Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Erzetich Audio
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Špilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 15:20    Naslov sporočila: Erzetich Audio Odgovori s citatom

http://tvslo.si/predvajaj/blaz-erzetic-oblikovanje-retro-ojacevalnikov-za-slusalke/ava2.146397345/

http://www.erzetich-audio.com

komu znano?

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sicer nisem nek stručko na tem področju...mislim pa ,da imamo na tem forumu kar nekaj mojstrov ,ki tega erzetiča še lahko marsikaj naučijo....da jih naštejem samo nekaj...projet,igor2003,,urosst,stormsonic,mravlca.... vrstni red ni pomemben..,...itd....
če sem koga izpustil se opravičujem... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:47
Prispevkov: 121
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 15:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izvirna uporaba lesa. Pa tudi cene niso že sprva poletele v nebo kot je že praksa v naši lepi zeleni Sloveniji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 16:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kar se tiče izvirne uporabe lesa.....pa raje sploh ne bi komentiral....
se mi tolk smeje.... Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 18:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
kar se tiče izvirne uporabe lesa.....pa raje sploh ne bi komentiral....
se mi tolk smeje.... Laughing Laughing


Moral bi si ogledati kakšen seminar o patiniranju ter restavratorstvu in malo se pozanimat o teh tematikah , preden bi tak napisal tak odogovor.....
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 18:38    Naslov sporočila: Re: Erzetich Audio Odgovori s citatom

Špilferderber je napisal/a:

komu znano?



Meni z ebay-a.

Erzetich Bacillus Tilia.........395 EUR
Erzetich Bacillus................300 EUR
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mr.Zigy je napisal/a:
drago67 je napisal/a:
kar se tiče izvirne uporabe lesa.....pa raje sploh ne bi komentiral....
se mi tolk smeje.... Laughing Laughing


Moral bi si ogledati kakšen seminar o patiniranju ter restavratorstvu in malo se pozanimat o teh tematikah , preden bi tak napisal tak odogovor.....


No ja, neka znanost pa tudi ni. Včasih smo dajali les tudi v hlevski gnoj pa je dobil patino in se umetno postaral.

Kovinski vogali zaščite lesa na 2:57 so pa tudi bolj ali manj ljubiteljsko amaterski.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 19:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No ja to je res da ni veliki kunštn vendar mu vseeno nebi bilo potrebe tako komentirati ...

Poznam kako se te zadeve konkretno patinira saj sem iz te stroke (lesni fax)

No ja gnoj je tko tko to je res stara zadeva ...veliki minus da potem les smrdi Wink
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mr.Zigy je napisal/a:
No ja to je res da ni veliki kunštn vendar mu vseeno nebi bilo potrebe tako komentirati ...

Poznam kako se te zadeve konkretno patinira saj sem iz te stroke (lesni fax)

No ja gnoj je tko tko to je res stara zadeva ...veliki minus da potem les smrdi Wink


veš zigy še zdaleč ni vse v šolah.....ponavadi je fora v rokah.... Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
Mr.Zigy je napisal/a:
No ja to je res da ni veliki kunštn vendar mu vseeno nebi bilo potrebe tako komentirati ...

Poznam kako se te zadeve konkretno patinira saj sem iz te stroke (lesni fax)

No ja gnoj je tko tko to je res stara zadeva ...veliki minus da potem les smrdi Wink


veš zigy še zdaleč ni vse v šolah.....ponavadi je fora v rokah.... Wink


p.s. ko sva bila še mlajša od tebe sva z bratom sodelovala na tekmovanjih v modelarstvu in bila kar uspešna... Wink
od vsega mi je ostala samo še ena 60 cm motorna jahta...
vse ostalo sva razdala..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 21:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljam prihod novih slo izdelkov na tržišče in proizvajalcu želim veliko uspehov. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
andrej



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:47
Prispevkov: 121
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 21:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Drago predragi,

Sem vesel, da sem ti vsaj za minuto polepšal in nasmejal dan vendar nisem še nikjer zasledil tako postaran in obdelan les na audio komponentah.
Priznam pa, da je tvoja "dobrodošlica", ki si jo namenil tem izdelkom izvirno slovenska Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 22:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Pozdravljam prihod novih slo izdelkov na tržišče in proizvajalcu želim veliko uspehov. Cool


+1
_________________
My DMM will go only to 10, maybe your DMM can go to 11?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 24, 2012 22:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
Mr.Zigy je napisal/a:
No ja to je res da ni veliki kunštn vendar mu vseeno nebi bilo potrebe tako komentirati ...

Poznam kako se te zadeve konkretno patinira saj sem iz te stroke (lesni fax)

No ja gnoj je tko tko to je res stara zadeva ...veliki minus da potem les smrdi Wink


veš zigy še zdaleč ni vse v šolah.....ponavadi je fora v rokah.... Wink

Če bi dodobra razumel kaj sm želel s tem napisati bi vedel, da sem želel samo podati mnenje oz. dejstvo, da mi zadeva ni tuja Wink

Vsekakor pa je res, da bi lahko tisti možakar vsaj malce bolje izvedel patiniranje oz. umetno staranje lesa (če ga je seveda sam ali ga mu je nekdo drug- "zunanji izvajalec")

Zmotil me je drugače samo en stavek ki si ga napisal ...(tipično slo. zaničevalni ...)
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
mravlcax



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 17:06
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 25, 2012 00:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za tole "zadevšno" verjamem, da dobro igra, saj imam doma preamp/headamp v podobni konfiguraciji, namesto dual opampa imam 2xsingle opamp, buffer pa je isti kot je v teh napravah. Sam zvok je zelo nevtralen in brez koloracije ter rezultiven.

Zelo pohvalno, da se je odločil narediti korak naprej in splavil nekaj na tržišče, "za to je treba met j***a"...

audiofill je napisal/a:
Pozdravljam prihod novih slo izdelkov na tržišče in proizvajalcu želim veliko uspehov. Cool

+1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe