Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dali Concept in Yamaha
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Andraz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 23:23
Prispevkov: 43
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pravim vam, da ni sploh problem več v tem, ampak v tem, da pri poslušanju navadne, stereo glasbe preko računalnika subwoofer sploh ne deluje, deluje le pri filmih (kjer je 5.1 zvok). To vas sprašujem, zakaj mi pri glasbi ne zazna subwooferja, oziroma pri glasbi ostane na standby-u? Na to bi rad odgovor.

LP
_________________
HiFi for life...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 15:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nastavitev je nekje napačna:/

Jaz sem imel RX-V440 Yamaho, pa mi je preko stereo moda vedno igral woofer. Malo pobrskaj..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andraz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 23:23
Prispevkov: 43
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 08, 2009 15:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No pa mi je uspelo. Da woofer ni delal je bila kriva nastavitev za sprednje zvočnike LARGE, mora biti na SMALL. Malo sem prebiral navodila ojačevalca, naletel na to, probal in sedaj dela, kot je treba. Na 2ch Stereo je dovolj basa, torej sem zaenkrat dosegel želen učinek, za kaj več se bom pa še malo pozabaval z nastavitvami.
_________________
HiFi for life...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
djuks500



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:09
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 10, 2009 20:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Men se dogaja pa ravno obratno imam enak sub, ojačevalec imam Onkyo Tx-DS575 pa mi bas pri Stereu dela uredu oziroma mora biti volume na subu skoraj do konca da zašpila, problem pa rata pri 5.1 zvoku, kjer ojačevalec ne daje signala v woofer...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe