Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dekleta & High-End
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mihamusic



Pridružen/-a: Sre Feb 2015 20:17
Prispevkov: 159
Kraj: Trzin

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 23, 2021 20:02    Naslov sporočila: Dekleta & High-End Odgovori s citatom

Pozdravljeni:

Malo ne-tehnična tema/vprašanje:

Je med nami zanesenjaki tudi kako dekle/žena ?

Poznam jih veliko, ki jim je všeč dobra glasba/Hi-Fi zvok/itd, nisem pa še srečal oziroma slišal za katero, ki bi bila sama Hi-Fi ljubiteljica,...

(moja soproga recimo zelo rada dobro kvaliteto posluša, ne bi pa nikoli dala kaj prida $$$ za komponente) Smile

LP : MM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 23, 2021 23:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Žena-Kobra itak o vsem odloča. Jebesch ti aplikate, če ji niso všeč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 24, 2021 10:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moja me podpira pri vseh audio prevalih, lol, sama ima rada dobro in pa tudi glasno reprodukcijo, se posebej v avtu nima meje Laughing
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
bado.lambadowski



Pridružen/-a: Tor Maj 2012 15:47
Prispevkov: 162
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 24, 2021 12:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Žena-Kobra itak o vsem odloča. Jebesch ti aplikate, če ji niso všeč.


Žena kobra, pa še profi pianistka z absolutnim posluhom...beat that! 🤣🤣🤣
Drugače še dobro, da sva oba muzičarja in se muzika dosti posluša...je pa res, da tehnikalije prepušča meni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan Varjačić Rajko



Pridružen/-a: Pon Sep 2019 14:06
Prispevkov: 81
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 24, 2021 13:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moja me podpira pri mojem hobiju, pravi, da je vesela, da imam to strast, sama rada posluša dobro glasbo, na zvok ne da kaj veliko, včasih na sobni jakosti poslušava skupaj, bolj kot ozadje. Svoje poslušalne urice pa imam lahko le, kadar ni nikogar doma. Sam ne poznam niti ene ženske, ki bi dala kaj na audiofilijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 24, 2021 17:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri meni je tudi sprva ponavadi "kaj imaš spet to za eno škatlo" reakcija. Potem kasneje, ko vse skupaj IGRA je pa lepo tiho in lahko brez zadržka tudi čez dan "malo odvijem". Hčeri recimo, risanke sploh ne moreta mimo hi-fi gledat, partnerka pa ne filma. Jaz tudi ne, normalno. Čez dan je itak kot ozadje kakšen jazz ali klasika, youtube relaxing video če sta "tamali" sitni...
Kot predlog, za boljše sprejetje hobija pri partnerkah pa predlagam, da se ji ponudi v poslušanje tudi kakšen "njen" band, izvajalec. Jaz imam pač srečo, da nama je načeloma všeč enaka glasba, ali vsaj podobna. V bistvu, si sploh me predstavljam, da bi živel z nekom, ki ima povsem kontra okus. Za hrano, glasbo, svetovne nazore....
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2021 11:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ženam je nerodno, da so njihovi moški tako otročji s hifi igračami ; sliši zvokurino ko vun leze.
Bolj odobrava, bolj je sumljivo ozračje ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2021 17:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sullly je napisal/a:
Ženam je nerodno, da so njihovi moški tako otročji s hifi igračami ; sliši zvokurino ko vun leze.
Bolj odobrava, bolj je sumljivo ozračje ...


Če si bil večkrat prevaran oz. neodobravan s strani partnerke in ti je zdaj že vsako odobravanje sumljivo, ti žal ni pomoči. Za to obstajajo drugi forumi.
Je pa glasba dobra terapija, predvsem ima preventivni učinek. Od nekdaj je glasba tudi združevala, je univerzalni jezik. Je pa tko: eni si vsako leto kupijo nov iphone, se zakreditirajo za (razmeroma) novi bmw, hodijo na manikiro in k frizerju vsak teden, v shoping za cunje tudi vsak teden...hmmm, to so najbrž tisti moški, ki so pravi in niso otročji s hi-fi igračami. Pač najdi si tako, ki ti ne bo utekla s prvim Johnnyem Bravom Rolling Eyes oziro s takim, ki je bolj J. B. od tebe Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan Varjačić Rajko



Pridružen/-a: Pon Sep 2019 14:06
Prispevkov: 81
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pri vsem tem (in kot psihologa), tj. manku žensk pri tem hobiju, zanima, zakaj? Kaj je tu npr. opravila evolucija? Razumem lahko moško ukvarjanje s tehniko v okviru tega hobija, ampak ljubezen do dobrega zvoka, estetike glasbe, tega pa ne razumem, zakaj ženske v ogromni večini nimajo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 12:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tehnične zadeve so tipično moške. Ergela lahko štrika, lahko pleve in to zelo dolgo časa, moškemu običajno ne znesejo taka ženska opravila. Moderna toplovodarska filozofija sicer vse negira, ampak v tihi temi resnica ostaja trdna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bojan Varjačić Rajko je napisal/a:
Mene pri vsem tem (in kot psihologa), tj. manku žensk pri tem hobiju, zanima, zakaj? Kaj je tu npr. opravila evolucija? Razumem lahko moško ukvarjanje s tehniko v okviru tega hobija, ampak ljubezen do dobrega zvoka, estetike glasbe, tega pa ne razumem, zakaj ženske v ogromni večini nimajo.

Ženske so v isti meri glasbenice in imajo ravno tako potrebo po glasbi za dušo. Res pa se držijo daleč od električnih kitar, bobnov, sintesajzerjev..
Mislim da so zvočniki problem tako pri glasbenih instrumentih kot hifi predvajanju. Agresivnost, ostrine, mehaničnost zvokov, bobnenje, so neprebavljvi za nežni spol.
Na joggingu vidim ogromno deklet s slušalkami v ušesih, tudi starejše predstavnice.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 16:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker ženske konzumirajo čustva, moški pa tehniko.

Jasno je kaj je bolj pomembno... čustva in za to ne rabiš tehnike.

Moški ima čustva samo na eni stvari ... Confused

Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 16:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bojan Varjačić Rajko je napisal/a:
Mene pri vsem tem (in kot psihologa), tj. manku žensk pri tem hobiju, zanima, zakaj? Kaj je tu npr. opravila evolucija? Razumem lahko moško ukvarjanje s tehniko v okviru tega hobija, ampak ljubezen do dobrega zvoka, estetike glasbe, tega pa ne razumem, zakaj ženske v ogromni večini nimajo.


Morda pa samo "nam" tiho prepuščajo to področje. Tako kot skrb za izpravnost avtomobila, recimo. Ne predstavljam si, da bi kateri bilo vseeno, da bo avto morda zavrl, morda pa tudi ne bo. Tudi ulov je bil domena moškega, pa dvomim, da ženska ni bila lačna...v kameni dobi.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igorbugi



Pridružen/-a: Čet Maj 2019 16:59
Prispevkov: 18
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 17:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To je vse kar lahko rečem... Še opazila ni, ko sem zamenjal kasetar (mat črn za srebrnega...)

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 26, 2021 17:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

igorbugi je napisal/a:
To je vse kar lahko rečem... Še opazila ni, ko sem zamenjal kasetar (mat črn za srebrnega...)



Kokr ve Laughing
Če je pametna, bo zvohala user manual in uživala še naprej. No, to bi si jaz želel.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe