Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Fizkultura
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 25, 2014 14:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

....malo VINTAGEa v športne vode...končno dokončan projekt nedeljskega kolesa...



_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2014 21:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nedeljska uživancija. Ful pasalo se zgont Smile





Ko bom velik pa takšna nepozabna epska pustolovščina:

MONTANUS "The Call of the Mountain"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 09:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aljoša: Luštna tista po Pohorju. Js sem mel pa v torek čas in sem šel z avtom do Luč potem pa na Panoramsko. V Lučah pustil avto na parkirišču in potem do Solčave proti Oljševi. Tu se vidi Sv. Duh.






Potem naprej proti kmetiji Klemenšek, kjer je najlepši razgled na Logarsko dolino.

Še prej pa proti izviru kisle vode. Voda ima ogromno železa, cinka, magnezija... naravna multivitaminska voda. Smile


Tule se je pa čas ustavu... lepo malico ven in uživancija v razgledu.





Ker sem itak nameraval it še v Matkov kot sem skočil še na Pavliča:



Potem pa po makadamski poti proti Matkovemu kotu in užival v naravi:

Je pa na poti ogromno ekoloških kmetij kjer ponujajo pristno domačo hrano.





Seveda nisi nič naredil, če ne greš še mal po Logarski do Logarskega kota, kjer sem se okrepčal z golažem in ajdovimi žganci.


Se je nabral cca. 63 km in 1300vm. Šel sem pa lepo počasi kot se za izlet spodobi. Same vožnje je bilo za 3,5h, z malicanjem in fotografiranjuem vred pa 5,5h. Super. Naslednje leto bom verjetno podaljšal do Jezerskega. Tile konci so pa res lepi tako da drugo leto, če bom mel čas pa spet pade maraton Alpe.
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 10:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tole je pa bila lepa turca
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 10:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

E to je to Fuego, uživancija v naravi brez nadrkavanja na čas, bravo, ful všeč! Cool

Logarska dolina je prekrasna, midva s hčero sva si jo privoščila za dva dni. Otroke sem ful navdušil nad kolesarjenem v naravi in vsakič vzamem s seboj drugega (pri štirih otrocih mi še dolgo ne bo dolgcajt hehe) in se mu maksimalno posvetim. Turo vsakemu posebej prilagodim, da je uživancija maksimalna in dogodivščina nepozabna. Tako sem septembra vzel sina zraven na Kope, za nepozaben zaključek šolskih počitnic pa hčero na dvodnevno turo v Logarsko dolino, kjer sva videla lepe place, raziskovala skrite kotičke, uživala v naravi in lepih razgledih, se igrala z živalmi,... za dva dni pozabila na skrbi.

Na poti tja postanki za okrepčilo, fotkanje in razvajanje v sladki pregrehi, ki jo oba obožujeva... sladoled Very Happy



Po 82ih kilometrih prispela v Logarsko dolino:



Pospravila kolesa v kočo, kjer bova prenočila in raziskovanje lepih placov Smile



Uživanje z živalmi in lepih razgledih:



Znajdi se ko ti zvečer v koči zaprejo bar... spraviš skupaj diy varianto človek ne jezi se in zabava naprej Very Happy



Naslednje jutro malo planinarjenja:



Nazaj grede podaljšala na 125 km in med drugim uživala na Velenjskem jezeru:



Tretjo že tudi uvajam v offroad in ji je ful všeč. Mala neustrašna, stopnice fura dol ko keks Twisted Evil



Ata neizmerno uživa posvečen svojemu podmladku. Najmanjšemu lani nabavil otroški sedež za na kolo še preden se je sploh rodil hehe
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 08, 2014 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem med tednom zaključu s peciklom.. zvečer je prehit tema z lučko se mi pa ne da vozit. Na vrsto pridejo teniske. Včeraj sem šel zvečer malo tečt in sem najprej mislu ene 5 km potem je blo pa tak fajn, da sem nardil slabih 8km.


_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 08, 2014 11:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fuego priden! Cool

Jaz pa še nisem zaključil s kolesom. Zjutraj ob 04.50 vstanem, preverim stanje zunaj da vidim kako se oblečit, se prebandurim v kolesarske cote pa gasa z biciklom na šiht. Zakaj 11 km naravnost po cesti, če pa si lahko dam duška na 16 kilometerski čudoviti izvencestni trasi. In tako po temi gasa z lučko po terenu. Prej ko sem še imel nikakršno lučko s katero nisem videl kaj dosti, mi ni bilo veselje vozit po temi, zdaj z močno, ki naredi umetni dan, pa je uživancija Smile Zvečer pa v kontra smeri nazaj. Že tako navajen vsakega metra trase, da leti ko sneta sekira po šudru, makadamu, singlci, s par manjših skokecov vmes. Se že navsezgodaj preluftam da je veselje. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 22:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S tole malo zmogljivo 10400 mAh prenosno elektrarno pa ne bo več problemov s praznimi baterijami glih takrat ko najmanj treba. Polni vse žive naprave, ki se polnijo preko usb-ja. Telefone, tablične računalnike, mp3 playerje, fotoaparate, kamere, gps navigacije,... ni da ni. Primerjava velikosti s Samsung Galaxy S3 fončkom, ki ga s svojo kapaciteto napolni 4 krat do konca:



Pride prav na daljših turah, planinarjenjih, pohodih, izletih, potovanjih, ma vedno ko bodisi nimaš pri roki polnilca bodisi ni elektrike. Sploh med zimskimi aktivnostmi, kjer se baterije naprav zaradi mraza hitreje praznijo. Od zdaj sopotnik v nahrbtniku.

Prišlo iz Kitajske za smešen denar. Dela u nulo. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2014 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Adrenalinski petek Cool

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 19, 2014 23:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Šest dni pred Ljubljanskim maratonom si lahko pogledate fotke iz maratona v Pekingu. 1/2 jih je laufalo z maskami. Ja tukej smo res še "perle".



In tole je maska iz štarta in po 10km.

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 23, 2014 17:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eni proizvajalci koles pa res znajo narediti dobre promocijske posnetke da jih je užitek gledat. Dva luštna videa enega izmed takih:

THE KOOTENAYS x PROVEN HERE

SAN JUANS x PROVEN HERE

Ufff kaka božanska pokrajina Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2014 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Včerajšnja uživaška Smile

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 23:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

že dolgo časa ni bilo nič napisanega na temo fizkulture...fantje a samo klobase papate pa muzko poslušate? Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 24, 2015 16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
že dolgo časa ni bilo nič napisanega na temo fizkulture...fantje a samo klobase papate pa muzko poslušate? Rolling Eyes


Novembrska:



Decembrski:





Prednovoletna:



Ponovoletna:



Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2015 18:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:

evo mi pa takole treniramo....tole je bil eden avgustvski trening z sensei-jem takashijem,njegovim pomočnikom franjem kafadarjem in samurajem ryanom hayashijem..


Ja vem jaz da si ti že skoz aktiven 200 na uro. Priden Cool Fotko si verjetno nalimal zraven, samo je nažalost ne vidim Sad Probaj še enkrat.

drago67 je napisal/a:
aljoša dobr ti goniš tale bicikl...mimgrede za po sneg a imaš zimske gume,da ne boš plačal kazni? Laughing Laughing


Veš da imam M+S hehe, evo jih v akciji danes:



Postanek v boksih za topel čajček, pocartam ženko, pa gasa dalje:



Luštno nedeljsko popoldne Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114  Naslednja
Stran 112 od 114

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe