skrival, bolj bo zanimivo. Jaz ga bom raje navadil, da bo posluŔal z mano. Wink
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zagotovo je ta naĆØin pravilen. ƈas bo pokazal. PoĆØakajmo. Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 22:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alen, lahko potrdim pravilnost Bernijevega predloga.
Idea
Zdaj, ko ima moj mulc osem let, ima za sabo že nekaj samogradenj zvoĆØnikov iz odsluženih kartonskih Å”katel, starih zv enot od vsepovsod, malo filca in dveh metrov navadne žice. NiĆØ Å”e ni skuril!
Ima tudi svoj marantzov sistem in ima zelo dober odnos do vseh tehnikalij.
Ravnotako z velikim zanimanjem spremlja vsak poseg/upgrade mojega sistema.
PoĆØakmo do pubertete Confused Surprised Shocked

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 22:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

najbolje bo, da skupaj razÅ”raufata zvoĆØnike. .samo tako se bo prepriĆØal, da notri ni stricev in tet, ki igrajo na klavir in saksofon Very Happy (tako sem namreĆØ sam doživljal svoj prvi stik z glasbo, menda Laughing )
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam s predhodnikoma.

Ampak Alen, ni hudiĆØ, da ne bi B&O zate po naroĆØilu naredil eno zaÅ”ĆØito za "razgaljena visokotonca"? Wink ƈe bi se že pokazala nuja?!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 22:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vsaka panika je odveĆØ, moja sedaj že najstnika nista nikoli ampak res nikoli naredila kake neumnosti, pa sem sam vĆØasih imel malo skrbi a bo kdo prijel za odkrite izhodne lampe ali prevrnil nestabilne magneplanarje , logane ali pritisnil prst kam v kak visokotonec, pa nikoli niĆØ, paĆØ pa sta z veseljem vĆØasih malo poveĆØala jakost na predojaĆØevalcu ipd, mislim da je point samo v tem, da sta se lahko vedno vsega dotaknila in brez vsake panike je vse lepo minilo, poĆØasi sta dvignila in kasneje tudi obrnila kako vinilko, sedaj mi jo vĆØasih celo oĆØistita....ampak to je že za kako nagrado.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 07:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e tole...naÅ” najmlajÅ”i bo kmalu imel leto in pol in se je navadil na ambient, tako, da ga zvoĆØniki niti ne vznemirjajo kaj dosti. Ob glasbi raje pleÅ”e in skaĆØe.
VeĆØji problem je mularija obiskovalcev, ki se ne ukvarjajo s takim hobijem. Pri njih nihĆØe ne pozna razmer/sistemov, zato nimajo ne starÅ”i, kaj Å”ele otroci prav nobenega odnosa do tega hobija sploÅ”no oz hi fi sistema. In potem so pametni...
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 07:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@jernejc, to si dobro opazil!
Ne dolgo nazaj sem imel podoben pripetljaj z triletnim mulcem na obisku. Prvi stik platnene mrežice, in v rokici pomeĆØkane banane, sem mirno prebavil (sesalec je posuÅ”en flek le nekako oĆØistil). Naslednje na vrsti, je bil stik bagerĆØka in spodnjeg krožnika. Tukaj se mi je že dvignil tlak. V tretje (in zadnje Evil or Very Mad ), pa je kazalo, da se bo pri naslednjem poskusu, smer bagerĆØka križal z membrano. Å e Chuck Norris bi mi zavidal reflekse in hitrost! Obiskov je potem hitro bil konec...

Vsem, izven naÅ”ega hobija (ali motnje, kakor hoĆØete), se preprosto ne sanja v kakÅ”nih razredih velikosti se gibljejo cene naÅ”e opreme. Enostavno ne zmorejo razumeti, da je zvoĆØnik lahko dražji od njihovega jeklenega konjiĆØka. Shocked
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Å pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 07:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

moj devemeseĆØni sin ima tudi audiofilske gene: ko ga postaviÅ” na sredino dnevne sobe, ima samo dve smeri gibanja, bodisi Å”print proti HT sistemu ali pa Å”print proti drugi steni, kjer so stereo aparature.. vedno, znova in znova, moĆØno motivirano, gumbi/membrane so zakon.. ati pa Å”vica..

offtopiĆØno, saj vem.. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 08:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekrŔku je napisal/a:
@jernejc, to si dobro opazil!
Ne dolgo nazaj sem imel podoben pripetljaj z triletnim mulcem na obisku. Prvi stik platnene mrežice, in v rokici pomeĆØkane banane, sem mirno prebavil (sesalec je posuÅ”en flek le nekako oĆØistil). Naslednje na vrsti, je bil stik bagerĆØka in spodnjeg krožnika. Tukaj se mi je že dvignil tlak. V tretje (in zadnje Evil or Very Mad ), pa je kazalo, da se bo pri naslednjem poskusu, smer bagerĆØka križal z membrano. Å e Chuck Norris bi mi zavidal reflekse in hitrost! Obiskov je potem hitro bil konec...

Vsem, izven naÅ”ega hobija (ali motnje, kakor hoĆØete), se preprosto ne sanja v kakÅ”nih razredih velikosti se gibljejo cene naÅ”e opreme. Enostavno ne zmorejo razumeti, da je zvoĆØnik lahko dražji od njihovega jeklenega konjiĆØka. Shocked

Vse to kar si napisal drži a to ni problem "mulca". To je samo preneÅ”eno obnaÅ”anje starÅ”ev. Jaz recimo ne bi nikdar dovolil, da bi moj drugje uniĆØeval ali karkoli poÅ”kodoval. Enostavno bi ga na njemu dovolj znan naĆØin odstranil in opozoril. Da otrok kaj uniĆØi je pokazatelj, da se dolgoĆØasi in se z njim premalo ukvarjajo. VeĆØina ljudi pa pride na obisk in je sreĆØna, da ne rabi paziti na otroka ali pa ga le vsake 15 minut pogleda.
Se spomnite, ko ste bili majhni in ste bili kje na obisku? Ponavadi sem imel že žulje na riti, tako na miru sem sedel. Laughing Pa nisem bil tepen ali ustrahovan.
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.


Nazadnje urejal/a berni Tor Apr 19, 2011 08:55; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 08:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Å pilferderber, tukaj ni offtopica. Very Happy

@berni, se strinjam z vsem kar si napisal. Otrok ni nikoli zlonameren. Samo hoĆØe opozoriti na svojo stisko.

Prebiram Jesperja Juula, pa sem že ves pameten... Embarassed Laughing
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni



Pridružen/-a: Pon Jan 2010 11:49
Prispevkov: 1407
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 09:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdaj Å”e lahko ĆØitaÅ”, potem gre vse prehitro.. Very Happy
_________________
Lp
Bernard
--------------
Live and let live.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 09:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dva koncerta je že prestala, ĆØeprav ne vem od katerega tedna plod lahko sliÅ”i. Doma je enako, samo malo veĆØ posluÅ”amo klasiko.
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mitja



Pridružen/-a: Ned Mar 2009 20:28
Prispevkov: 95
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2011 13:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko je bila naÅ”a tamala Å”e v trebuÅ”ĆØku se je zelo pogosto vrtela Siddharta. Ko je priÅ”la ven iz trebuÅ”ĆØka in smo imeli ''noĆØne vaje'' jo je ta ista glasba vedno, ampak res vedno v trenutku pomirila. Enkrat sem iz radovednosti poskusil z govedino, pa ni bilo efekta. Siddharta pa je spet takoj '' užgala''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 20, 2011 12:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem ĆØe to povsem drži... Pri nas se vrti bolj alternativna muzika, jazz, etno, ipd...

Tamala dva pa zdaj skaĆØeta na Duck Sauce?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Naslednja
Stran 15 od 17

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe