Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dekleta & High-End
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 15, 2021 08:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
LP

Laughing Laughing Laughing



Ultra perverznež z nekim zelo èudnim fetišem Laughing
No dejmo. Tube so tko kot najstnice, vintage vemo kako bi opredelili, kaj pa milfke? Dobro ohranjene 200W konène stopnje? Mr. Green
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 15, 2021 09:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj pa milfke? Dobro ohranjene 200W konène stopnje? Mr. Green


Ja, ampak v A klasi...Ko priklopiš hajcajo ko nore.., tud ko ugasneš še kar naprej pregreva....skoz na polno......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 15, 2021 13:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prièarajte pevski zbor v dnevno sobo. Ali klavir ali kaj podobno osupljivega.
Dokler žena ne prisede med predvajanjem ste v slepi ulici na to temo. Tudi kar se tièe hifija v najbolj žlahtnem pomenu .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe