Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Referenène znamke zvoènikov

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2020 16:19    Naslov sporočila: Referenène znamke zvoènikov Odgovori s citatom

Zanimivo. Nekaj dni me ni in tema JBL zaklenjena pa ravno je naneslo na nekaj kar me res zanima. Debata je tekla o referenènih firmah, katere so katere niso in ustavilo se je pri zelo zanimivi primerjavi Focal Utopie in KEF reference.
Mislim, da je debata zanimiva tudi bolj na splošno, ampak en odgovor uporabnika Bogomirja me res zanima. Se pravi kot poznavalec obeh firm, mislim, da bi marsikdo rad slišal kaj od tega je boljše?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2020 19:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Daj no @ audiomarka. Ne nakladaj in ponovno ne izzivaj. Zaradi takih bedastih zahtev, so te že v prejšni temi imeli vsi poln kufer.

A ti res ne znaš napisati nekaj konstruktivnega in zmoreš le puhle provokacije. Pa saj veš, da ti skoraj nihèe veè ne nasede.

So ti že veèkrat dobrohotno povedali, da naj bi bil forum za izmenjavo kosristnih konstruktivnih mnenj.

Sem malo pobrskal. Kakšni so že bili tvoji prejšni nickname-ji (pred skreèanjem) ?

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 26, 2020 03:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam z bogomirjem 4051. Tema klièe po zdrahah, ki jih nekateri potrebujejo, da lahko živijo. Sicer se zaradi tega poveèuje ogled doloèenih tem a kar je dovolj je dovolj. Zaklenjeno.
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe