Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz + Monitor Audio
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Je komplet dobra izbira za 3000€?
a) ne, za ta denar lahko dobim veè
12%
 12%  [ 1 ]
b) da, to je dobra izbira med kvaliteto in ceno
75%
 75%  [ 6 ]
c) totalno sem faliu :)
12%
 12%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 8

Avtor Sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 13:25    Naslov sporočila: Marantz + Monitor Audio Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Tole je moj prvi post na tej strani.

Doma že 15 let zadovoljno uporabljamo Marantza in BNS zvoènike... sedaj pa bom naredil malo zamenjave/nadgradnje v drugi sobi, ki ima nekako 35 m2. Res pa da je AV kotièek postavljen po krajši dolžini, torej dejansko je del sobe kjer se bo gledalo okoli 25m2.

Ogledujem Marantza SR6003 in DV4003. Vse to bi zvezal na Monitor Audio RS6 AV komplet.

http://us.marantz.com/Products/2515.asp
http://www.bolha.com/oglas3740967/marantz-dv-4003-dvd-player
http://www.monitoraudio.co.uk/products/silver-rs/rs6-av/your-speaker

Ima kdo kakšne pametne zadržke, komentarje, pripombe glede te kombinacije, oz. modelov na splošno?

Kje bi dotièno opremo v Sloveniji dobil najugodneje? Se splaèa po nakup v tujino?

Prosim za vaše mnenje!

lp D

PS - kaj pa Klipschi RF82 in pripadajoèi ostali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

èe pogledaš eno izmed bolj dolgih tem v tem forumu
Very Happy
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?p=6430#6430

potem boš videl da sem jaz pred kratkim naroèil takšne zvoènike (silver komplet) v bestshop.si

Glede sr6003 - malo se mi zdi podhranjen za te zvoènike, jaz gledam bolj v smeri onkyo 876,906, yamaha 1900/3900, pioneer lx71/lx81, harman kardon 660 (še ni v prodaji), denon 2809, 3808 ali kaj podobnega, marantz pa je zal zaostal v razvoju, 7003 in 8003 modela še ni dal na trg.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sj sprednje dva mislm BI-AMPat... ker receiver je 7.1 , jst pa veè od 5.1 ne rabm...

Mam pa doma izkušnjo z BNSom isto 6 Ohmski, 120W RMS, jih Marantz poganja, ki ima 50W/8ohmih, z lahkoto... tko da mislm, da bi SR6003 tole zmogu z lahkoto.

Hehe, tvojo temo redno spremljam Smile in vidm, da imava kr podobne želje... sploh še z HDX Smile


Nazadnje urejal/a Hevidi Čet Feb 12, 2009 16:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moèi bo veè kot dovolj...brez bojazni,ti zvoèniki niso zahtevni za poganjat..
Bi šlo tudi z kakim nižjim modelom,drugaèe pa ''OD VIŠKA GLAVA NE BOLI'' Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 16:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja hdx imam že precej porihtan (naloženi jukeboxi..) ko bom dobi še ostale komponente bom dal slike v galerijo

sem pa bral po tujih forumih da ti zvoèniki zaživijo z moènejšimi ojaèevalci zato sem paè napisal zgornje

marantz ni veè to kar je bil, zelo poèasi se prilagajajo novim trendom-tehnologijam

boš pa verjetno èisto zadovoljen z 6003 (to je nov model) , ni mi pa jasno zakaj ne izdajo 7003 in 8003

ja sprednje zvoènike bom dal v bi-amp

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mah na Marantzov zvok sem navajen in mi je všeè zato ne bi rad menjal... pa še 100W na 20-20000 Hz na vseh kanalih hkrati je pomoje res dovolj moèi Smile

SR6003 ima skor vse kar je moĹľno Smile tut upscaling na 1080p

Sj sm gledu tut SR7002, sam tist je Ĺľe precej draĹľje... v osnovi pa rabm HDMI IN na receiverju, da loh zveĹľem s kompom, ker bom iz njega predvaju HD content....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 17:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap omenjena Marantza sta Ĺľe zunaj..7003 in 8003

Se opravièujem,nisem dobro prebral-nista še zunaj Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 21:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kot si napisal nista zunaj:

http://us.marantz.com/Products/172.asp

morda pa te je to zmedlo:
http://us.marantz.com/Products/2290.asp

vendar cena za to pa je ze Very Happy

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 21:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem to gledal ja..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 09:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vèer sem šel v mediamarket gledat RF-82 od Klipscha... jebemty to so prevelke stvari za mojo dnevno... majo pa kr precej tut drugih stvari od Klipscha in ostalih... cene so pa zelooo ugodne!

ampak ne vem no, nekak mi RS6 res lepo "pašejo" Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem tudi dolgo tuhtal o teh klipschih vendar sem bral da rabijo dovolj velik prostor za dihanje pa tudi plastièna prevleka se mi ne dopade

na tujih forumih piše da so tile klipschi za HT odlièni (zelo dinamièni) za stereo pa niso ravno najbolša izbira, no to še ne pomeni da tebi morda ne bodo odgovarjali

cena je res dobra

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 09:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sj problem je ker jst poslušam ZELO raznoliko glasbo, od vzdušja paè... od recmo Whitney & Norah Jones, do uizi klasike, pa tut kkšn glasnejši house... pa seveda HT je tut pomembn Smile

Zato res rabm all-round speakerje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 13:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hevidi je napisal/a:
Sj problem je ker jst poslušam ZELO raznoliko glasbo, od vzdušja paè... od recmo Whitney & Norah Jones, do uizi klasike, pa tut kkšn glasnejši house... pa seveda HT je tut pomembn Smile

Zato res rabm all-round speakerje...

Monitor audiobo mislim da kar OK za to:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehe, zakon evo! Cool

To rad slišm, da po pol leta izbiranja nism totalno faliu Wink hehe
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hevidi



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 13:14
Prispevkov: 48
Kraj: Ihan

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 14, 2009 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje bi se pa dal sploh v Ĺľivo vidt SR6003 ??

V BB ga nimajo... v Harveyu oglašujejo ta komplet z DV4003, ampak zadnjiè ga tut še niso mel Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 1 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe