Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integr.ojaĆØevalnik do 4Kā‚¬
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S "temnimi" zvoĆØniki mogoĆØe devialet. Sigurno ne MF, pa karan in ne vem kaj je Å”e bilo.
4 jurje je za amp stran vržen denar za te zvoĆØnike. VeĆØ kot 100W dvomim da rabijo. Z 4 jurje se kupi Zofijo ali kaj podobnega in potem naprej:
https://www.ebay.de/itm/Wilson-Audio-Sophia-I/283807341498?hash=item42143c5bba:g:I~kAAOSw~exeY9-u
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Govora je o poganjanju Sonus Fabrov in NIƈ drugega. Nepotrebni predlogi za drugaĆØne zvoĆØnike so res odveĆØ in vodijo v konflikt. Vsak ima svoj okus in si na osnovi tega nabavi ustrezno opremo, spoÅ”tujmo razliĆØnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.analogplanet.com/content/wrap-it-ill-take-it-system-reed-accuphase-and-franco-serblin
To je dobra investicija, neverjetno držijo ceno z leti.
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Ned Dec 27, 2020 13:14; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 13:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S Serblinom sem se na predstavitvi pri Simonu kar na dolgo pogovarjal o njegovem integriranem ojaĆØevalcu, kako deluje in kaj ga je matralo v razvoju. Za moje pojme je vrhunski. Zakaj nobeden ne omeni njegovega izdelka. Za Sonus Faber verjetno najbolj paÅ”e:
https://www.kronosav.com/products/serblin-sons-frankie-integrated-amplifier


Nazadnje urejal/a joztom Ned Dec 27, 2020 13:44; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 13:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GoldProf je napisal/a:
@ck,
Å”e 1x preberi uvodni tekst, kaj mora ojaĆØevalnik imeti in kaj ne!
Encore nima HT inputa, ima DAC..


MF 308 ima HT input. In bi tudi morali igrati.
Sem sliŔal ta velike Cremone na MF 308 in je igralo.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 13:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:
GoldProf je napisal/a:
@ck,
Å”e 1x preberi uvodni tekst, kaj mora ojaĆØevalnik imeti in kaj ne!
Encore nima HT inputa, ima DAC..


MF 308 ima HT input. In bi tudi morali igrati.
Sem sliŔal ta velike Cremone na MF 308 in je igralo.


Encore nima HT, MF 308 ima phono in ni nov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 13:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
S "temnimi" zvoĆØniki mogoĆØe devialet. Sigurno ne MF, pa karan in ne vem kaj je Å”e bilo.
4 jurje je za amp stran vržen denar za te zvoĆØnike. VeĆØ kot 100W dvomim da rabijo. Z 4 jurje se kupi Zofijo ali kaj podobnega in potem naprej:
https://www.ebay.de/itm/Wilson-Audio-Sophia-I/283807341498?hash=item42143c5bba:g:I~kAAOSw~exeY9-u


DAJ NE SMETI TEME!!

eni bi se morda radi Å”e kaj nauĆØili iz takÅ”nih in podobnih tem, pa zaradi tebe in Å”e nekaterih nastane vsaka tema neberljiva oz. nekoristna.
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 14:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GoldProf je napisal/a:
.


MF 308 ima phono in ni nov.[/quote]

So what. ƈe Å”pila Å”pila.

Ampak Ok, ĆØe želi kaj novega in ima denar, zakaj pa ne.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 14:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res je bil Serblin zelo dober, pa Ŕe iz Sonus Faber familije:



Nazadnje urejal/a joztom Ned Dec 27, 2020 14:51; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ck je napisal/a:


So what. ƈe Å”pila Å”pila.

Ampak Ok, ĆØe želi kaj novega in ima denar, zakaj pa ne.


Bo lahko potem pol leta ĆØakal, da se kooonĆØno uigra, premetal 15km kablov....zabil Å”e kake 5 jurjev. Eni bomo med tem sproÅ”ĆØeno uživali v glasbi.

Sicer pa navadno lastniki zadev za 4 jurje itd ne kuhajo ravno župe ob nedeljah na svojih avdio napravah. Tudi ne "nažigajo" jih na vaŔkih veselicah, kjer je vodno hlajenje tranzistorjev urejeno s pirom.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 14:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ni poznavalcev NORMA, Revo IPA 140 iz prejŔnje strani?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
bogomir 4051 je napisal/a:
Meni je pa zanimivo, da ni nobenih komentarjev in debat okrog Krell-ov. Pa vem, da so forumaŔi, ki jih imajo, ali pa o njih precej vedo.


Krell ne bi bil odgovor na @GoldProfovo vpraŔanje. Glede na zapise o Krellu na tem forumu, sklepam, da med forumaŔi ni veliko lastnikov novih Krellov.


Tako na brzino mi pride na misel 5 lastnikov Krellov, vkljuĆØno z menoj. Zakaj jih ni veĆØ, bi se odgovor naÅ”el v mojih prejÅ”nih postih.

Ne strinjam se s trditvijo, da bi bil npr. FBI overkill za Cremone. Kar poglej, kakÅ”na je bila izkuÅ”nja @ ambasadorja. Res je zgreÅ”ena filozofija "majhni zvoĆØniki-majhen amp". Tudi sam sem že veĆØkrat prikljuĆØil tokovno moĆØan amp na majhne zvoĆØnike in glej ga zlomka, pokazali so se v ĆØisto novi luĆØi.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Miro, poudarek v mojem postu je bil na lastnikih novih Krellov (eden od kriterijev je bil, da mora biti amp nov). Iz tega, kar sem v teh letih prebral na tem forumu, sklepam, da je popreĆØna starost vseh Krellov na tem forumu veĆØja od 10 let.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 15:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GoldProf je napisal/a:
Ni poznavalcev NORMA, Revo IPA 140 iz prejŔnje strani?


LP
Norma so zelo kvalitetni izdelki, zvoĆØno so podobni Spectralu, zelo dobro gredo z Diapason zvoĆØniki Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 15:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
GoldProf je napisal/a:
Ni poznavalcev NORMA, Revo IPA 140 iz prejŔnje strani?


LP
Norma so zelo kvalitetni izdelki, zvoĆØno so podobni Spectralu, zelo dobro gredo z Diapason zvoĆØniki :wink:

Sin ga je naÅ”el v okvirju svojega limita, par stoā‚¬ gor dol, jasno standardni model, brez phono in DACa v srebrni barvi. Phono +DAC + ĆØrna barva nanese 1500ā‚¬, nima nobene Å”anse za posluÅ”at, ker je prodajalec zelo daleĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 5 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe