Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Allo boss2

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 19, 2022 11:38    Naslov sporočila: Allo boss2 Odgovori s citatom

Lep pozdrav. Zanima me ĆØe ima kdo izkuÅ”nje z dotiĆØnim streamer/dac-om ali kakÅ”nim podobnim. Mal sem bral okol tega in ima kar dobre ocene nikjer pa nisem zasledil ali mora bit nujno priklopljen fiziĆØno na omrežje. Problem je da nimam v sobi priklopa za internet samo wi fi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 19, 2022 12:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://allo.com/sparky/boss2-player.html

Dela tudi preko wifi-ja, preberi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 19, 2022 14:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja kokr sem zasledu lahko upravljaÅ” in pretakaÅ” glasbo iz telefona tablice kompa preko wifi-ja nisem pa zihr ĆØe je lahko sam allo brez kabla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 19, 2022 15:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Osnova je Rpi4, ki ima že vgrajen wi-fi. Vsekakor pa je ethernet boljÅ”a opcija, v kolikor je to mogoĆØe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 19, 2022 17:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha ok hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2022 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Šef(boss) je doma in po parih dneh igranja in nastavljanja zadeva Ŕpila. Probaval sem dva os-ja in sicer moode in volumio. Vsak ma svoje prednosti in slabosti. Muziko sem posluŔal preko airplaya(apple music) zunanji disk(flac) in radio. Kvaliteta zvoka je dobra bo pa treba se Ŕe mal poigrat z nastavitvami. Zdele raziskujem kako je kaj z dodajanjem lcd-ja.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2022 20:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Test priklopa monitorja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2022 12:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali ima kdo izkuŔnje z picoreplayer-jem. Nikakor ne morem dobiti wifi ip-ja. Z moode in volumio nimam problemov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 181
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2022 15:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni dela BP.
Poskusi s kakim IP scanerjem, da ugotoviÅ” IP.
Jaz imam sicer nastavljen fiksni IP.

ƈe boÅ” inÅ”taliral LMS, obvezno nastavi vmesnik na Material Skin...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2022 16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S kablom dela ko pa hoĆØem preko wifija pa ne dela in tako tud airplaya ne morem uporabljat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
davor281



Pridružen/-a: Čet Jan 2010 18:55
Prispevkov: 210
Kraj: Zimica

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2022 22:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole si najbrž vse prebral in sprobal -
https://docs.picoreplayer.org/how-to/setup_wifi/

Lp,
Davor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/514-308
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2022 00:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prebral sprobal in stestiral. Problem wifi-ja je bil v tem da sem imel ruter brez passworda in me ni spustil naprej. Po popravkih sem uspeÅ”no dobil ip in lahko nemoteno poÅ”iljal glasbo iz jabuka v picorplayer. Pojavil se je tudi problem pri priklopu monitorja preko hdmi-ja. Ni in ni bilo slike. Spet malo igranja in pri nastavitvah sem pozabil vstavit resulucijo ekrana. Po parih poizkusih sem zadel pravo in spet veselje v hiÅ”. ƈe primerjam med moode, volumio in picoreplayerjem je slednji malce težje za nastavit ampak ponuja veĆØ kot ostala dva

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2022 10:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dule80 je napisal/a:
ƈe primerjam med moode, volumio in picoreplayerjem je slednji malce težje za nastavit ampak ponuja veĆØ kot ostala dva


A lahko malo podrobneje opiÅ”eÅ” v katerem pogledu konkretno ponuja veĆØ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 08, 2022 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker uporabljam glasbo iz apple music mi picore omogoĆØa da uporabljam njegove funkcije preko samega ekrana in ne rabim tablice oz telefona(no za zagon ga vseeno potrebujem) kar mi ostala dva ne nudita oz nisem mogel nastavit. Ima veliko pluginov ki so enostavni za zagon obkljukaÅ” kar potrebujeÅ” rebotaÅ” in je narejeno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe