Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Material za izdelavo zvoĆØnika

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
goblinsly



Pridružen/-a: Ned Avg 2013 14:33
Prispevkov: 47
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 05, 2020 02:14    Naslov sporočila: Material za izdelavo zvoĆØnika Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Sestavljam že svoj tretji bluetooth prenosni zvoĆØnik. Prva dva sta bila lesena, tretji je narejen v ohiÅ”ju center speakerja iz plastike. Les je problematiĆØen ker je debel in težak, kar je slabo za prenosnost.

Rabil bi torej tako plastiko kot je v tem center speakerju. Problem pa je, da ne vem kje bi lahko kupil take plastiĆØne ploÅ”ĆØe. Edino kar sem naÅ”el so pvc ploÅ”ĆØe v bauhausu, vendar pa so poÅ”astno drage, poleg tega se jih ne da lepo rezati. Pri tem plastiĆØnem zvoĆØniku sem ponekod lahko uporabil vbodno žago, ĆØe bi kaj takega probal na PVC ploÅ”ĆØi bi napokala. 3D printanje ne pride v poÅ”tev ker je predrago. Za material bi dal do 10ā‚¬/m^2. ƈe ne bo Å”lo drugaĆØe bom moral kupiti PVC vodovodno cev in iz nje narediti zvoĆØnik.

Torej:

1) Kje bi lahko kupil tako tanko plastiko, tako iz katere so narejeni ceneni zvoĆØniki

2) Mi morda predlagate kakŔen drug material, ki je lahek, poceni in tanek ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe