Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slušalke za na pot
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 10:00    Naslov sporočila: Slušalke za na pot Odgovori s citatom

Velik del dopusta preživim na potovanju. Potovalne torbe dam na kolo in prekolesarim neko razdaljo. Po kolesarjenju posamezne etape mi je najveèja sprostitev poslušanje glasbe preko slušalk . Sedaj imam sennheiser hd 2.30g. So majhne da se jih zložiti vendar zvokovno niso nek presežek. Poslušam preko iPhone ali pa preko iPhone in Sony PHA 1AEU (zunanji DAC in predojaèevalec).

Imate kakšne predloge. Slušalke se morajo zložit. Kupil jih bom v Sloveniji tako, da jih lahko tudi slišim v moji kombinaciji.Povezljive morajo biti z žico. Cena nekje do 400EUR(Audeze LCD1). Greh pa se mi zdi tako drage slušalke vozit stlaèene v potovalno torbo, Tako, da je optimalno cenovno nekje okrog 200Eur.

Lp MatjaĹľ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.ceneje.si/Izdelek/8694488/koss-porta-pro

lix
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, èe ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 11:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Šel bi v višji cenovni razred tam nekje okrog 200Eur.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bingo35



Pridružen/-a: Čet Apr 2009 12:44
Prispevkov: 7
Kraj: Ĺ OĹ TANJ

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 12:30    Naslov sporočila: Re: Slušalke za na pot Odgovori s citatom

submat50 je napisal/a:
Velik del dopusta preživim na potovanju. Potovalne torbe dam na kolo in prekolesarim neko razdaljo. Po kolesarjenju posamezne etape mi je najveèja sprostitev poslušanje glasbe preko slušalk . Sedaj imam sennheiser hd 2.30g. So majhne da se jih zložiti vendar zvokovno niso nek presežek. Poslušam preko iPhone ali pa preko iPhone in Sony PHA 1AEU (zunanji DAC in predojaèevalec).

Imate kakšne predloge. Slušalke se morajo zložit. Kupil jih bom v Sloveniji tako, da jih lahko tudi slišim v moji kombinaciji.Povezljive morajo biti z žico. Cena nekje do 400EUR(Audeze LCD1). Greh pa se mi zdi tako drage slušalke vozit stlaèene v potovalno torbo, Tako, da je optimalno cenovno nekje okrog 200Eur.

Lp MatjaĹľ


Priporoèam BeyerDynamic AVENTHO.lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oprosti, sem mislil, da te zanima kvaliteta zvoka.
Jaz se ne spoznam na zvok 200e.

lix
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, èe ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 13:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@lix
Mislim, da mora bit razlika med dobrimi slušalkami za 50e in dobrimi slušalkami za 200e. Se motim ?

lix
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 13:07    Naslov sporočila: Re: Slušalke za na pot Odgovori s citatom

bingo35 je napisal/a:
submat50 je napisal/a:
Velik del dopusta preživim na potovanju. Potovalne torbe dam na kolo in prekolesarim neko razdaljo. Po kolesarjenju posamezne etape mi je najveèja sprostitev poslušanje glasbe preko slušalk . Sedaj imam sennheiser hd 2.30g. So majhne da se jih zložiti vendar zvokovno niso nek presežek. Poslušam preko iPhone ali pa preko iPhone in Sony PHA 1AEU (zunanji DAC in predojaèevalec).

Imate kakšne predloge. Slušalke se morajo zložit. Kupil jih bom v Sloveniji tako, da jih lahko tudi slišim v moji kombinaciji.Povezljive morajo biti z žico. Cena nekje do 400EUR(Audeze LCD1). Greh pa se mi zdi tako drage slušalke vozit stlaèene v potovalno torbo, Tako, da je optimalno cenovno nekje okrog 200Eur.

Lp MatjaĹľ


Priporoèam BeyerDynamic AVENTHO.lp


Kdo jih v SI prodaja ?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 18:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

submat50 je napisal/a:
Mislim, da mora bit razlika med dobrimi slušalkami za 50e in dobrimi slušalkami za 200e. Se motim ?

Ja cena je zagotovo razlièna. Za ostalo ni nobene garancije. Obièajno so dražje lepše, èe ne drugega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2020 18:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko vzameš moje za probat AKG Y50BT. Imajo tudi žièno povezavo na željo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 12:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lix je napisal/a:
Oprosti, sem mislil, da te zanima kvaliteta zvoka.
Jaz se ne spoznam na zvok 200e.

lix


A na 50€ se pa spoznate?

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterca



Pridružen/-a: Tor Nov 2013 14:20
Prispevkov: 33
Kraj: Žabjek

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolesarite s slušalkami?
Želite Darwinovo nagrado?
Upam, da imate kartico darovalca organov.

Sarcasm off:

Priporoèam branje 35. èlena, ZPrCP-a.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 13:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo imaš napisano, da gre za uporabo po kolesarjenju, zajedljivost je odveè.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 13:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Polno opazk, samo o temi bolj malo.

Ima kdo Grado SR 325e ali RS 225e? Zanimajo me izkušnje.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
akacjan



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 19:39
Prispevkov: 207
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 14:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam Grado 325e, odliène slušalke !! Oèitajo jim agresivnost, ki je ne slišim z mojo robo ( Dr.fly Cobalt/ Mytek Brooklyn+...) . Bas je bolj suh, ampak dobro slišen v ( zadostno ) globino, srednji so fenomenalni ( bp) visoki so lepi in zadostni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 14:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

peterca je napisal/a:
Kolesarite s slušalkami?
Želite Darwinovo nagrado?
Upam, da imate kartico darovalca organov.

Sarcasm off:

Priporoèam branje 35. èlena, ZPrCP-a.


Priporocam ponovno branje OP..... pa brez da se tipka za sarkazem zatakne
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe