Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Mini hifi

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Igden



Pridružen/-a: Čet Avg 2021 12:42
Prispevkov: 6
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 20, 2021 12:57    Naslov sporočila: Mini hifi Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Zanimajo me vaÅ”e izkuÅ”nje z novejÅ”imi mini/mikroĀ hifi sistemi. Ste zadovoljni z zvokom? Se da zadevo povezat s TVjemĀ in raĆØunalnikom in kako se v tem primeru obnese?
RazmiÅ”ljal sem sicer o klasiĆØnem hifi sistemu z ojaĆØevalnikom in dvema zvoĆØnikoma (v tem primeru bi potreboval Å”e CD/DVD predvajalnik), ampak imamo prostorsko/pohiÅ”tveno stisko in se bolj nagibam k neĆØemu manjÅ”emu, a vseeno kvalitetnemu.Ā 
Hvala za odgovore. Lep pozdrav.

Matic
_________________
Don't panic.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sullly



Pridružen/-a: Pon Avg 2021 17:26
Prispevkov: 387
Kraj: Globes

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 20, 2021 13:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa sound bar?
Za prostorsko stisko idealna reÅ”itev, povezljiv s tv-jem, po defoltu imajo dober zvok, za veĆØ denarja Å”e boljÅ”i. Pa Å”e subwoofer se jim lahko doda.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1004
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 20, 2021 15:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo bi bilo, ĆØe bi predstavil okvirni budget.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Igden



Pridružen/-a: Čet Avg 2021 12:42
Prispevkov: 6
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 20, 2021 16:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sullly je napisal/a:
Kaj pa sound bar?
Za prostorsko stisko idealna reÅ”itev, povezljiv s tv-jem, po defoltu imajo dober zvok, za veĆØ denarja Å”e boljÅ”i. Pa Å”e subwoofer se jim lahko doda.


O soundbaru sem že razmiÅ”ljal, ampak kolikor sem prebral v razliĆØnih ĆØlankih, so mnenja veĆØinoma v prid hifijem zaradi boljÅ”ega zvoka, predvsem ĆØe stvar veĆØinoma služi muziki.


[/quote]
_________________
Don't panic.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Igden



Pridružen/-a: Čet Avg 2021 12:42
Prispevkov: 6
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 20, 2021 16:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Lepo bi bilo, ĆØe bi predstavil okvirni budget.


Res je, pozabil napisat. Nekje do 1000 evrov.
Lahko povem Ŕe, da je dnevna soba velika cca. 17 kvadratov. Pa da zadevo potrebujem predvsem za muziko, hkrati pa bi jo rad uporabil tudi za TV. Muziko bi posluŔal z USBja, cedejev ter seveda preko spleta.
Ne vem, mogoĆØe pa bi bilo bolje, da kupim za muziko hifi, za TV pa soundbar
Smile
_________________
Don't panic.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1004
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 20, 2021 16:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Igden je napisal/a:
luka79 je napisal/a:
Lepo bi bilo, ĆØe bi predstavil okvirni budget.


Res je, pozabil napisat. Nekje do 1000 evrov.
Lahko povem Ŕe, da je dnevna soba velika cca. 17 kvadratov. Pa da zadevo potrebujem predvsem za muziko, hkrati pa bi jo rad uporabil tudi za TV. Muziko bi posluŔal z USBja, cedejev ter seveda preko spleta.
Ne vem, mogoĆØe pa bi bilo bolje, da kupim za muziko hifi, za TV pa soundbar
Smile


Tudi moja dnevna ni dosti veĆØja, pa imam not precej velike bookshelfe na stojalih + zadnje zvoĆØnike za surround, AV reciever, int. stereo ojaĆØevalec, bluray player, dac, raĆØunalnik, zdaj pride Å”e konĆØna stopnja Laughing Poleg tega je seveda sedežna, omara, mizica in stolĆØka za hĆØeri, otroÅ”ka kuhinjica, tepih...vse se da.
Soundbar za glasbo definitivno ni niti zasilna reÅ”itev.To je za poroĆØila in kakÅ”en Å”portni prenos gledat.
Mislim da ima Yamaha soliden streamer/player/ojaĆØevalec all in one za cca 600 eur, rabljeni paĆØ manj. Poleg tega imajo vsi novejÅ”i AV recieverji internet priklop, wireless, bluetooth...
Druga opcija so aktivni zvoĆØniki z bluetooth in wifi opcijo.
Izbire je res ogromno, vse pa je bolje kot soundbar.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
adol



Pridružen/-a: Pon Sep 2019 15:14
Prispevkov: 3
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 24, 2021 14:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Igden je napisal/a:
luka79 je napisal/a:
Lepo bi bilo, ĆØe bi predstavil okvirni budget.


Res je, pozabil napisat. Nekje do 1000 evrov. Smile

Idealna reÅ”itev: Denon 2.1 WiFi stereo mini receiver RCD-N11DAB + pametni zvoĆØniki. ImaÅ” vse v enem, digitalni radio, USB, CD, optiko za TV in Internetni servis HEOS.
ƈe uporabljaÅ” na telefonu Spotify, ga zazna v domaĆØem omrežju in vrti direktno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charleston



Pridružen/-a: Sre Dec 2018 12:32
Prispevkov: 24
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2021 10:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen,

jaz sem pol leta nazaj kupil Maranzov Melody X (M-CR612) in Q Acustic zvoĆØnike 3030i (https://www.whathifi.com/reviews/q-acoustics-3030i).

Meni se zdi odliĆØna kombinacija, zvok je res dober, Marantz ima pa vse kar hoĆØeÅ” (CD predvajalnik, radio in dostop do streaming storitev (Spotify, Tidal..). Ravno za 1000ā‚¬.

lp
C.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe