Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

System Audio SA2K

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 20:37    Naslov sporočila: System Audio SA2K Odgovori s citatom

HI
Evo tudi administrator je dobil danes druge bookshelve zvocnike in sicer SA2K. Evo jih, za zacetek sem jih dal na okrogle stolcke, ker imam Audio Masa stojala trenutno zasedena.



Trenutno jih ulavfavam, ko dobim nove monobloke pa kaj vec.
Lp

Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 00:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekaj zanimivih detajlov bas enote teh zvoènikov:






_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 03:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem zasledil,da je cena okrog 3500$....Koliko je cena SA2K pri nas?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 08:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Koliko stanejo pri nas ne vem, raje nisem vprašal, sem jih kupil na Danskem. Koliko stanejo v Nemciji imaš pa tukaj ceno. Po prvih opažanjih sodeè jim bodo moænejši monobloki prav prišli. Dimenzija globine je èisto drug svet pri teh zvoènikih.

Lautsprecher System Audio SA2K
Prinzip: 2 Wege, Bassreflex
Wirkungsgrad: 87 dB/W/m
Nennimpedanz: 4 Ohm
Besonderheiten: Bi-Wiring-fähig, andere Furniere auf Anfrage, Ständer FS2K (760 Euro) optional
MaĂźe (B/H/T): 20/35/30 cm
Gewicht: 9 kg
Garantie: 60 Monate
Paarpreis: 3400 Euro
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 16:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepi so:)

Jaz pa razmišljam tudi o SA-1250. Kakšen komendar? Sem pa velikokrat poslušal 1050 ali 1150, niti ne vem:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

katere monobloke pa èakaš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 20:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pomoje da kake nuforce. Ne pa me drĹľat za besedo Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 21:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

to pa je kar veliko denarja za bookshelf zvoènike Very Happy , kaj te zvoènike loèi od ostalih, zakaj si se odloèil ravno za to firmo, model

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 23:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay,

Predvidevam,da èakaš na Nuforce. Kateri predamp boš uporabil?

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
to pa je kar veliko denarja za bookshelf zvoènik , kaj te zvoènike loèi od ostalih, zakaj si se odloèil ravno za to firmo, model

HI
System Audio poznam že dolgo, imam tudi nekaj znancev na Danskem. Sem pa spoznal Danca, ki dela v komunikacijah, Ericsson kot jaz in podobno in je prodal te zvoènike meni za dobro ceno. Sicer pa imam doma od System Audio še SA 905, SA 1110, SA 1000AV, SA 210AV, SA 5010 Signature...
Kar se tièe monoblokov, dobim Nuforce 8.5 V2 par, za preamp pa ne vem, bo treba še probavat. Drugaèe pa glejte ponudbo na Audio Kontakt, ko se preselim v novo bivališèe bo navoljo nekaj zvoènikov, kablovja, elektronika, še vedno pa se bo ob prihodu v novo stanovanje cutilo, da tukaj stanuje freak na tehniko. Ob morebitnem narašèaju bo pa potrebno še elektriènega pastirja naštimat Laughing Se hecam.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe